Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie wewnętrznego lusterka FOTOCHROM 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz pytanie za milion:D czy jest mozliwosc wyrzezbienia aby lusterko fotochrom od polifta podłączyć pod normalny uchwyt na szybie? Tak jak to ma miejsce tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-lusterka-wew-fotochrom-b7-czujnik-zwyklego-uchwytu-156113/

Co takiego ciekawego jest w tym piliftowym lusterku, bo nie bardzo rozumiem dlaczego akurat takie chcesz montować:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kupiłem więc co mam sprzedać i kupić z b7? Dobra cena to brałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dikson, masz u siebie takie najzwyklejsze lusterko?

bez czujnika deszczu itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontuje nowe jak mi przyjdzie to mam szare zwykle. Bez uchwytu bo będzie mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić szablon na jakiejś folii samoprzylepnej, kładziesz lustro z zaślepkami na folię i odrysowujesz albo zaraz w okół zaślepek tniesz ostrym nożykiem...

tak wyszło u mnie (oczywiście uchwyt lustra przed założeniem został oczyszczony z resztek kleju)

http://s14.postimage.org/a877metpd/DSC00028.jpg

free image hosting

i po założeniu lustra :

http://s14.postimage.org/ndmpsinkx/DSC00029.jpg

photo sharing

Artur, podeślesz numer tego lustereczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dikson, masz u siebie takie najzwyklejsze lusterko?

bez czujnika deszczu itp?

Artur, potrzebujesz takie zwykłe ? na mały element mocujący ? jeśli tak, to ja mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dikson, masz u siebie takie najzwyklejsze lusterko?

bez czujnika deszczu itp?

Już ze dwa miechy temu prosiłem cię , żebyś wrzucił fotkę z widokiem od zewnątrz, z bliska jak wyszło to mocowanie (mazanie tym czarnym szuwaksem).... :kwasny: Jak wygląda lusterko w aucie to chyba wszyscy wiedzieli.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić szablon na jakiejś folii samoprzylepnej, kładziesz lustro z zaślepkami na folię i odrysowujesz albo zaraz w okół zaślepek tniesz ostrym nożykiem...

tak wyszło u mnie (oczywiście uchwyt lustra przed założeniem został oczyszczony z resztek kleju)

http://s14.postimage.org/a877metpd/DSC00028.jpg

free image hosting

i po założeniu lustra :

http://s14.postimage.org/ndmpsinkx/DSC00029.jpg

photo sharing

Artur, podeślesz numer tego lustereczka?

8T0 857 511 B 4PK -ale ręki sobie nie dam uciąć czy według nr dojdziesz do tego czy ma kompas- jak pytałem Grześka to etka mu nie pokazywała że jest (więc lepiej pytaj sprzedawce)

Dikson, masz u siebie takie najzwyklejsze lusterko?

bez czujnika deszczu itp?

Artur, potrzebujesz takie zwykłe ? na mały element mocujący ? jeśli tak, to ja mam :wink:

Nie nie, dziękuję mam już fotochrom:wink: chciałem Diksonowi dać parę rad ale kolega jest obcykany.

PS. masz już moje nakładki na "pendały" u siebie? :decayed:

Dikson, masz u siebie takie najzwyklejsze lusterko?

bez czujnika deszczu itp?

Już ze dwa miechy temu prosiłem cię , żebyś wrzucił fotkę z widokiem od zewnątrz, z bliska jak wyszło to mocowanie (mazanie tym czarnym szuwaksem).... :kwasny: Jak wygląda lusterko w aucie to chyba wszyscy wiedzieli.:wink:

fly07- nie mam zwyczaju latać dzień w dzień dookoła auta i cykać mu fotki...nawet sobie na wczasach ich nie robię.:decayed:

Na dniach będę wrzucać kilka modów do swojego auta to cyknę jakąś fotkę, ale szału nie ma pa kilku dniach pojawiło mi się parę pęcherzyków powietrznych miedzy szybą a klejem i z bliska to widać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło :decayed: w tym tyg sie widzimy, o ile znajdziesz chwilkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly07- nie mam zwyczaju latać dzień w dzień dookoła auta i cykać mu fotki...nawet sobie na wczasach ich nie robię.:decayed:

Na dniach będę wrzucać kilka modów do swojego auta to cyknę jakąś fotkę, ale szału nie ma pa kilku dniach pojawiło mi się parę pęcherzyków powietrznych miedzy szybą a klejem i z bliska to widać :kwasny:

Ty masz takie zwyczaje, a ja takie: jak coś zacznę to kończę... i to podobno nieźle. :wink:

P.S. A pamiętasz może co powiedział pewien premier III RP??? Każdy poważny z pewnością facet wziął sobie to motto do serca.:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly07- nie mam zwyczaju latać dzień w dzień dookoła auta i cykać mu fotki...nawet sobie na wczasach ich nie robię.:decayed:

Na dniach będę wrzucać kilka modów do swojego auta to cyknę jakąś fotkę, ale szału nie ma pa kilku dniach pojawiło mi się parę pęcherzyków powietrznych miedzy szybą a klejem i z bliska to widać :kwasny:

Ty masz takie zwyczaje, a ja takie: jak coś zacznę to kończę... i to podobno nieźle. :wink:

P.S. A pamiętasz może co powiedział pewien premier III RP??? Każdy poważny z pewnością facet wziął sobie to motto do serca.:wink::wink:

nie mam pojęcia co powiedział premier III RP - oni dużo mówią :decayed:

jak już wspominałem zrobiło mi się kilka pęcherzyków powietrza i będę musiał to poprawić ale różnica między seryjną czarną kropką a klejem jest niewielka (tak wyszło na zdjęciu) i stojąc przez samochodem prawie jej nie widać.

DSC00060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zna ktoś numer kostki (6 PIN) od strony podsufitki do lusterka? Ta przy lusterku jest, ale wtyczkę do niej muszę dokupić.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, zna ktoś numer kostki (6 pin) od strony podsufitki do lusterka? Ta przy lusterku jest, ale wtyczkę do niej muszę dokupić.

8E0 971 833 koszt koło 8 zł chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w pierwszym poście jest :wink:

- Wtyka 6 PIN 8E0 971 833 1 szt . koszt serwis ASO 15,80 PLN

8e0971833.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć czujnik deszczu w lusterku? Jest wątek dot. b7, ale to chyba nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć czujnik deszczu w lusterku? Jest wątek dot. b7, ale to chyba nie to samo.

:arrow2::arrow2::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zakladanie-czujnika-deszczu-swiatla-uruchamianie-modulu-coming-leaving-home-234312/index3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, jak napisałeś do podłączenia lusterka wykorzystuje się PINy 1,2,3 i 6. W moim lusterku w kostce są też kable na pinach 4 i 5. Nie wiesz przypadkiem co to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, jak napisałeś do podłączenia lusterka wykorzystuje się PINy 1,2,3 i 6. W moim lusterku w kostce są też kable na pinach 4 i 5. Nie wiesz przypadkiem co to jest??

Sa to piny do zewnetrzego fotochromu w lusterkach .

Schemat podłączenia zewnętrznych lusterek FOTOCHROM :

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 1600x900px.

fotochrom1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...