Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co Cię denerwuje w audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiadomo ze trudno znaleść zeby cos poprawic w audi ale wkurza mnie gdy otwieram tylną klape zasnizoną częsć sniegu wpada do wnętrza bagażnika bo to sedan myślę ze kombi tego by nie bylo .....i jeszcze jedno to moj pierwszy sezon zimowy audi czy otwierać lekko szyberdach w celu szybszego pozbycia sie zaparowania szyb??????

Opublikowano

pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule :mrgreen: No i standardowo chociaz juz sie do tego troche przyzwyczaiłem to knefle od otwierania okien trzeba ręke wpychac miedzy fotel a słupek żeby sobie szybe otworzyć

Opublikowano
pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule

Nie narzekaj.Jak w tamty roku wziąłem Ibize tą najnowszą i poleciałem w trase 1100KM obejrzeć A4 to jak wróciłem to myślałem , że będe musiał noge amputować.Cała spuchnięta , bolała mnie z tydzień.Tak pięknie to rozwiązali.Także uważam , że w A4 jest miodzio :wink:

Opublikowano

Nic mnie nie denerwuje :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule

Nie narzekaj.Jak w tamty roku wziąłem Ibize tą najnowszą i poleciałem w trase 1100KM obejrzeć A4 to jak wróciłem to myślałem , że będe musiał noge amputować.Cała spuchnięta , bolała mnie z tydzień.Tak pięknie to rozwiązali.Także uważam , że w A4 jest miodzio :wink:

ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach :lol:

Opublikowano

że jest zwyżka w ubezpieczalni za AC !

Opublikowano
gdy otwieram tylną klape zasnizoną częsć sniegu wpada do wnętrza bagażnika bo to sedan myślę ze kombi tego by nie bylo

trzeba było kupić avancika :mrgreen:

Opublikowano
ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach
\

to ja nie wiem jaki ty wielki jestes ja mam 188cm i w uno zrobilem na raz 1500km i nic mnie nie bolalo :razz: widocznie przyzwyczailes sie do luksusu

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

Opublikowano

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają :lol:

Opublikowano

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają :lol:

:lol: ale to prawe drzwi a takiego lansu to az nie uprawiam :mrgreen:

Opublikowano

trochę mało miejsca z tyłu. Poza tym nic mnie nie denerwuje

Opublikowano

ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach

Ja bym powiedział że w Uno nawet jest troszke luźniej niż w A$

A w A4 denerwuje mnie... nic :mrgreen:

Opublikowano

mnie denerwuje malo miejsca z tylu - w golfie III, ktory jest duzo mniejszy, jest go wiecej...

Opublikowano

Glosny silnik, malo miejsca wewnatrz auta :???:

Opublikowano
mnie denerwuje malo miejsca z tylu - w golfie III, ktory jest duzo mniejszy, jest go wiecej...

Tylko , że w Golfie jest bagażnik o 1/4 mniejszy :wink:

Opublikowano

Regulacja wysokości fotela kierowcy. W VW była dużo wygodniejsza.

Opublikowano

brzydkie gumowe pordzewiałe listwy u dołu drzwi (potrzebne jak kó....ie majtki), brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super :cool:

Opublikowano

czasami kiepsko/niewygodnie operuje sie dzwignią do kierunków :roll:

brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super

u mnie są takie szybki pstryk i zjeżdżają do dołu, pstryk i podnoszą się :roll:

z podłokietnikiem zgadzam sie :!:

[ Dodano: 05-11-2006, 01:38 ]

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

to chyba nie w każdym A4 - u mnie nie ma nic takiego :razz:

[ Dodano: 05-11-2006, 01:40 ]

trochę mało miejsca z tyłu.

fakt ale dla kierowcy nie jest to problemem :razz:

Opublikowano
brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super :cool:

u mnie opuszczaly sie do konca po krotkim nacisnieciu przycisku (trzeba go doslownie dotknac :P ), podobnie bylo z podnoszeniem. racja, podlokietnik tez moglby byc w standardzie.

Opublikowano
  • Autor

helmut nie zamieścił sądy do pomiaru temperatury wewnątrz auta [ musialem dokupic zwykły] a kiedys miałem term. made in china i pokazywał 2 temperatury :evil:

a propo czy ktoś wie gdzie w a4 sonda termometru ?? bo chyba jak troche pojezdze to mi zawyza o 2 stopnie ...chyba silnik grzeje :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.