Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

heble zmienie na stock'owe[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 14:03_________________________________________________wiec z chipem sie wstrzymalem bo plany troche sie zmienily, teraz auto przygotowuje bod moce rzedu 400Ps/600Nm. Zakupiony zestaw klockow ceramicznych axxis, nowe tarzce brembo, przewody hamulcowe w stalowym oplocie przod i tyl, zestaw rur silikonowych, ic od rs4, troche kwasowki 3'. Czekamy na K04, mocniejsza pompke, wtryski od rs4 i sprzegielko od rs4. :) Jak zrobie to sie pochwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do mocy 400KM zapodaj już centralny IC coś w stylu Sid'a? w lato napewno będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta esa i super utrzymana :)

Powodzonka z modami :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy wiesz o tym że jak zrobisz 400KM na coolerach z RS4 ok będzie jeździć itp ale w lato w upale 30 C może Ci troche tych koników pójść w las przez to że coolery zpuchną....

A taki IC jak ma Sid nie jest drogi i nie trzeba wywalać wentylatora od klimy, jedyne co trzeba zrobić to wywalić halogeny (i tak nie potrzebne) i wywalić kratki w zderzaku. Jeżeli piszesz że jak mocy będzie mało to pójdziesz dalej to i tak i tak jak pójdziesz dalej będziesz musiał zrobić centralny IC więc jak zrobisz teraz będzie na przyszłość... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, ale ten znaczek D na tylnej klapie to porażka, mnie razi z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, ale ten znaczek D na tylnej klapie to porażka, mnie razi z daleka

a kiedy go tam ostatni raz widziales?[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________

Grubo panie, plany konkretne, u mnie też takie są ale dopiero na przyszłe lato, zobaczymy jak to wszystko u ciebie będzie latać :)

Pozdrawiam

i co tam, dzialasz cos? ja w sumie koncze mody pod stage I, torche sie poslizgnalem z kasa i chwilowo bedzie musialo straczyc te 300ps+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bywa :P

Z nowych info to: zakupione nowe opony Uniroyal Rainsport, zalozone silikonowe rurki, zalozone przewody hamulcowe w oplocie, zmienione klocki na axxis ceramic i tarcze na brembo, zalany nowy plyn wspomagania Febi, hamulcowy Motul RBF660 i silnikowy Motul xcess(mogl poczekac bo na poprzednim, takim samym zrobilem jakies 3-4tkm w sumie) :), powymieniane filtry i ogarniety slupek z zegarem cisnienia doladowania. Naprawiona dziurka w kanapie :P . IC zmienione na te z RS a obecnie w aucie wywalane sa katy i ogarniany wydech. Pozniej program i na dzien dzisiejszy to tyle :)

Sory ze tu ale w gieldzie nie moge a licznik moich postow tez cos sie nie zmienia :/ Mam concerta na sprzedanie :)

http://allegro.pl/item565451461_audi_concert_z_kodem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...