Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie raczej chyba standart :decayed:

Mam wl. pod wlacznik swiatel, i to mocne podswietlenie wcale mi nie wali po oczach nawet w nocy. Moze jak bym jechal cala noc :mysli::wink4:

DSCF4075.jpg

DSCF4076.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem dopiero co wskaznik AutoGauge SMOKE - taki co jak nie swieci to jest czarny, prawie nic nie widac, wskanik przyszedl i patrze, wskazowka zamiast pokazywac 0 pokazuje -0.2... i teraz nie jestem pewien tez co do wiarygodnosci pokazywanego cisnienia czy go nie zaniza, a mam ok 0.4B

chyba bede musial poprosic o reklamacje/wymiane

czy ktos mial tak juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest wyl. silnik wskazuje okolo zera, na grubosc wskazowki moze opasc ( grawitacja ). Po odpaleniu -8. Jesli sa inne wskazana na wyl. silniku to mysle ze wypadalo by reklamowac. Musi byc zero. Przeciez na wyl. silniku ani nie ma pod ani nad - cisnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdjecie przy zgaszonym samochodzie.

DSCF4072.jpg

Moze mam mniej wyskalowany zegar, ale u mnie na wolnych jest -8 a przy hamowaniu mam -1 na samym dole.. Podczas dodawania gazu to max wskakuje do 0 a podczas jazdy do 1.2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są fajne mocowania zegarów między kierownicą a zegarami (cały ten plastik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie stare bo podczas zamontowania, ale dobrze widac tarcze. Juz od paru miesiecy posiadam dokladnie ten

http://allegro.pl/kubek-uchwyt-auto-gauge-na-wskazniki-oleju-wody-i1789005027.html

I spisuje sie wzorowo. Wczesniej sprawdz srednice wskaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie do Was odnośnie wskazań. Zamontowałem u siebie manonetr w celu sprawdzenia ciśnienia i tak:

1) jak jadę i powoli wciskam gaz to nawet przy 4 tys. nie pokazuje doładowania :mysli:

2) jak baz w podłogę to ciśnienie wstaje przy ok. 2 tys.

3) może manometr jakiś lipny

4) max. 0,4 bar

Wydawało mi się, że ciśnienie powinno rosnąć stopniowo od 0 do 0,6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, czyli im więcej gazu w podłogę, tym większe ciśnienie, ale wstaje już od 2 tys.

Może DV Ci nie trzyma? Ja tak miałęm u siebie. Co prawda nie miałem wtedy gajgerka, ale odczucie było podobne jakby turbo nie pompowało od razu.

Jak późno wstaje to jeszcze kat może być przytkany.

Max ciśnienie 0,6- 0,7. Najlepiej widoczne to jest przy większym obciążeniu, czyli na 3 biegu i gaz w podłogę :)

P.S. Ja mam nad kolumną kierownicą zamontowany, sam dorezałem obudowę :D

Jak wrócę do domu, zrobię fotki. Trochę w nocy po oczach wali, ale nie cierpię zegarów w słupku. Nie mam FIS-u, więc nic nie zasłania :)[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 10:32_________________________________________________No to się mogę pochwalić swoim wskaźnikiem nie na słupku :)

audi_gaug_002.jpg

audi_gaug_004.jpg

Fotka na nieodpalonym silniku. Zasilanie podłączone do zacisków śrubowych pod przekaźnikami, 12V po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj ramke na czarno. a patent może i dobry jak sie nie ma termometru w liczniku ;) chociaż mi sie to nie widzi i wole słupek , albo podszybie na środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może i ja się pochwalę swoim wskaźnikiem doładowania(zwykły manometr) zamontowanym w schowku,ale wskazuje prawidłowo :decayed:

P1060066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj ramke na czarno.

jak ściągnąć tą ramkę? są z tym większe problemy? czy zostaje oklejenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się pochwale swoim wskaźnikiem :P

imgp8184.th.jpg

imgp8186h.th.jpg

imgp8203.th.jpg

Podświetlenie podłączyłem pod bezpiecznik od świateł postojowych :) Wskaźnik po odpaleniu idzie na -8 a przy butowaniu pokazuje 0.5/0.6 bara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwosci jest wiele. srodkowa kratka jak najbardziej, mozesz na kolumnie kierowniczej tez umiescic, na desce albo przy slupku go umiescic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...