Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszły cieplejsze dni (24 stopnie można już tak nazwac :facepalm:) i mogę podzielić się wrażeniami jeśli chodzi o ideę zakładania tej uszczelki termoizolującej pod kolektor JHM.

Nie jest tak, że problem zupełnie znika. Więcej, po jezdzie i pozostawieniu na miejscu stojącym, przez jakąś chwilę dalej jest przeciętnie - ale lepiej niż było wczesniej. Natomiast podczas jazdy w zasadzie spadek mocy jest mały - różnica w stosunku do spadków z przed założenia jest jak dla mnie kolosalna. Najlepsze jest to, że wcześniej po jezdzie kolektor był tak gorący, że nie dało się go dotknąć, natomiast w tej chwili jest po prostu letni (nawet nie mocno ciepły!!).

Uważam to za świetny mod jak za te pieniądze. Tak że, nie dumać długo, tylko zamawiać i zakładać, bo można to zrobić prawie w kiblu na kolanie!! ;):naughty::grin::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak, to ten produkt ;))

Dziś miałem kilka "spięć" z piękną czerwoną cuprą R dłubniętą na 338KM ;))

Ze startu oczywiście cupra bez szans, no bo ośka.

Od 70-80 jak się próbowaliśmy, to do 180 szlismy równo (pod koniec jakby powoli zaczynała odjezdzac... ale nie bylo gdzie) . Dodam, że Cupra wg właściciela waży 1370kg ;), więc różnica spora.

Kolejny dowód przemawiający za V8 w tej budzie!

Opublikowano
tak, to ten produkt ;))

Dziś miałem kilka "spięć" z piękną czerwoną cuprą R dłubniętą na 338KM ;))

Ze startu oczywiście cupra bez szans, no bo ośka.

Od 70-80 jak się próbowaliśmy, to do 180 szlismy równo (pod koniec jakby powoli zaczynała odjezdzac... ale nie bylo gdzie) . Dodam, że Cupra wg właściciela waży 1370kg ;), więc różnica spora.

Kolejny dowód przemawiający za V8 w tej budzie!

za zdrowym V8 ! :)

a takie niestety szarpie po kieszeni :kwasny:

Opublikowano
tak, to ten produkt ;))

Dziś miałem kilka "spięć" z piękną czerwoną cuprą R dłubniętą na 338KM ;))

Ze startu oczywiście cupra bez szans, no bo ośka.

Od 70-80 jak się próbowaliśmy, to do 180 szlismy równo (pod koniec jakby powoli zaczynała odjezdzac... ale nie bylo gdzie) . Dodam, że Cupra wg właściciela waży 1370kg ;), więc różnica spora.

Kolejny dowód przemawiający za V8 w tej budzie!

Stań z jakimś 3.0tdi po programie :wink:

sam kiedyś muszę stanąć z esą bo ciekawi mnie wynik :eusathink:

Co do cupry to wręcz niemożliwe że jechaliście równo skoro była aż tak pomodzona, w ośce do tego lżejszej furka zawsze ma lepsze przyspieszenie (pomijając sam start oczywiście), więc wydaje mi się że albo zalał złego paliwa,:grin: albo nie szła mu zmiana biegów albo wykres mu ktoś zrobił w paincie :decayed:

Opublikowano

a od kiedy auta jada moca? moc to nie wszystko.

Opublikowano
  • Autor

Nie znam momentu, bo wlasciciel nie pamietal, oprócz tego ze wyzszy niż seria. Wykresów nie widziałem, ale po rozmowie z gościem - raczej pasjonat :). I tez bylem zdziwiony ze powyżej 100 roznica robi się dopiero po przekroczeniu 160.

U mnie nie ma turbodziury, więc z rolki moglo to miec maly wplyw. Nie wiem tez do którego momentu walczył z trakcją. Fakt jest jednak, ze samochod zadbany i doinwestowany, patrząc na niego z bliska. Z drugiej strony, czytając to co piszą, to stage II w cuprze w okolicach 340 koni, robi w granicach 12-12,2 sek 100-200. Moja 12,4, wiec różnica niewielka. Chociaz mysle, ze w temperaturach letnich osiągi mam na pewno zdecydowanie gorsze. (wczorajsze spięcie miało miejsce przed 8 rano, kiedy temp jeszcze była dość niska)

Co do 3.0tdi nawet po sporych modach, to nie pogadasz niestety ;). - no chyba ze z rolki, to momentem w pierwszej chwili pociągniesz. Spójrz na pomodzone B8 turdziego i milarta jak sobie to pomierzyli ( http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-avant-3-0-tdi-~320ps-~640nm-240244/index20.html ). Chociaz biorąc pod uwagę, że to diesle, to roznica jest b. mała :grin:.

Opublikowano

Właśnie sam się zastanawiałem nad wynikiem walki z 3.0 tdi bo myślałem bad zakupem klekotka, ale zawsze ten dzwięk mnie wkurzał ;-P

Kolega ma 3.0 tdi w b7, znodzonego i jakoś d*py nie urywa, ale to automat, może dlatego.

Ostatnio jechałem BMW 330 2006 rok w M pakiecie. Napiszę tak...byłem w ogromnym szoku. To przecież tak dodupca że masakra. Licznik zamykasz i nawet nie wiesz kiedy, a jak to się ciągnie, dziw że diesel.

Opublikowano
Nie znam momentu, bo wlasciciel nie pamietal, oprócz tego ze wyzszy niż seria. Wykresów nie widziałem, ale po rozmowie z gościem - raczej pasjonat :). I tez bylem zdziwiony ze powyżej 100 roznica robi się dopiero po przekroczeniu 160.

No i to jest wlasnie zupelnie normalne... przy wyzszych predkosciach Twoja pojemnosc robi robote.

Kiedys ganialem sie z lekko dlubnietym Subaru GT, do 160-170 szlismy w miare rowno, moze z moja delikatna przewaga, a jak zapinalem 4 bieg przy 160km/h, to robila sie mega przepasc na moja korzysc.

Opublikowano
  • Autor
.......myślałem bad zakupem klekotka, ale zawsze ten dzwięk mnie wkurzał ;-P .......

o tym to już nawet nie wspominam, bo to porównanie na poziomie miseczki A vs D. ;))) :grin:

Opublikowano

Hehe. No właśnie, gdzie to się ma do V8. Dlatego napisałem, że myślałem nad zakupem, ale nie kupiłem...

Ja czekam na dzień, kiedy w końcu będę mógł swoją ruszyć na przejażdżkę, a już tak się niecierpliwie ;-)

Opublikowano
Nie znam momentu, bo wlasciciel nie pamietal, oprócz tego ze wyzszy niż seria. Wykresów nie widziałem, ale po rozmowie z gościem - raczej pasjonat :). I tez bylem zdziwiony ze powyżej 100 roznica robi się dopiero po przekroczeniu 160.

No i to jest wlasnie zupelnie normalne... przy wyzszych predkosciach Twoja pojemnosc robi robote.

Kiedys ganialem sie z lekko dlubnietym Subaru GT, do 160-170 szlismy w miare rowno, moze z moja delikatna przewaga, a jak zapinalem 4 bieg przy 160km/h, to robila sie mega przepasc na moja korzysc.

Fly ale nie wiesz jak impreza była dłubnięta, a one nie muszą mieć dużej mocy bo z tego co wiem niektóre egzemparze mają bardzo krótkie skrzynie gdzie max speed to 180 czy 200km/h.

A winczako napisał konkretnie jak cupra była dłubnięta - interesowałem się przez chwilę cuprami i wiem że pomodzona cupra R robi dosłownie przeciąg - zwykłym niewysilonym programem robi się z 265km ok 300km i 400Nm - a masa auta zabija konkurencję :wink: minus poważny to napęd na przód ale jakaś szpera, dobre oponki i mozna i na ćwiarę pojechać.

co fakt to fakt, dźwięk V8 jest nie do podrobienia i każdemu chyba gęsia skórka wyskakuje :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fele założone, dystans 10mm założony, nowe oponki goodyear asymetric F1 235/40/18 siedzą.

Niestety nie udało mi się strzelić drugiej foty... bateria padła. Zrobie w wolnej chwili.:facepalm: Na żywo prezentują się świetnie!

317popr.jpg

Opublikowano

Zrób jakąś lepsza fotkę :wink: Na 1 rzut oka jest całkiem, całkiem ale dystansu nie widać za bardzo. :wink:

Opublikowano

Tylny zderzak fabrycznie tak pomalowany był? Z ciekawości pytam.

Opublikowano

na fotach nie byłem przekonany, na żywo jest petarda! zresztą jak całe auto... poza tym już Ci to Pawle mówiłem wiele razy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

akjam zrobie zrobie ;)). Przy et40 8j i oponie 235 to mega szału nie będzie. Ma wyglądać powyżej przyzwoitości, a przy tym jezdzic jak eSę stworzono :naughty:. Żaden gwint, taczka, obcieranie nadkoli itp mnie nie interesuje. ;):wink: . Czarne były 8j ale et35, wiec w teorii w tej chwili z dystansem są bardzie wysinięte, co faktycznie na żywo widać. Trochę psuje ten fakt spory rant ochronny opony (niestety tego nie przewidziałem do konca, myśląc o żonoodporności...).

Fr0styy nie ;) Z obcierką też z fabryki nie wyjechał.:grin::wink: Przedni z kolei był zielony pierwotnie :whistling:. Samochód ma 10 lat i nie ma co się oszukiwać, że lakier będzie wszędzie idealnie dopasowant ;). Najważniejsze że dzwonów nie było :). A że kolor srebrny jest jaki jest...

Jędrek cieszę się, dzięki za miłe słowa :). Faktycznie najlepiej prezentuje się na żywo, szczególnie podczas powolnej jazdy (piękny efekt tych elementów polerowanych połączonych z grafitem ! ).

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Kolega przysłał mi dziś (przed chwila) żelazkiem trafioną gdzieś na trasie do pzn ;). Trochę lepiej widać fele ;)

imagelbmt.jpg

Opublikowano
Tylny zderzak fabrycznie tak pomalowany był? Z ciekawości pytam.

Przeciez w kazdym jasnym kolorze jest taka roznica, nawet jak dopiero co z salonu wyjechal.

Opublikowano
Tylny zderzak fabrycznie tak pomalowany był? Z ciekawości pytam.

Przeciez w kazdym jasnym kolorze jest taka roznica, nawet jak dopiero co z salonu wyjechal.

Mu chyba chodzi o to że dół zderzaka czarny jest (dokładka)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.