Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to w norwegi to wszystko robiles ze tyle tanie Cie kosztowalo?

Opublikowano
  • Autor
to w norwegi to wszystko robiles ze tyle tanie Cie kosztowalo?

prace odbywaly sie w pl,z tym ze s4 b5 w NO kosztuje w granicach 100tys.zl takie z przebiegami kolo 200tys....body+co widac z zakupem zrobilem w granicach 70-80tys zl

Opublikowano

A takie cos, to nie dziwie sie ze rs'a zrobiles:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
to w norwegi to wszystko robiles ze tyle tanie Cie kosztowalo?

prace odbywaly sie w pl,z tym ze s4 b5 w NO kosztuje w granicach 100tys.zl takie z przebiegami kolo 200tys....body+co widac z zakupem zrobilem w granicach 70-80tys zl

uroki skandynawi w danii mam to samo.... pojebalo ich z tymi autami

Opublikowano

piekna biała perełka w rs

Opublikowano

kooooozak :slina:

Opublikowano
to w norwegi to wszystko robiles ze tyle tanie Cie kosztowalo?

prace odbywaly sie w pl,z tym ze s4 b5 w NO kosztuje w granicach 100tys.zl takie z przebiegami kolo 200tys....body+co widac z zakupem zrobilem w granicach 70-80tys zl

Ilee:shock3::shock3::shock3:

Chyba trzeba zacząć ściągać z zachodu S4 i sprzedawać je do NO :decayed:

Auto miazga totalna , i te recaro :kox::kox:

Mi tylko nie przypadła ta klapka czarna :wink:

Opublikowano

całość powala na kolana... :shock3: jedyna taka piękność

Opublikowano

oooo ku....wa nieźle dajesz chciałbym mieć ... tyle pieniędzy he he... Powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor
to w norwegi to wszystko robiles ze tyle tanie Cie kosztowalo?

prace odbywaly sie w pl,z tym ze s4 b5 w NO kosztuje w granicach 100tys.zl takie z przebiegami kolo 200tys....body+co widac z zakupem zrobilem w granicach 70-80tys zl

Ilee:shock3::shock3::shock3:

Chyba trzeba zacząć ściągać z zachodu S4 i sprzedawać je do NO :decayed:

Auto miazga totalna , i te recaro :kox::kox:

Mi tylko nie przypadła ta klapka czarna :wink:

klapka od wlewu?nie no juz ogarniete...po 2 malowaniu nie wrocila do mnie orginalna wiec kumpel dal mi swoja z zapasu czarna,jak domalowywalem kilka elementow to i klapke ogarnalem juz jest oki......

sniegu mam z 1m wiec trza poupalac napedy.....:banan:

Opublikowano

Torsena se znajdź :grin:

Opublikowano
  • Autor
Torsena se znajdź :grin:

przecie 1 mam :decayed:,szczerze to jaralem sie nim na poczatku ale czy zakupie to niewie......narazie mam walek 038E ktory czeka na montaz

Opublikowano

body wyszło Cię więcej niż cały RS ? :shock3:

Opublikowano
m wiec trza poupalac napedy.....:banan:
krzychu kadetem tera :grin::banan:
Opublikowano
  • Autor
body wyszło Cię więcej niż cały RS ? :shock3:

to cena total,zakup auta,body 3 razy malowanie,silnik i wzmocnienia i reszte przerobek....nie samo body...koszt rs4 w NO to 200tys pln.

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

a u mnie jest tak 3c82.jpg

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

m wiec trza poupalac napedy.....:banan:
krzychu kadetem tera :grin::banan:

mam berlingo,ale boje sie ze jak zaciagne reczny to sie przewroci

Opublikowano

Krzysiek jedna rzecz tylko mi nie pasuje do takiego projektu, a mianowicie brak porządnych fotek:thumbdown: Postaraj się i ogarnij porządną sesje:kox:

Opublikowano

cały czas mu to mówiłem, gdyby złożył parcha na OEM+, to była by sesja:grin: ale i tak nauczył sie odchodzic od auta kadrem:grin:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

1167099_450921015022551_506880394_o.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

OEM 2 2014R.

DSC02220_zpsfdf2712f.jpg


DSC02174_zps24d2c782.jpg[/urlDSC02224_zps1121b89d.jpg

Edytowane przez krzysiek23

Opublikowano

piękny ten Twój Avant! Aż się prosi o więcej zdjęć ;)

Opublikowano

Oblukany na żywo, auto igła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.