Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

Wpinasz miedzy przepustnice a silnik (w kolektor) ... Mozesz wykorzystac dziury ktore sa i trojnik albo zrobic wwiertke na dyszy do np lpg dostepnych u gazownikow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej myślałem o tej gumowej rurze. Bo nie bardzo mi sie widzi wiercenie kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przyjrzysz jest tam kilka opcji na wpiecie tego... Pozatym poszukaj bylo sporo o wpieciu na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwale moją robotą :)

z2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn braku doladowania lub mniejszego jest wiele... Poczytaj an forum temat omawiany setki razy... Wdg mnie zaczac od Vaga, bledow i logow.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z1.jpg

narazie mam tylko z innej perspektywy a w dzień to może jutro zrobię bo niestety muszę słupek trochę poprawić bo klej puścił od strony szyby od temperatury i się zastanawiam czym to przykleić jak przykleję to rzucę fotkę zrobioną w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie najwięcej zabawy miałem zeby podciąć ten czarny panel aby do słupka dobrze przylegał a w samym słupku wywierciłem 3 duże otwory tak aby kable przeszły i miały trochę luzu zrobiłem to takim specjalnym wiertłem co w drewnie nim otwory robisz nie wiem jak sie dokładnie nazywa ale wyglądało tak http://www.allegro.pl/item635287831_nowe_wiertlo_lopatkowe_do_drewna_17mm_bosch_fv.html. a dalej to już z górki było przeciągnąć i podłączyć kable podłączyłem się tak jak opisał to kolega w pierwszym poście. Bułka z masłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wyglada to ekstra i juz w 1.8T sie nosilem z zamiarem montazu wskaznika boost. W eSie musi byc :D

Pytanie tylko odnosnie slupka i poduszki... nie wiem czy moge tak to sobie bezkarnie ruszyc czy jest inna procedura jezeli pod oslona slupka jest poduszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest dobre pytanie na pewno ta poducha musi być odłączona (jak nie zdemontowana w ogóle) albo pomyśl żeby na deske wrzucić wskaźniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest dobre pytanie na pewno ta poducha musi być odłączona (jak nie zdemontowana w ogóle) albo pomyśl żeby na deske wrzucić wskaźniki

Deske mam zarezerwowana na inny gadzet :gwizdanie:

Oslony slupka musze i tak sciagnac zeby wyprac... chyba wezme srubokret, kask i bede probowal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby ci głowy nie urwało.

Ale jeżeli na desce nie masz miejsca to faktycznie zostaje tylko słupek ewentualnie zamiast radia :tongue4:. Ale jak słupek to poduchę musisz wywalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie zamiast radia :tongue4:

jeszcze:

-nawiew

-na obudowie kolumny kierownicy

+rezanie w dowolnym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no teraz to fajnie się prezentuje :kox:, a powiedz mi jaki jest koszt takiego flokowania słupka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapiesz krowe , mordujesz , wyrywasz flaki i flakujesz ;) haha ;)

A serio FLOKOWANIE :) Prostujac ;) Nie jest to droga usluga jakos specjalnie :) Decha rozdzielcza cos kolo 200 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jaki jest koszt takiego flakowania słupka??

Wszystko zależy od Firmy w której flokujesz... ceny mogą zaczynać się od 40-100PLN za słupek :)

Jeśli będziesz chciał coś flokować odezwij się bo znalazłem firmę która jest Tania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...