Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sullivan :decayed:

no to masz rację też bym wolał Ryana. A co u was z juniorami i 'kierownikiem'? Ward i jest menago polecą?? słyszałem, że Cieślaka ściągacie

w Zielonce jak wiadomo zbożowy trener zostaje, jest burakiem i gębę ma niewyparzoną - to fakt, ale jakoś trzyma ten zespół i drugi rok z rzędu jesteśmy w czołówce

Opublikowano

jak pochodzisz troszke na żużel to załapiesz :gwizdanie:

Zdecydowanie wolę normalnie, nazwiskami :gwizdanie:

W gazecie, necie, tv i na Nowohuckiej Wandzie tego typu slangu na pewno nie załapię :wink4:

A czytając to:

Rudego do nas przymierzają ale kosztem Saletry , i jesli tak to ja pier.dole , wole Saletre :good:

Myślisz ze Komar puści Dzika ???? maja na 2 lata podpisany kontrakt

Rudy, Komar, Saletra, Dzik - prawie jak czterech pancernych :kox:

Opublikowano

Zdecydowanie wolę normalnie, nazwiskami :gwizdanie:

W gazecie, necie, tv i na Nowohuckiej Wandzie tego typu slangu na pewno nie załapię :wink4:

trochę się wkręcisz we wszystkie ligi to podłapiesz co i jak... człowiek się uczy całe życie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sullivan :decayed:

no to masz rację też bym wolał Ryana. A co u was z juniorami i 'kierownikiem'? Ward i jest menago polecą?? słyszałem, że Cieślaka ściągacie

Tu opinie sa podzielone , jak poleci Gajeś to moze pociągnąć za sobą Saletre bo jest jego menago , tego sie boje najbardziej , na dodatek pod sobą ma on jeszcze Crispy'ego i Warda :thumbdown:

Ja osobiście najchętniej widziałbym taki sklad : Miedziak , Saletra , Wiechu , Ząbik , Emil Sayfutdinov , Ward/Jensen , dwa Pulczasy.

Ward i Wiechu mieli kiepski sezon ale podejrzewam że jeden jak i drugi nie zapomnieli jak sie jeździ , Wiechu miał troche kłopotów rodzinnych , myśle ze w przyszłym roku bedzie śmigał.

Z Wardem jest tak , ze klub zapewnia mu sprzęt , ale nie wiem czy zauważyłeś jeździł przeważnie na motorach Pulczasa , a w Lesznie miał sprzet Sayfutdinova , wiec nie wiadomo do końca co było nie tak , czy jego forma czy osiołki.

Z cieślakiem nic nie wiadomo , z nim pewnie przyszedłby Janowski , ja go osobiście nie chce , mamy swoich młodych do objeżdżania :good:

w Zielonce jak wiadomo zbożowy trener zostaje, jest burakiem i gębę ma niewyparzoną - to fakt, ale jakoś trzyma ten zespół i drugi rok z rzędu jesteśmy w czołówce

Nie trawie pacjenta , chyba najgoszy trener w polsce :thumbdown: jego podejscie i ostatnia wypowiedz ze przegrali bo nie zrobili gnoju na torze to juz jest przegięcie , przez takich żużel traci , przeciez u was wyścig moze sie kończyć po pierwszym kółku , zero emocji :thumbdown:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Opublikowano

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Po tylu latach... nie zasłużony mistrz ... chyba nie jesteś obiektywny :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Po tylu latach... nie zasłużony mistrz ... chyba nie jesteś obiektywny :tongue4:

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

Gollob moze dziekowac opatrzności ze Crump polowe sezonu jeździł z kontuzja , to samo

Nicki , o Emilu nie mówie bo gdy tylko zdążył wrócić na tor po dzwonie to "mistrz techniki panujący na motocyklu w kazdej płaszczyźnie" niestety nie opanował motocykla i wsadził go w płot łamiąc ręke.

Opublikowano

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

no i wywalczył ten medal na torze...

nie lubię Golloba, ale trzeba przyznać że ten sezon należał do niego.

Gollob moze dziekowac opatrzności ze Crump polowe sezonu jeździł z kontuzja , to samo

Nicki , o Emilu nie mówie bo gdy tylko zdążył wrócić na tor po dzwonie to "mistrz techniki panujący na motocyklu w kazdej płaszczyźnie" niestety nie opanował motocykla i wsadził go w płot łamiąc ręke.

za to samo może dziękować też vice mistrz, więc nie ma co gdybać tylko gratulować :)

Opublikowano
  • Autor

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

no i wywalczył ten medal na torze...

.....głównie dzieki temu ze rywale leżeli w gopsie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal przesadzasz trochę...

Zamiast się cieszyć z dwóch miejsc na podium dla reprezentantów Polski to Ty emanujesz swą antypatią do Golloba na prawo i lewo... Dziwne...

W lidze to rozumiem, ale w GP gdzie reprezenuje Nasz kraj to mógłbyś Sobie darować :wink4:

Opublikowano

Dziwne podejście. Wynik jest wynik i nie podlega dyskusji.

To tak samo jakby gadać, że Robert Kubica wygrał GP Kanady tylko dlatego, że Hamilton wjechał w d*pę Kimmiemu :gwizdanie:

Fakt takie zdarzenie miało miejsce, ale nie zmienia to faktu, że przejechał linie mety jako pierwszy i za to chwała mu.

Tak samo z Gollobem :kox:

Opublikowano
  • Autor

moskal przesadzasz trochę...

Zamiast się cieszyć z dwóch miejsc na podium dla reprezentantów Polski to Ty emanujesz swą antypatią do Golloba na prawo i lewo... Dziwne...

W lidze to rozumiem, ale w GP gdzie reprezenuje Nasz kraj to mógłbyś Sobie darować :wink4:

Ależ ja sie ciesze i to bardzo :)

Opublikowano

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO
Opublikowano
  • Autor

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO

:good: Za ten sezon napewno , nikomu innemu sie nie należalo :notworthy:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co sądzicie panowie o przygotowaniach i podpisanych kontraktach :) nie tylko STALI :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Co sądzicie panowie o przygotowaniach i podpisanych kontraktach :) nie tylko STALI :decayed:

Gorzów :

Andersen - ten chłopak bedzie u was śmigał :good: 10pkt jest w zasięgu

PUK - ciężko powiedzieć , nie jezdził w zeszłym roku , jeśli dobrze sie przygotuje sprzętowo to te 6-7pkt moze robić , nikt od niego nie bedzie wymagał wiecej.

Gollob/Pedersen swoje 25pkt razem przywiozą

Zagar - zawsze jezdził w kratke.

Ogólnie zakupy na plus bo PUK gorzej od Ruuda nie bedzie jezdził a Hans npewno jest lepszy niż Gapa

Problem bedzie na pozycji juniora bo nie ma Przemka , nie wiadomo jak Zmarzlikowie beda smigać , młody jest podobno kozak :good:.

Zielona :

Fallusy zmieniły koncepcje składu , oddaja swoich a kupuja obcych :kox: :kox: :kox:

AJ - tu jest loteria , w Tyfusowie jezdził zenująco , moze sie odrodzi , jezdzić potrafi , pamietam jak jezdził u nas :good:

Protas - swoje zrobi , stal sie ligowym wyrobnikiem na 8-10pkt

Patryk Dudek bedzie swoje jezdził jak w zeszłym roku , u siebie nie do ugryzienia , wyjazdy troche gorzej.

Leszno :

Janek - tu nie ma co pisać - zmiana otoczenia pomogła , podoba mi sie jego jazda , wygląda jakby frunął :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Mały - klasa światowa :notworthy: , kiedyś gdy mu nie wyszedł start , to był koniec , nie potarafił wyprzedać , teraz ładnie śmiga nawet po przegranym starcie

Pavlic - na 5pkt

Sqra - :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co on tam robi to nie wiem :kox: :kox: :kox:

Problem bedzie na pozycji juniora , dobrze ze sie nie doagadali z Pawlickimi bo DMP byłoby ich , na skład : Kołodziej/Hampel/Pawlicki/Pavlic/Troy/Pawlicki nie byłoby mocnych niestety :thumbdown:

Rzeszów:

Crump - no wiadomo , nie trzeba przedstawiać

reszty nie widze w EL

Czewa :

Nie ma co pisać bo na razie nie ma kto jezdzić

Wrocek:

Bjerre - jak mu beda płacić to bedzie jezdził

Swider - 5-7pkt

Shields - nie jezdził w zeszłym roku - ciezko stwierdzić

Jedrzejak - dla mie pomyłka

Janowski - no to jest duzy + , bardzo dobry junior :good:

Tarnów :

Ułamek - jak sie uzbroi sprzetowo to bedzie śmigał jak w zeszłym roku

Kasprzak - nie wiadomo czy podpisze , ale jesli tak to bedzie śmigał jak pod koniec zeszłego roku.

Vaculik - swoje zrobi :good:

Bjarne - j.w

Kiełbasa- nie wiadomo jak mu wyjdzie zmiana junior/senior

Na koniec zostawiłem moje aniołki kochane :

RyanAir - wiadomo - lider :good:

Miedziak - gorzej niz w zeszłym roku nie bedzie , był strasznie nierówny , za bardzo kombinował z ustawieniami

Holder - oswoił sie z GP i powinien jezdzić jak 2 lata temu :good:

Holta - ta złotówa , na początku byłem sceptycznie nastawiony , od dawna wiadomo że jak sie Ryśkowi płaci $$$ w czasie to on sie odpłaca dobrą jazdą , jak wiadomo w Toruniu hajsu nie brakuje więc moim zdaniem obok Ryana bedzie jednym z liderów

Jensen - ten chłopak to wielki talent , podchodzi do jazdy w dojrzały sposób i podejrzewam ze bedzie z niego pociecha na 5-7pkt

Kus - nie wiem czy przebije Jensena , wątpie

Ząbik - Boże jak chciałbym zeby ten chłopak sie odrodził , pamietam go jako juniora , woził liderów wszystkich ekip , wielki talent , niestety 2 koszmarne wypadki pozostawiły mocny ślad :thumbdown: Kto widział jego dzwony z Balińskim zwłaszcza ten pierwszy w Lesznie chyba w 2007r. jak dostał motocyklem w twarz to wie o czym mówie ;(

Pulczyńscy na juniorce powinni swoje robić , szału nie bedzie ale źle tez nie :wink4:

To tyle ode mnie :hi:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 09:03_________________________________________________Panowie 4 dni do rozgrywek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No wkońcu będzie cuś do oglądania w TV :good:

Szkoda tylko że u nas taka lipa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

No wkońcu będzie cuś do oglądania w TV :good:

Szkoda tylko że u nas taka lipa :confused4:

Nienawidze Czewy najbardziej z wszystkich ekip ale nie łam sie , nie bedzie źle :wink4:

Łaguty+Szumina zrobią robote , baraze wam nie straszne :good:

Opublikowano

Brak slow co Gorzow zrobil, bo w sumie juz przerzneli.

:wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.