Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie :))

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Dziewuszki, miałyście jakąś "przygodę" z siłownią ??

miałyście ale przerwałyście :] nie było czasu chadzać ale zaopatrzyłam się już w kartę członkowską i niedługo zamierzam uderzyć po dłuższej przerwie, na ćwiczenia w domu....brak mi samozaparcia :] a dobrze dobrany program treningowy się sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to nadal dietka,ŻP też ;p a ćwiczenia wtedy,kiedy mi się chce :grin:

Kolejny kg w dół ;D

Jeszcze 3 i będzie spoko ;))))

A jak tam Twoje postanowienia, Malutka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą dalej do przodu :> bez diety ale nie opycham się, Nutka już dawno mi się skończyła, więc nie mam co podjadać :PP

Doszłam do wniosku, że na razie nie będę zapisywać się na siłownię, bo być może dojdą mi nowe obowiązki i nie będę miała czasu ;/

Niestety w ostatnich dniach nerwy dają mi w kość i jadam 50%ŻP ;) Dobrze, że nie mam Nutki, bo prawdopodobnie cały średni słoik poszedłby "na raz" ;))

Dziś chyba włączę sobie pilates, bo nie mam siły na moje ćwiczenia... Zawsze to coś:) -na YT jest cała seryjka w kilku filmikach- polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jeśli chodzi o moje ćwiczenia.. Po ostatniej "3 dniowej" chorobie tak nic mi się nie chce,że masakra.. Nawet do brzuszków muszę się zmuszać :grin:

Teraz to narobiłaś mi ochoty na Nutellę,ale fakt u mnie tak samo jak się dorwę to pół słoika nie ma, w ogóle jak człowiek ma nerwy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety taka prawda wygodniej jest siedzieć d*pą w fotelu przed lapkiem lub tv , a jak już się znajdą chęci to się troszkę wysilić ale troszkę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety taka prawda wygodniej jest siedzieć d*pą w fotelu przed lapkiem lub tv , a jak już się znajdą chęci to się troszkę wysilić ale troszkę hehe

Ha ha skąd ja to znam :grin:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

he he ale mialam dzis czasu troszke to rowerek naprawilam i przygotowalam sobie do jazdy ;)

jutro co najmniej pol godziny obowiazkowo :)

Szkoda,że nie mieszkasz bliżej razem byśmy sobie pojeździły ;p

Tak samej jeździć to lipa.. jakoś weny nie mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś mam dość ćwiczeń :P w ogóle dziś mam dość wszystkiego -paaadam...

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2012 at 22:43 ----------

Co słychać? :) Ja właśnie skończyłam ćwiczyć... Nudny weekend. A jak Wasz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele to się leży tyłkiem do góry a nie ćwiczy he ...chociaż taka ładna pogoda to planuję wyskoczyć na rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...