Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar

ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik.

w dieslu nie będzie podciśnienia :gwizdanie:

bedzie.....

to powiedzcie gdzie podłączyć zeby pokazywało podciśnienie

Opublikowano

przewód do wskażnika masz podłączyć zaraz za turbiną

a i tak wskazania będą niskie, najbardziej zauważalne są podczas jazdy na biegu bez gazu

energia kinetyczna spalin w dieslu jest o wiele wieksza niz w benzynie

i dlatego wskazania nie będą bardzo widoczne

a propos, po co Ci podciśnienie ????

Opublikowano
  • Autor

sokolnh u mnie jest cisza chodzi tak jak należy :rolleyes:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mała Aktualizacja...

23b99b9370e1cc7emed.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wlasnie nei weim na czym mi zalezy... na pozadnym wskanziku czy na dopasowniu kolorystycznie zegarow.

w sumie trudny wybor:/

Opublikowano

A kup tego AG za 80 zl i tyle :) Swieci ladnie na bialo a troche kontrastu w aucie jeszcze nikomu nie zaszkodzilo ;) Wskazania tez w miare ok a przeciez nam to profesjonalnie nie potrzebne :) Ale co kto lubi ;)

Opublikowano

ten AG fajnie pasowalby bo mam biale tarcze i czerwone wskazowki.

Opublikowano

A kup tego AG za 80 zl i tyle :) Swieci ladnie na bialo a troche kontrastu w aucie jeszcze nikomu nie zaszkodzilo ;) Wskazania tez w miare ok a przeciez nam to profesjonalnie nie potrzebne :) Ale co kto lubi ;)

Ja mam taki z AG i jest ok:

gx1CKR3i.jpg

Opublikowano

Przecież można przerobić podświetlenie wskazówek w AG... widziałem to gdzieś na forach....!

Opublikowano

Trzeba byłoby rozcinać obudowę bo podejrzewam, że tego pierścienia nie da rozgiąć na tyle delikatnie, ażeby później nie było śladu.

Opublikowano

Wszystko mozna ;) Ale jak topor ma licznik po lifcie to sie nie zastanawiac :)

Dla mnie taki liczniczek lezy na poczcie i bedzie sie ladnie zgrywac z moimi zegarami jak odbiore ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a moze ktos wskazac mi w ktorym miejscu trzeba sie wpiac w silniku bfb.patrzylem ale nic tam nie znalazlem.najlepiej z jakims foto

Opublikowano

a moze ktos wskazac mi w ktorym miejscu trzeba sie wpiac w silniku bfb.patrzylem ale nic tam nie znalazlem.najlepiej z jakims foto

zaraz za turbiną

Opublikowano

patrzylem tam i tam jest chyba jakas gumowa rura i co w nia sie wpiac??

Opublikowano

wiercę otwór w zimnej czesci turbiny i gwintuję

w to miejsce przyłączam przewód elastyczy

Opublikowano

ok zerkne tam,dzieki

Opublikowano
  • Autor

paweł wrzuć foto jak skończysz słupek :good:

Opublikowano

Podłącze sie do tematu. Mianowicie przymierzam się do montażu wskaźnika i tak się zastanawiam, czy wskaźnik doładowania mogę podłączyć między IC a przepustnicą czy tak będzie dobrze ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.