Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No teraz środeczek prima sort. :thumbup1:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Recarosy jedyne w swoim rodzaju, gratulacje :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

No i wysłużone s-line pojechały w świat , jadą do samej Turcji :kox:

AUDI A4 S4 B6 B7 01-08 SALOON AVANT S-LINE SPORT HALF LEATHER INTERIOR SEATS | eBay

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Dobrze że nie musiałem nic pakować

Klient przyjechał i sam je sobie zapakuje :kox:

tu3ymuba.jpg

ypuje4y2.jpg

ebegazy8.jpg

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

zobaczcie jaki ten turek był mały że go przede mną nie widać jak niesie tylne oparcie kanapy :decayed::grin::grin:

Opublikowano

O kur.... To tam ktos jest

Opublikowano
  • Autor
O kur.... To tam ktos jest

no :polew::polew::polew::polew:

najlepsze było jak nie dał rady nieść sam przedniego fotela :grin: , ale moja żona za późno obczaiła żeby zrobić pikczera

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

dobrze że mu recarosów nie sprzedałem bo na pewno by się połamał

ogólnie to biegał w koło mojego samochodu jak małpa i nie mógł się napatrzeć :decayed:

a to , a to i ogólnie było 100 pytań do ...

dopuki mu nie otworzyłem maski to nie chciał uwierzyć że to tylko 1.9tdi :decayed:

Opublikowano

Otworzyłeś maskę i czar prysł :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor
Otworzyłeś maskę i czar prysł :decayed::kox:

Wręcz przeciwnie , nie mógł sie napatrzeć że pod maską może być tak czysto :kox:

Opublikowano

Aaaa chyba że tak :grin:

Opublikowano

czysto i plakiem wypsikane:grin: może był zaskoczony bo tyle plaku nie widział:grin::wink:

Opublikowano
No i wysłużone s-line pojechały w świat , jadą do samej Turcji :kox:

AUDI A4 S4 B6 B7 01-08 SALOON AVANT S-LINE SPORT HALF LEATHER INTERIOR SEATS | eBay

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Dobrze że nie musiałem nic pakować

Klient przyjechał i sam je sobie zapakuje :kox:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/15/tu3ymuba.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/06/15/ypuje4y2.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/06/15/ebegazy8.jpg

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

zobaczcie jaki ten turek był mały że go przede mną nie widać jak niesie tylne oparcie kanapy :decayed::grin::grin:

:grin: myślałem, że to jakieś dziecko się kręci, a dokładnie to 2:decayed:

Opublikowano
  • Autor
czysto i plakiem wypsikane:grin: może był zaskoczony bo tyle plaku nie widział:grin::wink:

I tu cię panie zdziwie bo o plaku to ja tylko na forum słyszałem :wink:

A do wszystkich plastików i w środku i na zawnątrz używam tego

2u2asyja.jpg

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

:grin: myślałem, że to jakieś dziecko się kręci, a dokładnie to 2:decayed:

Przy mnie (196cm) prawie każdy wygląda jak dziecko :decayed:

Opublikowano

ja uzywam innych środków tylko lipa jest taka że czego by nie aplikować to i tak za pare dni to wszystko pod maską zakurzone..a tego kupujacego twoje zydelki to nawet nie zauwazyłem na tych fotkach:wink:

Opublikowano

Pod maską dobrze jest używać KOCH Chemie Magic Plastic Care :)

Opublikowano
czysto i plakiem wypsikane:grin: może był zaskoczony bo tyle plaku nie widział:grin::wink:

I tu cię panie zdziwie bo o plaku to ja tylko na forum słyszałem :wink:

A do wszystkich plastików i w środku i na zawnątrz używam tego

http://img.tapatalk.com/d/14/06/15/2u2asyja.jpg

Eee tam lepszy jest od tego meksa natural look :wink: ja teraz zakupiłem do wnętrza zymola, zobaczymy jaki efekt będzie :naughty:

Opublikowano

E.ch ładny ten kolorek masz Miszka. Chyba najladniejszy jaki,może być.

Józek ty jaki masz kod?

Opublikowano

Lz5f [emoji41]

Opublikowano
  • Autor
E.ch ładny ten kolorek masz Miszka. Chyba najladniejszy jaki,może być.

Józek ty jaki masz kod?

Tylko że ten ładny kolorek prosi sie już o lakiernika bo może tego nie widać na zdjeciach ale przedni zderzak i błotniki wyglądają jak ser szwajcarski :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Do tego zderzak ma już na koncie z sześć gołębi , pare zająców i kota

Opublikowano
A do wszystkich plastików i w środku i na zawnątrz używam tego

http://img.tapatalk.com/d/14/06/15/2u2asyja.jpg

Panie... zostałeś moim mentorem odnośnie dbania o plastyki... w sobotę zamówiłem pare kosmetyków z Ultimate Protectant na czele :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.