Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oceńcie i pocieszcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

fele jak kto lubi, jesli Ci sie podobaja to niech zostaja.

ale z rura musisz cos zrobic:)

Opublikowano

przede wszystkim zrób coś z wydechem bo wygląda jak w kadecie albo e30 :thumbdown:

fele ja osobiście założyłbym inne..

Opublikowano

Ładna bryczka, ale bez tych felg i wydechu. :)

Opublikowano
  • Autor

Musialbym zmienic caly tlumnik bo remusa no chyba ze boschem :decayed: dla usprawiedliwienia powiem ze juz taki byl

Opublikowano

Delikatna ściemnka szyb pomoże chromkom :th:

Ale ta faaja zamiast wydechu to tragicznie wygląda :sick3: Lepiej zainwestować i zrobić dwie fifuszki .. zobacz sobie jak to prezentuje sie u Malika :kox:

Fele... no niezbyt dobrane .. :disgust:

Brewki tez nie pasują :no:

wpadaj na spota :wink4:

Opublikowano

Moim zdaniem wyglada super - no tylko ta koncowka wydechu - reszta ekstra :th:

Opublikowano

jak koledzy powyżej głównie wydech :gwizdanie:

Opublikowano

Nie jest źle, zawsze możesz założyć białe opony (rettro).

Tłumik zbyt zwraca na siebie uwagę, fele lepiej by wyglądały w jasnym samochodzie.

Ogólnie nie jest źle, B6 to jedna z bardziej udanych bud w koncernie moim zdaniem skromnym...

Opublikowano

spoko, mam plana:

-kiera od malika,

-tylne lampy od adamooo,

-bodykit cuber, Flyer,

-navi od alvaro

a fele najladniejsze mam JA:))))))

Opublikowano

Zrób zdjęcia w dzień.może nie jest tak żle :th:

Ale ten TA końcówka dramat.Wiem że nie Twoja ale :thumbdown:

Opublikowano

wydech to masz jak w seacie toledo tym starym ale fele to takie ooooo

Opublikowano

za bardzo sie czepiliscie tych felg :tongue4: szału nima, ale nie jest zle... za to wydech jest masarka, jakis taki z d*py wyjęty :wink4:

Opublikowano

Pikny ino jak koledzy pisali wydech na śmietnik , albo allegro . Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

We środe wytaszcze na światło dzienne to może trochu lepiej będą wyglądały :shocked: wrzucę fotkę

A z rurką obawiam się że gdybym chciał zmienić końcuweczke to trzeba cały tłumnik potraktować bo coś nie dopatrzyłem złączek...... a bida straszna.... i jeszcze 500 zł ekologiczne... ;(

Opublikowano

rury koniecznie do zmieny caly wydech kolo 300 zł uzywka , ja niestety nie mam ale podpowiem ze sie cena tak krzałtuje wiec nie ma tragedi

Opublikowano
  • Autor

Tarnów ? swój chlop ja z Jasła pochodzę :) wkońcu obmyśliłem pośmigać miesiąc może dwa potem kupię dwururke 470 zł i tyleczek od 2,5 tdi... wiem wiem udawanie 2,5 l nie jest honorowe ale fajnie yglada... niestety przy kupnie komple odradzali 2,5 no i zostalem z jedna rurka ... no prawie bo dostalem jedna mega rure :decayed:

Opublikowano

auto ładne jak każda B6 ale te ruły są tragiczne jak chcesz ori wydech to mam na sprzedaż a z kasą się dogadamy :wink4:

Opublikowano

Czizys;p... te lusterka;p ok... tak szczerze... zainwestowalby w jakis inny zderzak na tyl plus podwojny wydech. Czarne pierscienie z przodu na czarnym aucie... troche dziwnie. Z felgami do audi jest taka sprawa, ze te najprostsze (najmniej udziwniane) sa najladniejsze... wg mnie. Chromy na szybach ok ale do a6. Ogolnie to zwydziwiane to auto ale o gustach sie nie dyskutuje ;) I pamietaj ze igranie z czarnym kolorem moze miec rozne skutki po ten kolor optycznie znieksztalca rozne rzeczy :)

Opublikowano

Ten kto montowal tem wydech chyba nie lubi audi ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.