Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

moj drogie panie sluchajcie ma mam takie pytanie/sprawe

bo wiecie cwiczenia cwiczeniami ale pewne spraw tak szybko sie nie da pozbyc

nie ukrywam ze mam problem w postaci " pomaransczowej skórki " na udach i pupie

( bylam dosc pulchnym dzieckiem i po 'wyrosnieciu' zostalu mi male pamiatki :/)

moze macie jakies doswiadczenia z kosmetykami albo jakies sprawdzone sposoby

wiem wiem ze cwiczenia duzo daja ale chcialabym wspomoc jakos by szybciej znikala ;)

zakupilam sobie ostatnio balsamy z serii eveline - bede testowac i mam nadzieje ze pomoga...

a tak co tam u was pogoda sprzyja opalaniu ;) no u mnie zimnawo sie zrobilo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty się martwisz ,,pomarańczowymi plamkami '' ja jestem cała w rozstępach to dopiero jest problem i najlepsze jest to że nic na to nie ma :kwasny:

ale daj nam znać czy ten balsamy z serii eveline coś pomaga , myślę że tak po 2-3 tygodniach już coś powinno być widać :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam rozstepy na pupie i nie wyglada o fajnie tylko mam to dobrze ze sa w kolorze skory a nie jak czesto spotykam biale lub rozowe/czerwone

no ok dzis zaczynam takze zobaczymy czy cos to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fioletowe na nogach i brzuchu latem jest to trochę mniej widoczne jak uda się je opalić ale w inne pory roku to masakra :cry: ciągle trzeba to ukrywać bo niesmacznie to wygląda :kwasny: ale cóż my kobiety mamy zrobić taka nasza natura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eveline- wypróbowałam większość kosmetyków z serii 3d i polecam jak najbardziej- czerwony (termoaktywne serum- grzeje, może piec jakiś czas), srebrny/zielony (chłodzi [mentol]), pomarańczowy (nic się nie dzieje, żadnych "wrażeń"). Peeling z tej serii raczej nic nie "daje", wolę zdecydowanie cukrowy lub kawowy domowej roboty.

Podobno dobre są też kosmetyki z "Ziajki"- czarna seria. Ale nie wiem- sugeruję się tu opiniami na Wizażu. Zanim kupię jakikolwiek kosmetyk najpierw czytam opinie. Aha no i masuj się bańkami chińskimi- nic tak nie pomoże jak one :>

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Edytko, jak chcesz wiedzieć coś wiecej czy to o kosmetykach Eveline czy o bańkach- pytaj :)

Eveline stosuję nieprzerwanie od 3-4 miesięcy, bańki od... 2-3miesięcy.

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

BTW Rybko, cieszę się, że Ci pomogłam z tymi emotkami:)

Co prawda sama musiałam zasięgnąć porady u kogoś wyjątkowego (:>) i bardziej wtajemniczonego w forum itp.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łłłooo to podziękowania również dla tego kogoś wyjątkowego , normalnie mi się aż humor poprawił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kosmetyków to ja już chyba przestałam w jakiekolwiek wierzyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam zielony, pomaranczowy i fioletowy - na rozstepy ( kiedys je uzywalam ale krotki okres i teraz chce do nich wrocic ;))

fajnie zielony chlodzi a zwlaszcza jak jest cieplo

co do banieh hmmm nie wiem nie slyszalam

sluchajcie kiedys stosowalam roll-on z garniera i powiem ze u mnie nic nie bylo widac wiec raczej mnie nie zachecil

a co do domowych sposobow Aniu stosowalas? i jak warto?

edit

a wracajac do emotek to zdradzcie na pw ta tajemnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc... Pomarańczowy działa cuda na nogi:> Są jędrne, wyrzeźbione itd. Ty dużo ćwiczysz, więc mniemam że z tym problemów nie masz:>

Bańki chińskie - POLECAM! Zakładam hmmm miesiąc i cellulitu zero (jeśli masz mały) albo znaaaacznie mniej jeśli jest "dość" widoczny. Wiem sama po sobie. Niestety jeszcze troszkę mam ale podejrzewam, ze po jeszcze jednej serii (10 masaży, co 2 dni po 20-30 minut na nóżkę+pośladki(na których nie mam na dzień dzisiejszy prawie w ogóle tego dziadostwa)) będzie tyle co nic, albo nic :>

Bańki mozesz kupić w kazdej aptece -opakowanie zawiera 4 róznej wielkości (link do przypadkowej aukcji na allegro z fotką (akurat tu końcowy koszt z przesyłką wynosi tyle, za ile je kupisz w aptece ewentualnie +2-3 zł więcej --> http://allegro.pl/gumowe-chinskie-banki-oryginalne-najlepsza-jakosc-i2310916721.html).

Tu masz 2 filmiki instruktażowe :

Ale pamiętaj jeśli masz pajączki na nogach itp. to niestety jest przeciwwskazaniem do stosowania baniek (dokładnie prosto masz to wyjaśnione w 2gim filmiku).

No i jeśli od "byle czego" robią CI się siniaki. One na początku -jeśli zassiesz bańkę za mocno "od razu" -są i tak nieuniknione, ale tylko dopóty, dopóki nie przyzwyczaisz skóry do tego typu masażu. Potrzebna jest też oliwka (wg mnie najlepsza Bambino dla dzieci, ewentualnie o typowym przeznaczeniu do masażu antycellulitowego z Ziaji (czarna, poj. 500ml cena ok. 16-20zł- pięknie pachnie- orientalny zapach).

Cena zabiegu w gabinecie kosmetycznym wynosi jakoś od 40-60zł za 30minut ;)

Co do domowych sposobów:

Peeling z kawy- mieszam fusy, lub "suchą" kawę z łyżką oliwy z oliwek-tak otrzymaną papkę nakładam na pośladki, uda, łydki wmasowując dokładnie (jednak stosuję rzaaaaadko)

Peeling cukrowy- oblewam całe ciało wodą, na rękę wysypuję trochę cukru i okrężnymi ruchami "wmasowuję" cukier. Delikatnie w dekolt i piersi -ze względu na cienką skórę w tym obszarze. Ten peeling stosuję przed depilacją, myślę, że "po" mogłabym podrażnić skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Eveline- wypróbowałam większość kosmetyków z serii 3d i polecam jak najbardziej- czerwony (termoaktywne serum- grzeje, może piec jakiś czas), srebrny/zielony (chłodzi [mentol]), pomarańczowy (nic się nie dzieje, żadnych "wrażeń"). Peeling z tej serii raczej nic nie "daje", wolę zdecydowanie cukrowy lub kawowy domowej roboty.

Podobno dobre są też kosmetyki z "Ziajki"- czarna seria. Ale nie wiem- sugeruję się tu opiniami na Wizażu. Zanim kupię jakikolwiek kosmetyk najpierw czytam opinie. Aha no i masuj się bańkami chińskimi- nic tak nie pomoże jak one :>

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Edytko, jak chcesz wiedzieć coś wiecej czy to o kosmetykach Eveline czy o bańkach- pytaj :)

Eveline stosuję nieprzerwanie od 3-4 miesięcy, bańki od... 2-3miesięcy.

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

BTW Rybko, cieszę się, że Ci pomogłam z tymi emotkami:)

Co prawda sama musiałam zasięgnąć porady u kogoś wyjątkowego (:>) i bardziej wtajemniczonego w forum itp.:)

Ja też używam tej serii ;)

Wiecie co, w ciąży to najbardziej przejmowałam się żeby nie miec rozstępów na brzuchu, i używałam czegoś przeciw nim właśnie z Eveline (taka biało- różowa tubka) i na brzuchu nie mam ani jednego. "Olałam" piersi, uda i pośladki i mam za swoje (czyli tam właśnie rozstępy się pokazały w dość sporej ilości - jak opalę to ich nie widać, ale jednak są :kwasny:)

Teraz tez używam tego czerwonego serum na cellulit, bo też posiadam, wcześniej miałam ten chłodzący i powiem Wam dziewczyny,że widać efekty - sama jestem w szoku.

A peeling to mam antycellulitowy taki pomarańczowy Lirene i też jest fajny :)

Malutka - jak dorwę się do kasy, to chyba spróbuję tych baniek, skoro tak polecasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.-Pytałaś czy warto... A jakże! Po cukrowym peelingu moja skóra jest niemal tak gładka, jak skóra mojego Synka :>> Na to balsam i cud miód! W temacie balsamów polecam z Lirene rozświetlający- niesamowicie nawilża, drobinki rozświetlające są malutkie -super efekt!

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

donuska90 -owszem! Jak najbardziej! Nie zawiedziecie się :))

(..swoją drogą jak mogłam nie zauważyć, że w Twoim nicku jest o, a nie a :kox: echhh :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Wieeem :naughty:

---------- Post dopisany 09-05-2012 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 22:21 ----------

Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia z przeróżnymi suplementami diety, wspomagającymi odchudzanie?

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie nie radzę takie suplementy wspomagające odchudzanie to pic na wodę i zazwyczaj dzieję się tak że jest mega efekt jojo:kwasny: kilka lat temu właśnie mi się coś takiego przytrafiło z BioCla :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Ja miałam Lineę, i to gówno jest. Teraz zajadam się chromem zwykłym z zieloną herbatą.. I w sumie niewiem czy te kilogramy, które zrzuciłam to zasługa wyłącznie diety, czy tego chromu też ;)

W każdym razie na słodkie aż tak mnie nie ciągnie, a kiedyś byłam "słodyczożerna":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...