Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że strawberry wrzuci nam jakieś foteczki ze swoich zaślubin :PP

Jestem cholernie ciekawa Jej sukni ślubnej :)))

Moje lalki Barbie ciągle się hajtały- jakie to było proste, miało się zupełnie inne poglądy na życie- a raczej ich brak- życie w niewiedzy jest słodkie. Przynajmniej wtedy gdy się ma kilka/naście lat i nie trzeba się niczym przejmować poza tym, żeby w podstawówce napisać dyktando na 5 i zdać tabliczkę mnożenia do 10 ;))... Chociaż niekiedy mając wiedzę nawet tym nie trzeba sobie zakrzątać głowy... Właśnie.... Wiedza też jest potrzebna. Szkoda tylko, że wywodzi się ona czasem z nieprzyjemnych doświadczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek się całe życie uczy na błędach a głupim jeszcze umrze :doh: będzie dobrze jesteś jeszcze bardzo młoda i zaczniesz życie na nowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki... na śniadanie zjadłam loda w czekoladowej polewie :facepalm: żeby zaspokoić chociaż częściowo swoje sumienie, poprawiłam jabłuszkiem... a jabłuszko góralkami orzechowymi :doh:

..już nie wspomnę o wczorajszym spaghetti (dzięki Bogu bez sera żółtego ;)) i o piątkowym kebabie :kwasny:

...dziś jestem sobie winna min. 30 minut intensywnych ćwiczeń... katuje się cały tydzień.. Od dziś ;]

Nawet nie wchodzę na wagę, bo się boję :P

A jak u Was ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłam na rowerze tylko trochę zimno było i dzisiaj niestety jestem chora na razie karar i kichanie :facepalm: nie wiem co dalej będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Dziewuszki... na śniadanie zjadłam loda w czekoladowej polewie :facepalm: żeby zaspokoić chociaż częściowo swoje sumienie, poprawiłam jabłuszkiem... a jabłuszko góralkami orzechowymi :doh:

..już nie wspomnę o wczorajszym spaghetti (dzięki Bogu bez sera żółtego ;)) i o piątkowym kebabie :kwasny:

...dziś jestem sobie winna min. 30 minut intensywnych ćwiczeń... katuje się cały tydzień.. Od dziś ;]

Nawet nie wchodzę na wagę, bo się boję :P

A jak u Was ?:)

Łeee tam, każdej z nas należą się jakieś małe grzeszki :decayed:

Ja wczoraj zjadłam 2 kawałki pizzy, ale myślałam że pęknę

He he a kiedyś potrafiłam zeżreć całą dużą pizzę sama :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja dzisiaj robię spaghetti a wczoraj na deser miałam brzoskwinie z puszki z bitą śmietaną :slina: , Malutka nie rozumiem co ty w tym widzisz złego a w zeszłą sobotę w czadziłam całą dużą pizze :kox: przecież nie można się karcić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahha :grin: Karolinko, nie kuś ;PP Całą pizzę -f*ck, głodziłabym się przez tydzień :kox:

Dziewczyny ĆWICZYĆ!!!!

Masować się, odżywiać się zdrowo, a nie;P pizze, spaghetti, brzoskwinki ze śmietanką, kebaby :decayed: i inne "pustokaroryczne" żarełka ;P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

ŻP to podstawa :grin:

Ja wczoraj przez tą pizzę nie jadłam nic cały dzień.. I powiem Wam,że wcale głodna nie byłam :)

A dziś na śniadanie Tygrys w płynie energetyczny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że tyle dziewczyn u nas na forum :kox:

dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i czytam...Dziewczyny, ja nie moge - az tyle wyrzeczen? Podziwiam:) Cwiczcie, bo bedziecie zdrowsze, ale nie przejmujcie sie jednym kawalkiem pizzy, czy batonem - takie male grzeszki mozna popelniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witam pana ;)

powiem ci ze te wyrzeczenia sa warte swojej ceny :) no i powiem ci ze tu sie z toba zgadzam skoro staramy sie tyle czasu poswiecic na cwiczenia to male grzeszki nam nie powinny zaszkodzic :decayed::naughty:

dziewczeta i co tam u was

Mała jak tam pewne sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...