Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

i to jest własnie Polska!! ktoś kiedyś dobrze powiedział że Polska to dziki kraj i jeszcze został za to ukarany- za samą prawde !!! sprawiedliwośći zero... a ja myśle że tutaj odegrały rolę ... Pieniążki... chyba nie musze pisać o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą chyba ostre baty w Zielonej

Falubaz jedzie idealnie dzisiaj

Jadą jak z juniorami, TG odwalił numer sezonu

Wielkie graty dla Falubazu !!!

Dzisiaj zdecydowanie ! lepsi od Stali

Będę trzymał kciuki w finale, zawsze to lepiej przegrać z mistrzem Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi byc wstyd,ze jestem z Gorzowa, gdy patrze na to co robi od paru lat Stal. Falubaz osmiesza nas co rok, kibice osmieszaja naszych co rok, robia z nas posmiewisko na torze i poza nim.

Wydajemy miliony na stadion, na zawodnikow, na cala ta komercje,a przyjezdza Zielona i wali nas w d&pe bez gumy jak tania szmate i odsyla z kwitkiem.

Nasi moga sobie wycierac ta sama chusteczka teraz d%pe i lzy.

Dziekuje. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi byc wstyd,ze jestem z Gorzowa, gdy patrze na to co robi od paru lat Stal. Falubaz osmiesza nas co rok, kibice osmieszaja naszych co rok, robia z nas posmiewisko na torze i poza nim.

Wydajemy miliony na stadion, na zawodnikow, na cala ta komercje,a przyjezdza Zielona i wali nas w d&pe bez gumy jak tania szmate i odsyla z kwitkiem.

Nasi moga sobie wycierac ta sama chusteczka teraz d%pe i lzy.

Dziekuje. Dobranoc.

Mocno pojechałeś :)

Deszcz w Gorzowie "zatarł" trochę wynik dwumeczu.

Patrząc na dzisiejszy mecz, myślę jednak, że Falubaz i tak by wygrał awans do finału. Może nie 10 pkt ale i tak by wygrali.

Dzisiaj pojechali na poziomie Mistrza Polski, czego im życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz był niesamowity. Na trybunach i na torze Miazga i Dominacja zielonogórzan

trzeci rok z rzędu w Wielkim Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ga Falubazu , potwierdza sie zasada ze w 2 i pół zawodnika nie mozna wygrać meczu :hi:

Troche szkoda pierwszego meczu w Gorzowie , choc oczywiście nie jest przesądzone ze gdyby był odjechany do końca to Zielonka przegrałaby 17-20pkt , równie dobrze mogli zacząć odrabiać straty choć bez HAncocka raczej jest to niemożliwe , Zengi tez nie pojechałby raczej tak jak wczoraj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi byc wstyd,ze jestem z Gorzowa, gdy patrze na to co robi od paru lat Stal. Falubaz osmiesza nas co rok, kibice osmieszaja naszych co rok, robia z nas posmiewisko na torze i poza nim.

Wydajemy miliony na stadion, na zawodnikow, na cala ta komercje,a przyjezdza Zielona i wali nas w d&pe bez gumy jak tania szmate i odsyla z kwitkiem.

Nasi moga sobie wycierac ta sama chusteczka teraz d%pe i lzy.

Dziekuje. Dobranoc.

może dotrze do kogoś w Gorzowie, że nie kasą buduje się drużynę... lepiej mieć 4 -5 średniaków, niż dwóch liderów i potem długo nic... no ale ameryki nie odkryłem :wink4:

wczoraj to wczoraj, teraz trzeba skupić się na niedzieli :) kusi mnie żeby jechać do Leszna, ale chyba bardziej kusi mnie żeby obejrzeć oba mecze w TV ( chociaż to co tvp odwaliła wczoraj to jakiś żart... dogrywka w meczu - spoko, ale potem niekończące się reklamy... :thumbdown:) Myślę, że mecz w Gorzowie będzie dla Was ( a bardziej dla Waszej prezesiny ) meczem o być albo nie być, bo kasy wpompował w Stal chyba tyle co połowa drużyn razem wzięta, a wyników (medali) brak... po tej całej szopie w Lesznie mam nadzieje, że Apator skupi się na przygotowaniach do meczu, a nie na torze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tej całej szopie w Lesznie mam nadzieje, że Apator skupi się na przygotowaniach do meczu, a nie na torze :wink4:

moze być ciężko bo juniorka bez Emila nie jedzie nic, zwłaszcza na wyjazdach a wiesz ile znaczy dobry junior :wink4:

Chociaż tak patrze na wynik ostatniego meczu to nasi juniorzy zdobyli 3pkt a Unii 9pkt a mimo to mecz do przodu wiec nie jest źle.

Niestety wirtuozi Baliński/Batchelor/Skóra potrafia jezdzić tylko i wyłącznie na lotniskach , tor techniczny nie jest dla nich :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wirtuozi Baliński/Batchelor/Skóra potrafia jezdzić tylko i wyłącznie na lotniskach , tor techniczny nie jest dla nich :polew: :polew: :polew:

źle temu środkowemu nie życzę, ale mam nadzieje, że ktoś go sprowadzi na ziemię bo komuś krzywdę zrobi...

Baliński u siebie zawalczy, a Skóra... nie trzeba pisać, chyba że będzie dzień konia to z 5 pkt dowiezie...

liczę, że w Gorzowie Apator przywiezie coś koło remisu +- 4/6 punktów, a u siebie 12-14 na plusie

finału nie obstawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Zielona pojedzie u siebie tak jak wczoraj a na wyjeździe "troszkę" lepiej jak w Gorzowie to myślę, że mistrza mają w kieszeni.

W69 jest bardzo specyficzny. Stal stała na starcie i toczyła się na dystansie. Zobaczcie ile biegów potrzebowali aby dostosować się do toru(niektórzy, bo reszcie zabrakło biegów).Co by nie mówić o Gollobie to nadal jest mistrz świata i rewelacyjny żużlowiec z bardzo dużą praktyką. A w Zielonej jego jazda to masakra jakaś. Pokazał swoje w ostatnich 2 biegach ale to już zdecydowanie za późno było. O reszcie zawodników nie wspomnę. Tydzień by jeździli i tak by ustawień nie znaleźli.

Jak pisałem wyżej, szkoda tylko meczu w Gorzowie. Pewnie w sumie i tak Falubaz by wszedł ale może różnica by była mniejsza.

No nic, jeszcze raz graty dla Zielonej i trzymam kciuki w finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto następny :naughty:

cytat z Komara po meczu: "Do tej pory nikt z zawodników czy sztabu szkoleniowego jeszcze nie zadzwonił do mnie i nie przeprosił."

pewnie po outcie dla Czeczena telefon nie przestawał dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto następny :naughty:

nastepny bedzie Bolo po niedzielnym meczu :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gorzowie będzie jazda o 2 miejsce

Hampel i AJ powalczą

PS

Przy dobrych wiatrach dla Zielonej może być zaje.isty rok.

1 miejsce IMŚ, 2 miejsce IMŚ, 1 miejsce DMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach dla Zielonej może być zaje.isty rok.

1 miejsce IMŚ, 2 miejsce IMŚ, 1 miejsce DMP

moze tak być :)

Ja jednak jestem ciekaw jaki zostanie skład na przyszły rok ,czytałem w tygodniu na SF i Hancock twierdził ze nie wybiera sie na sportową emeryture :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłęm oglądać żużel na C+ i zaczyna mnie to wciągać :naughty: :naughty: :naughty:

Żużel jest fajny :)

Może nie jestem fanatykiem, ale popatrzeć zawsze lubię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...