Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie...

Jaki masz wskaźnik, ten standardowy Autogauge ? Jeśli tak to powinien sięgnąć.

tak , ten standardowy i ni ch***j nie sięga. może w dobie kryzysu obcięli metraż :decayed:

Może musisz pokombinować przejście do kabiny bo ja go miałem aż nad to albo faktycznie kryzys :kox:

kupie w sklepie akwariowym :kox: wężyk tej samej średnicy i gitara , przecież tam nie ma takiego strasznego ciśnienia :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 07:15_________________________________________________ten przewód z zółto-czerwoną strzałką jest od DV ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przewód z zółto-czerwoną strzałką jest od DV ???

tak :wink4:

on jest u mnie założony bez żadnej objemki , bardzo łatwo można go ściągnąć , tak chyba nie powinno być , prawda ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem wszedzie objemeczki na kazdy wezyk w ukladzie dolotowym z tym ze u mnie jest troszke wyzsze cisnienie ;) Jak leciutko wchodzi daj objemke przeciez nie zaszkodzi. BTW : wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy czy w regulatorb czy w DV . U mnie mam wwiertke w kolektorze i mam swiety spokoj bo sie nie zastanawiam co i jak tylko wiem ze mi pokazuje cisnienie w kolektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem wszedzie objemeczki na kazdy wezyk w ukladzie dolotowym z tym ze u mnie jest troszke wyzsze cisnienie ;) Jak leciutko wchodzi daj objemke przeciez nie zaszkodzi. BTW : wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy czy w regulatorb czy w DV . U mnie mam wwiertke w kolektorze i mam swiety spokoj bo sie nie zastanawiam co i jak tylko wiem ze mi pokazuje cisnienie w kolektorze

wiem ,że nie zaszkodzi ale poprzedni właściciel powinien teoretycznie o tym pomyśleć

chyba nie ucieka cisnienie tamtedy , co ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW : wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy czy w regulatorb czy w DV .

No niby tak ale gdzieś była dyskusja na forum i wyszło na to, że dla świętego spokoju wpinać się w DV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW : wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy czy w regulatorb czy w DV .

No niby tak ale gdzieś była dyskusja na forum i wyszło na to, że dla świętego spokoju wpinać się w DV

trzeba bedzie dla świetego spokoju tak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie z tych raczej dziwnych :decayed: Jaką średnicę zewnętrzną ma oryginalny wężyk który dodają do wskaźnik AG? Może być tak pi razy drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie z tych raczej dziwnych :decayed: Jaką średnicę zewnętrzną ma oryginalny wężyk który dodają do wskaźnik AG? Może być tak pi razy drzwi.

przed chwilą mierzone 5,5-6,0mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy czy w regulatorb czy w DV . U mnie mam wwiertke w kolektorze i mam swiety spokoj bo sie nie zastanawiam co i jak tylko wiem ze mi pokazuje cisnienie w kolektorze

a czy to ,że wpiąłem sie w regulator a nie w DV mogło byc przyczyną szarpnięć auta na 2/3/4 biegu przy przyśpieszaniu z niskich obrotów ??? coś takiego u mnie wyszło , wkurwiłem sie niemiłosiernie. wczoraj odpiąłem całkowicie wskaźnik i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal

Wepnij sie w ten zolto-czerwony ale nie kupuj jakiegos badziewnego wezyka bo sie rozlatuja. na re5ect.pl sa po 10zl za metr samco wiec nie jest duza kasa. i wszystko obejmami lacz bo lubia spadac. pokaz fote jak u siebie zalozyles wskaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal

Wepnij sie w ten zolto-czerwony ale nie kupuj jakiegos badziewnego wezyka bo sie rozlatuja. na re5ect.pl sa po 10zl za metr samco wiec nie jest duza kasa. i wszystko obejmami lacz bo lubia spadac. pokaz fote jak u siebie zalozyles wskaznik

juz zamówiłem samco. :good:

w niedziele zobaczysz wskaźnik :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze moze :) trzeba bylo uderzyc do gaziarzy :) tam maja krocce do montazu podcisnien itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się dobrze wydaje ze jest to przed turbo troszkę ciężko z tego zdjęcia wywnioskować. jak tak to źle musisz go wpiąć za turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies jakies foto gdzie sie wpiac wezykiem w AJM?

Pozwolę sobi podpiąć się do tematu i zapytać, czy ktoś rezał już wskaźnik w APU...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies jakies foto gdzie sie wpiac wezykiem w AJM?

Tobie wysyłałem pw

ale wkleję i tu :wink4: będzie dla innych

głównie to chodzi żeby wpiąć się jak najbliżej kolektora dolotowego, najłatwiej wpiąć się w rurę plastikową idącą od tzw "gumowego s" do EGR_a

db0bf04b6531cf43.jpg

ja wpiąłem się w miejscu oznaczonym czerwona strzałką

b8990278a670abcd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wkoncu udalo mi sie skonczyc slupek pod wskaznik.. jeszcze tylko do obicia go oddam i pewnie zamontuje hehe :evil: wykonany troche badziewiarsko no ale nie jest najgorzej, przynajmniej mi sie tak wydaje :polew: :polew:

na forum jakis koleś niedawno ogłaszał sie z flokowaniem , to byłoby chyba rozsądniejsze :good:

proszzzzz

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97892.0.html;highlight=flokowanie

30 pln więc chyba nie opłaca sie obijać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...