Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Znów "wróciłam" do wyrzeczeń :P za dużo grzeszków było- nadrobiłam spokojnie kilka miesięcy :P f*ck, a tu komunia- tort, grill i inne :facepalm: Na torcik się skuszę :P Grill odpuszczę :PP Ale jak pomyślę o tych smakowitych ciastach... ;// Achhh -nie dam rady się pohamować :kwasny:

Edytko, pewne sprawy dziś się wyjaśnią... Chciałabym bardzo, bardzo... Ale niestety pojechałam tam wtedy i czułam się jak w punkcie informacyjnym. Czyli nie pojechałam tam po to, żeby się wykazać, tylko po to, żeby posłuchać ogólnikowo o zawodzie i ew. mogłam zadawać pytania :kwasny: Ale dziękuję Ci za pomoc, bo m.in. dzięki temu co mi powiedziałaś jakieś pojęcie miałam i nie udawałam że wiem, tylko sama od siebie mogłam też coś powiedzieć :)

Nie mam dobrego przeczucia... Zobaczymy :kox:

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 09:26 ----------

Cześć Kobietki :> Co słychać? Jak Wam idzie z ćwiczeniami, smarowaniem się itd.?? Czy któraś z Was zaczęła masaże bańkami chińskimi??

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Czeeeść ;)))

Wiecie coo, jeśli chodzi o ćwiczenia to ćwiczę w miarę systematycznie ;)

Balsamami też się smaruję, ale jak na razie odpuściłam sobie serum z Eveline, bo byłam na solarium, doprawiłam slońcem i jestem marakrycznie zjarana :grin: mam tylko nadzieję,że skóra mi nie zacznie złazić..

Dziewczyny,co myślicie o używaniu depilatora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka po długim czasie ale jestem dzisiaj zła cholera nic mi dzisiaj nie idzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że dziouchy się udzielają na forum, chociaż kilka Waszych przedstawicielek czasem zabiera głos w wątkach technicznych:) Przez takie tematy jak ten, widać dopiero, że czasem jesteście aktywne, jak Wam podpasuje temat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ten nieszczęsny tydzień dobiega już ku końcowi :facepalm:, a co u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieporozumienie mi to wszystko zaczęło się jebać od poniedziałku ,nic mi nie wychodzi jakaś tragedia normalnie :doh: tylko jedno jest dobre że się pocieszam i czekam na nowy tydzień może coś się zmieni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurffffa, mam stresa... Idę wypić gorące mleczko z miodzikiem <3 (dodatkowe kalorie na noc, nie ma co :facepalm:)

Kolorowych Dziewczynki... Pamiętajcie to co się chrzani, to nie nasza wina:P Mamy za duże stężenie hormonów odpowiedzialnych za nienaturalne zachowanie:kox: Amen :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Dziś całkowicie oczyściłam duszę :PP Czuję się świetnie :]]:banan:

Zero nienaturalnego zachowania ;P

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:21 ----------

Heeeeeeeeeeeej :decayed: Jak tam weekend mija ? Ja nie ćwiczyłam od 2 albo 3 dni :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...