Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkurza to że przy elektrycznych i podgrzewanych lusterkach oraz innych bajerach Helmuty pożałowali na 'elektryczne szyby'. :evil: Ceny części też mnie wkurzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizsze uwagi dotycza tylko mojej audiolki (1.6 w automacie 95r)

w srodku:

-malo miejsca

-powyzej 130 szumi

-nie bylo podlokietnika a w automacie to koniecznosc

teraz juz podlokietnik jest,od razu lepiej

-schowek jakis taki nie podreczny jest,nic do niego nie pasuje

silnik:

od 60km/h do 80 normalnie staje w miejscu i powolutku do przodu idzie

a tak to kocham swoje audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje:

-120 i szumi, jak przyjechała z niemiec to przy 150 było ciuchutko :(

-konsola kontra kolano

-wachacze

-mało miejsca z tyłu, nie moge z dziewczyną tego zdzierżyć, acz lepiej niż w megance jest [;

-twarde i ogólnie okropne siedzenie na środku z tyłu

-troche wysoka obudowa na środku z tyłu

-'obciągnięte' drzwi

Reszta juzna plus.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem caly czas pod wrazeniem Audi, ale... Jest w nim zaskakujaco malo miejsca, funkcjonalnosc avancika mogla by byc znacznie lepsza (brakuje mi tego, ze po rozlozeniu tylnych oparc nie moge odchylic oparcia przedniego fotela pasazera tak, zeby az do schowka tworzyla sie jedna plaszczyzna... a szkoda, bo moglbym wozic deche windsurfingowa w srodku :wink: ) Poza tym w moim modelu nie bardzo pasuje mi umiejscowienie zapalniczki. JAk narazie to tyle... i mam nadzieje, ze tak juz zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH macie racje z tą konsolą środkową ze prawa noga boli,ale chyba trzeba sie oddalic na maxa i bedzie git, pociesze was jechalem OOOO B6 ponad 500km i jest to samo a moze nawet gorzej, noga boli puchnie:D

Boli, boli a najdziwniejsze że w 80 b4 było miejsca na nogi tyle ,że można było tańczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nauczyłem, że przed myciem trzeba domknąć tylne szybki
dokładnie ja zawsze sprawdzam i dociągam ale to tylko z 2 mm i to nie zawsze, ale i tak po myciu mam od strony kierowcy tylnią szybkę w narożniku mokrą od środka :sad: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie denerwuje?

Tzn, nie tyle mnie, co osoby które jadą ze mną często się skarżą na mała ilość miejsca z tyłu i chyba mają rację :)

Oprócz tego, to wszystko w jak najlepszym porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt miejsca z tylu jest malo.Nie jestem maly czlowieczkiem bo mam gdzies z 193 cm wz i jak sie rozloze tak zeby bylo mi wygodni to za mna z tylu juz nikt nie siadzie.I szkoda zew zawieszeniu zostaly uzyte topy z aluminium bo ja osobiscie wole cos co sie wygina a nie peka i tak zebys daleko od domu nie zostal uziemiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-tylne szyby faktycznie opadają, mam to samo w 80-ce B3... przesuwają się o jakieś 0,5 cm i po umyciu mamy trochę wody na kanapie.

-spalanie ;) zimą, krótkie dystanse, silnik 1.8 spalanie wręcz zaskakujące

-ceny części (kto by pomyślał o kupowaniu przednich klocków za 150zł do auta z 1995r)

-delikane przednie zawieszenie

-NAJWIęKSZY HARDCORE KTÓREGO NIE CIERPIę: sposób dostania się do paska rozrządu - konieczność ściągania całego przodu! :/

-opadające przednie drzwi (też kwestia wieku)

-nie mam klimy i w lecie nawet nawiew na 5-ce nie pomaga

-wkurza mnie też to, że na autostradzie, czy drodze ekspresowej auto nie jedzie kulturalną prędkością taką jak inne samochody :) , nie wiem jak poradzić sobie z tą poważną wadą

-plastiki nie chcą skrzypieć tak jak w innych samochodach w tym wieku (lekko poskrzypują ale to nadal nie ten dźwięk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "sciagali ryj", wymienili pasek, napinacze, chcialem miec zrobione raz a porzadnie, fakt, zawieszenie, nie jest na nasze drogi, przez rok "nabzykałem" ponad 50.000 raz pekl wahacz dolny i 2 górne stukaly, ale narazie mam wymienione wszystkie i na pare tysiączków mam z głowy :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...