Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze nie bedzie 500 bo nie ma takiej potrzeby jak auto bedzie ważyć 100 + kg mniej.Ja typuje RS4 na +/- 470 KM.Biorac pod uwagę ze z E-turbo moment bedzie od zaraz i bedzie go z 550-600 NM to bedzie i tak przeciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróci sedan. Moze Prosiak wypości coś szybciej z tym silnikiem? A i o elektrycznych silnikach tez nie należy zapominać (E-quattro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróci sedan. Moze Prosiak wypości coś szybciej z tym silnikiem? A i o elektrycznych silnikach tez nie należy zapominać (E-quattro).

Watpię ale myśle ze silnik S4 i RS4 bedzie miał za to duzo wspólnego z tym z porsche Macan S i Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybliżone ceny nowego B9 (niepotwierdzone) ceny DE

Audi A4 1.4 TFSI 150 PS 30.600 Euro
Audi A4 2.0 TFSI 190 PS 35.050 Euro
Audi A4 2.0 TFSI 252 PS 42.100 Euro

Audi A4 2.0 TDI 150 PS 32.500 Euro
Audi A4 2.0 TDI 190 PS 38.100 Euro
Audi A4 3.0 TDI 218 PS 43.100 Euro
Audi A4 3.0 TDI 272 PS 50.100 Euro


w7v4isms.jpg

6yydex68.jpg

et9fegvk.jpg

yszzxbkm.jpg

lf9gyan7.jpg

zf5e4gsk.jpg

548pth7m.jpg

ac56exz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby w tle stal allroad ?

Jak narazie nowe A4 rozwala każdego kto miał okazje nim jechać.Prawie każdy mowi ze to najlepsze A4 ever i prawdopodobnie auto wiodące w swojej klasie wiec czy to ważne zewnętrznie różni sie nie wiele od B8 , myśle ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył bajer, ale przód mnie osobiście bardziej podoba sie aktualny s4 dużo fajniejszy. No ale środek porażka wybrałem audi bo w mercedesie i bmw nie podobała mi się deska rozdzielcza teraz Audi poszło w tym samym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył bajer, ale przód mnie osobiście bardziej podoba sie aktualny s4 dużo fajniejszy. No ale środek porażka wybrałem audi bo w mercedesie i bmw nie podobała mi się deska rozdzielcza teraz Audi poszło w tym samym kierunku

Podobno o gustach się nie dyskutuje ale wg. mnie trochę przegiąłeś z tym wnętrzem .Dla mnie osobiście jest świetne,widać klase i prestiż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze to krok do przodu ( bliżej A6 ) a nie odwrotnie zwłaszcza ze jest podobne do Q7 a to z kolei zapewne bedzie także w C8 w mniej lub bardziej zmienionej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne bedzie także w C8 w mniej lub bardziej zmienionej formie.

Mnie się wydaje,że raczej w bardziej zmienionej formie .C8 będzie miało inną filozofie wnętrza tak w wielu wywiadach zapewniał Marc Lichte

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A4 tez miało byc bardziej awangardowe a nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egger nie potrafił przeforsować bardziej radykalnych zmian w B9,poniekąd rozumiem to filozofie Audi, A4 to najważniejszy model jeśli o chodzi o zysk firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje plusy.ładna zadbana B8 dalej wyglada dobrze i świeżo a na przykład jestem przekonany ze cLA czy nowa C klasa za dwa trzy lata sie opatrzy i zestarzeje sie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merc klepie te swoje klony S- klasowe typu C-klasa,CLA GLA,GLE mnie już się to nudzi a za parę lat to ....Audi zawsze tworzyło ponadczasowe modele.Moja B6 w s-line wygląda nadal fajnie i zostanie ze mną do końca mojego lub jej :grin: chociaż rozglądam się już za B8.5 tj. po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no troche was ponosi z tym oskarzaniem merca o klepanie klonow. A co robi Audi od jeszcze dluzszego czasu ?? A4 B8, A6 C7, czy A8 sa do siebie zupelnie niepodobne i na pierwszy rzut oka latwo je odroznic......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oskarżamy o robienie klonów ale mercedes sa teraz bardzo odważne w designie a odważny design sie szybko starzeje bo trendy sie ciagle zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no troche was ponosi z tym oskarzaniem merca o klepanie klonow. A co robi Audi od jeszcze dluzszego czasu ?? A4 B8, A6 C7, czy A8 sa do siebie zupelnie niepodobne i na pierwszy rzut oka latwo je odroznic......

Przynajmniej światłami i wnętrzem się różnią a Merce to .... :grin:

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...