Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam wali żółta barwa postojówek... nawet mi się podoba ten kontrast między xenonem, a postojówką :naughty:

co kto woli

Mnie akurat bardzo podoba sie kiedy kierunki delikatnie swiecą na żółto jak w US a jesli to sa jeszcze żółte ledy to:slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu, po zmianach, konfrontacja z rs4 b7. ;-). Rumaki się nie rozpierzchły najwyraźniej ;-).

iha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 kilka razy o 1-2 dlugosci z przodu.

0-=>200 2 dlugosci z przodu.

Za kazdym razem czuc bylo ze esa odjezdza rs.

Chociaz na wyzszych biegach przestawalo byc widac różnicę i odnosilem nawet wrazenie ze b. powoli rsa zaczyna się zblizac. Ale to dopiero od 4 biegu czyli ok 160.

inna sprawa ze rs4 b7 to przepiekny wóz. pięknie brzmiacy. Dodam ze ta konkretna rsa teraz i poprzednio w rekach pasjonata, zadbana bardzo, w stanie ogolnym zajebiaszczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze skoro nie miala z toba szans to syf w silniku i jakis wyciek z ukladu chlodzenia = -100 kucykow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze nie miala szans, ale esa pierwsze 3 biegi szła minimalnie lepiej. Po zapieciu czworki u mnie, rs zaczynal jechac rowno i znajomy mowil ze nawet ma wrazenie jakby b. lekko zmniejszal dystans. No ale do 210 sie nie udalo mnie dojsc. Inne zestopniowane skrzyń biegów oraz prędkości obrotowe (rs kreci sie do 8k). U mnie 4 jest niestety juz bardzo długa. Wycieków żadnych brak w rsie, sprzeglo nówka, wogole samochod odkupiony wczesniej od wlasciciela serwisu, wiec mozna sobie wyobrazic jak zadbany. A że syf w 4.2fsi sie zbiera to wiadomo, juz koledze o tym powiedzialem i pewnie bedzie ogarnial temat - spadek ma, ale na pewno nie 100KM. Rsy zwykle wypadaja miedzy 360 a 380 i sądzę że jego jest bliższa tej drugiej wartości.

Kolejne potwierdzenie że siedzi w mojej zdrowa motorownia ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego szefa w rs wyszlo 330 przed czyszczeniem:wink:

A tez super zadbana i maly przebieg.

Po czyszczeniu cos kolo 415KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zwykle" ;-).

Jak by nie było, to dumny jestem z mojego niepozornego avancika :whistling:.

Sprzęgło w rs4 to bajka w porównaniu do mojego.... mimo że też nie jest stare... Jak go tak potyrałem (bo jakies 40min się ganialiśmy) to niestety ale stwierdzam, że nie da się hiperforsownie ruszać... w związku z czym wraca powoli temat JHM LTFW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....uj nie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kilka razy pod rząd objechałem pewną rs4 b7, to właściciel prawie płakał i nie chciał wierzyć, że nic nie było u mnie robione. A dla przypomnienia napiszę, że wyszlo mi na hamowni ok 320 KM.

Wiec -100 KM w rs'ie to nic nadzwyczajnego. A z tego co obserwuję wątek Sportmile to średnio przed czyszczeniem mają po ok 340-350 KM.

Fajnie, że masz zdrową motorownię, ale ten rs napewno był zj**.... i ze zdrowym rs'em szans to nie mamy. Zeby nie bylo....sprawdzalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, zdrowe RS4 jest bardzo szybkie i objezdza nawet RS4 B5 po sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo, ledwo. RSa w B5 a B7 to dwie epoki w technologi ktorych nie widac w osiągach. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo, ledwo. RSa w B5 a B7 to dwie epoki w technologi ktorych nie widac w osiągach. :facepalm:
B7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co B7 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, zdrowe RS4 jest bardzo szybkie i objezdza nawet RS4 B5 po sofcie.

Zgadzam się ;-).

Tyle że ja obecnie mocy mam tyle co średnio zdrowy rs, a momentu więcej niż zdrowy rs ;-). Tak dla przypomnienia ;-D.

Kolega wyczysci kanały i wtedy mnie z pewnością pozamiata ;-), bo ja to może do 5 schodzę, a zdrowy rs jednak grubo poniżej (avant vs sedan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze nie miala szans, ale esa pierwsze 3 biegi szła minimalnie lepiej. Po zapieciu czworki u mnie, rs zaczynal jechac rowno i znajomy mowil ze nawet ma wrazenie jakby b. lekko zmniejszal dystans. No ale do 210 sie nie udalo mnie dojsc. Inne zestopniowane skrzyń biegów oraz prędkości obrotowe (rs kreci sie do 8k). U mnie 4 jest niestety juz bardzo długa. Wycieków żadnych brak w rsie, sprzeglo nówka, wogole samochod odkupiony wczesniej od wlasciciela serwisu, wiec mozna sobie wyobrazic jak zadbany. A że syf w 4.2fsi sie zbiera to wiadomo, juz koledze o tym powiedzialem i pewnie bedzie ogarnial temat - spadek ma, ale na pewno nie 100KM. Rsy zwykle wypadaja miedzy 360 a 380 i sądzę że jego jest bliższa tej drugiej wartości.

Kolejne potwierdzenie że siedzi w mojej zdrowa motorownia ;-).

z tego co piszesz to fakt twoja jest zdrowiutka ale bolaczka rs4b7 niestety jest taka jak niektorzy tutaj pisza, widywalem rs4 co mialy po 290km i dopiero po wizycie w warsztacie zaczelo to znow jechac takze rs twojego kolegi kuleje a scigac sie z niesprawnym autem to troszke nie fer

a tutaj prosze dla potwierdzenia zeby zaraz nie bylo ze numerki z nieba wzialem

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.668583263183931.1073742153.154822821226647&type=1

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.649435808432010.1073742102.154822821226647&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedaleko też szukać 390KM przed czyszczeniem, a 414 po czyszczeniu --> MRC Tuning vs. pippyrips' B7 RS4

W necie jest mnóstwo informacji o tej jednostce.

Kolega pojedzie na hamownie i załatwić tą sprawę, to się okaze. Teraz mozemy gdybac i podważać. Dla mnie jak w niej siedziałem to dobrze jechała, szczegolnie w koncowych obrotach. No i to za***iste sprzeglo... co ja bym dal za nie... :kox:. Wogole rs to swietny woz, w sensie - zamienilbym sie :D. Chociaz jest w jednej rzeczy gorszy od eSy - nidyrydy z LPG :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi przy okazji tego czyszczenia, czy w przypadku mojego silnika też warto by ten temat przemyśleć ?

Czy to tylko problem v8 ?

Sorry za OT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...