Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najprosciej jak sie da ... Ktos moze powiedziec ze tandeta ale obudówki po 14 zl ... Montaz 30 minut... A wszystko wygląda dobrze i dosc estetycznie :)

Daje po oczach jak kazde inne ;) Tzn tam są niby jakies dwie intensywnosci wiec moze to jeszce pospinam inaczej ;) Ale generalnie jest ok :)

dscf0985jc6.jpg

dscf0987wo4.jpg

dscf0983aa3.jpg

Opublikowano

Masz regulację podświetlenia deski rozdzielczej? to podepnij się pod oświetlenie deski! jak wali za mocno to taj jakiś opornk na wejściu i już Ciut ciemniej będzie świeciło :)

:)

Opublikowano

Kiedy ja jestem jak sroka : lubie swiecidełka ;) A serio to mi na raze nei przeszkadza :) jak zacznie to powalcze ;)

Opublikowano

Ja mam u siebie tak zamontowane ( wklejam w celu porównania )

c09d470774eb258fm.jpg

Kolory w rzeczywistosci sa ciemniejsze ( ten pomarancz to bardziej taki bursztynowy)

Opublikowano
  • Autor

Najprosciej jak sie da ... Ktos moze powiedziec ze tandeta ale obudówki po 14 zl ... Montaz 30 minut... A wszystko wygląda dobrze i dosc estetycznie

he he, ważne że robią robotę........ :kox:

Opublikowano

No dokładnie ;)

Opublikowano

Jedno zaznaczone żółto czerwoną strzałką a drugie ( tam ja się wpiąłem ) żółtym kółkiem.

aebpozmianievz0.th.jpgthpix.gif

Panowie mam pytanie. Pare miesięcy temu zamontowałem wskażnik a wężyk wpiołem tam gdzie kolega zaznaczył kółkiem kolorem żółtym.

nadciśnienie pokazuje około 1.2bara a podciśnienie -0,85bara

Wczoraj mnie coś tknęło i wężyk podłączyłem w miejsce gdzie kolega labek zaznaczył dwoma strzałkami (o ile sie nie myle WG-->kol.ssący)

nadciśnienie pokazuje 1.2bara ale już podciśnienie -0,5bara

Kto mi powie skąd ta różnica? i czy tak ma być? czy po tym podciśnieniu da sie zdiagnozować że układ jest szczelny?

Pozdro

Opublikowano

100 % wynik bedziesz miał jak podepniesz sie zaraz za turbiną

a ten mały przewodzik nie idzie do WG tylko do DV

Opublikowano

A powiedzcie mi w dieslu podciśnienia nie będzie pokazywał ten wskaźnik ????

Opublikowano

bedzie

Opublikowano

bo chodzi o to : podłączyłem wskaźnik pod wężyk od ecu, i podciśnienia nie pokazuje. a wężyk od ecu idzie prosto do dolotu

Opublikowano
  • Autor

sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar

Opublikowano

koledzy drodzy, powiedzcie mi czy wam te wskaźniki tak świdrują ? ( taki metaliczny dzwiek podczas przyspieszania) denerwuje mi to troche :)

Opublikowano

To da sie jakoś zrobić bo kuzyn miał w a6 taki głośny świst a teraz jest cichutki. Niestety nie wiem jak... :)

Opublikowano

koledzy drodzy, powiedzcie mi czy wam te wskaźniki tak świdrują ? ( taki metaliczny dzwiek podczas przyspieszania) denerwuje mi to troche :)

U mnie tez wskazowka miala takie wibracje i brzeczala bo nie podlaczylem sie przez trujnik ,tylko odrazu do dolotu. Potem zalozylem ten trujnik z zaworkiem i jest ok
Opublikowano

no własnie ja tez mam załozone bez trójnika, ale obawiam sie że teraz go juz nie znajde :confused4:

Opublikowano

No i wlasnie to jest przyczyna drzenia tej wskazowki nie stety niewiem co na to mozna poradzic . Kupic nowy wskaznik to tylko 80 zl :gwizdanie: albo jezdzic tak :naughty:

Opublikowano

sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar

ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik.

Opublikowano

sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar

ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik.

w dieslu nie będzie podciśnienia :gwizdanie:
Opublikowano

sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar

ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik.

w dieslu nie będzie podciśnienia :gwizdanie:

bedzie.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.