Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie nie posiadam BT tylko RNS-E + SDS + kiera MF B7 i gdzieś wyczytałem że u niektórych co nie mają BT działa przycisk MODE, u mnie pisze NO FUNCION. Czemu u niektórych działa a u innych nie?

jak dolożysz BT przycisk zacznie działać bo jest to przełączenie pomiedzy ksiązką tel a radiem

Opublikowano

to wiem tylko dziwi mnie to że ludzie piszą że u niektórych przycisk MODE działa bez BT :mysli:

Opublikowano

to wiem tylko dziwi mnie to że ludzie piszą że u niektórych przycisk MODE działa bez BT :mysli:

ta tylko ciekawe co nim przełanczają skoro nie mają BT :decayed:

niezła ściema :tongue4:

Opublikowano

...bo tylko tak to działa (przelanczanie pomiędzy tel a innymi funkcjami które masz obecnie włączone) nie działa to w ten sposób że przełanczasz funkcje z kiery np.radio potem cd potem navi nie ma takiej możliwości

gościowi coś sie popier....

Opublikowano

Witam mam kierownicę czteroramienną z multifunkcją ,przymierzam się do kupna trzyramiennej i tak z ciekawości czy ona jest tej samej wielkości czy mniejsza? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

i linki do aukcji z wyciągniętymi częściami z mojego. Dla klubowiczów zniżka. :naughty:

moduł "...N" pod pełny FIS, tempomat, multi...:naughty::good: SPRZEDANY :good:

taśma "...D" pod multi...:naughty:http://allegro.pl/show_item.php?item=1449032417

kiera w skórze (kolor ciemno szary - SWING) z AIRBAG i multi. :naughty::good: SPRZEDANA :good:

Po montażu kierwonicy z B7 w B6 lepiej zostawić stare graty. Decydując się na ich sprzedaż odzyskamy tak na prawdę niewiele kasy.

Poza tym przy sprzedaży auta nikt tak na prawdę nie dopłaci za kierownicę z B7. Co dociekliwsi będą pewnie też się czepiać, że kierownica jest nieorginalna i auto może mieć podejrzaną przeszłość.

Tuz przed sprzedażą auta lepiej zamontować z powrotem stary, oryginalny zestaw a części z B7 sprzedać osobno na allegro.

Opublikowano

Po montażu kierwonicy z B7 w B6 lepiej zostawić stare graty. Decydując się na ich sprzedaż odzyskamy tak na prawdę niewiele kasy.

Poza tym przy sprzedaży auta nikt tak na prawdę nie dopłaci za kierownicę z B7. Co dociekliwsi będą pewnie też się czepiać, że kierownica jest nieorginalna i auto może mieć podejrzaną przeszłość.

Tuz przed sprzedażą auta lepiej zamontować z powrotem stary, oryginalny zestaw a części z B7 sprzedać osobno na allegro.

racja, racja :good:

ludzie sobie zaraz myślą, że założył ktoś nową z b7 bo stara była styrana

Opublikowano

Chyba, że stare graty sprzeda się w cenie nowych bo akurat multifunkcja i moduł pod tempomat z B6 jest towarem poszukiwanym. A jeszcze jak ktoś ma styrana starą to już nic nie stoi na przeszkodzie. A dodatkowo jak auto jest z rocznika kończącego produkcję b6 to już tylko koneserzy są w temacie co powinno być wsadzone w fabryce.

Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy taśma o numerze 4E0-953-541 bez żadnej literki na końcu podejdzie do multifunkcji??? i czy taśma musi być konkretnie z b6 do b6 a z b7ki do b7

Opublikowano

to zależy jaką kiere chcesz założyć czy z b6 multi czy z b7

Jeśli ma to być kiera z B7 to taśma musi być 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E bez końcówki nie będzie. Ta taśma jest z B7 i zakładasz ją do b6 razem z modułem od b7 :wink4:

Opublikowano

Teoretycznie po przejechaniu około 300 metrów i zrobieniu kilku skrętów ten układ powinien sie sam skalibrować i błędy zniknąć.

Opublikowano

zrobiłem już z 10km - niestety ciągle brak zmian.. :disgust:

Opublikowano

tak, żonglowaliśmy wczoraj - wszystkie możliwe kombinacja ćwiczyliśmy i ostatecznie w każdej sytuacji kończyło się na braku możliwości kalibracji..

Opublikowano

tak, żonglowaliśmy wczoraj - wszystkie możliwe kombinacja ćwiczyliśmy i ostatecznie w każdej sytuacji kończyło się na braku możliwości kalibracji..

No to pozostaje VAS :mysli:

Opublikowano

jutro zobaczymy nie wierze ze sie nie da :D cos pewnie z kodowaniem pomyliłes i dlatego nie działa

dało się VAS'em - żadnym VAG-COM'em, ani VCDS'em nie udało się zalogować do sterownika ABS'u.

Opublikowano

jutro zobaczymy nie wierze ze sie nie da :D cos pewnie z kodowaniem pomyliłes i dlatego nie działa

dało się VAS'em - żadnym VAG-COM'em, ani VCDS'em nie udało się zalogować do sterownika ABS'u.

ja swoim VCDS kodowałem niedawno B7 (był zmieniany moduł z S na Q) i bez problemu to zrobiłem

Opublikowano

Jak widać niektóre jednostki są oporne.. :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

8E0-953-513 A z czego to są moduły ?

B6

Opublikowano

8E0-953-513 A

to przełacznik kierunkowskazów/świateł drogowych (lewa manetka)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.