Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

mialem ten sam problem. po podlaczeniu czerwonego kabla pod + po stacycje a pomaranczowego kabla pod swiatla podswietlenie ledwo co sie przyciemnialo po wlaczeniu swiatel...

odlacz czerwony i zostaw na swiatlach tylko pomaranczowy zobaczysz delikatne podswietlenie.

u mnie podzialalo.

niestety mocne podwietlenie w nocy dla mnie jest duzo za mocne i razi... dlatego podlaczylem czerwony kabel pod przelacznik i jak sie robi ciemno to recznie go "przygasam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a w AJL-u ktoś to rezał? bo jutro chce się zabrać za montarz i nie wiem czy w ECU mam gdzie się podłączyć czy do kolektora :mysli: a druga sprawa czy lepiej w słupku czy w kratce nawiewu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a w AJL-u ktoś to rezał? bo jutro chce się zabrać za montarz i nie wiem czy w ECU mam gdzie się podłączyć czy do kolektora :mysli: a druga sprawa czy lepiej w słupku czy w kratce nawiewu :mysli:

ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a w AJL-u ktoś to rezał? bo jutro chce się zabrać za montarz i nie wiem czy w ECU mam gdzie się podłączyć czy do kolektora :mysli: a druga sprawa czy lepiej w słupku czy w kratce nawiewu :mysli:

ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka" :)

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:23_________________________________________________budzik w kratce elektryka podłączona ostro podświetlone podłączyłem pod ustawianie świateł góra dół , a lekkie pod włącznik od awaryjek :kox: jeszcze wężyk i można śmigać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co u ciebie :wink4: chciałem wyjść z kablami od strony schowka przy włącznikach od przeciwmgielnych ty tam pewnie masz uchwyt na napoje :kox: ale długie wiertło bym potrzebował i wylazłem górą [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:43_________________________________________________otwór w kratce wycięty nożykiem do tapet i obcinaczkami do przewodów elektrycznych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co u ciebie :wink4: chciałem wyjść z kablami od strony schowka przy włącznikach od przeciwmgielnych ty tam pewnie masz uchwyt na napoje :kox: ale długie wiertło bym potrzebował i wylazłem górą [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:43_________________________________________________otwór w kratce wycięty nożykiem do tapet i obcinaczkami do przewodów elektrycznych :naughty:

dawaj foty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a600fae18fa439e.html [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:14_________________________________________________dca63c0b78dd4984gen.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:17_________________________________________________6de23bcd80b2f657.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:18_________________________________________________Zrobiłem zware :wallbash: delikatne podświetlenie szlag trafił aż się bezpiecznik spalił od awaryjek :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy najmniej nie świeci po oczach w nocy :naughty: wszystko działa delikatne mam po kluczyku a ostre jak włączę światła[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________pompuje 0.5 do 0.8 :( jak przeładowywała to miała piz*e :rolleyes: a teraz jakoś tak mało ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja się pochwalę :)

seria AG Smoke + obudowa pomalowana na czarny mat

zasilanie wskaźnika podłączone do świateł mijania (po zapaleniu świateł uruchamia się wskaźnik i od razu przechodzi w stan lekkiego podświetlenia)

dscn0872s.jpg

dscn0077xq.jpg

panoramai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda identycznie tyle że ja mam lekkie podświetlenie jak odpale samochód :cool1:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:36_________________________________________________ile ci pompuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jak na 180km coś mało pompuje :mysli: a wam (pytanie do właścicieli AJL) ile pompuje?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 16:22_________________________________________________?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam wskaźnik, tylko zamontowany na "stopce" przy słupku.

Pompuje max. ok. 0,8 tak chyba powinno być w AJL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL 0.8 - 0.85 bar-a

AEB (i pochodne) 0.55 - 0.6 bar-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL 0.8 - 0.85 bar-a

AEB (i pochodne) 0.55 - 0.6 bar-a

:good: czyli niby dobrze pompuje,ale w porównaniu do tego jak przeładowywało to mułem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...