Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Haka, schemat instalacji Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.05.2016 o 14:55, GreGoriO napisał(a):

Właśnie TERAZ też zauważyłem na schematach, że nie muszę ciągnąć dodatkowej pary do przodu auta , bo mam przewody CAN w wiązce PDC ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam pytanko czy te kabelki są skręcone czy osobno bo u mnie też są takie. Chodzi o ten pomarańczowo-czarny i pomarańczowo-zielony??

 

Opublikowano

Są pewnie rozplecione do połączenia, ale na całej długości powinny być skręcone, tutaj chodzi o eliminowanie zakłóceń z instalacji elektrycznej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, sorki, że odkopuję temat, ale powiedzcie mi proszę, gdzie znaleźć bezpiecznik 77?

Jest to punkt z instrukcji:
" Pin 9 – Zasilanie z bezpiecznika 77 (30A) (czerwono/zielony) "

Gdzie mogę go zlokalizować? :)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam kupiłem oryginalny hak z demontażu z modułem do audi a4 b6, mam pytanie mianowicie czy w samochodzie jest wyprowadzona instalacja pod hak? 

Dzięki za pomoc 

Opublikowano

Jeśli nigdy haka nie było, to nie ma.

I trzeba ciągnąć aż od licznika. (CAN)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

A gdzie on się znajduje, jak się do niego wspiąć i czy możecie udostępnić jakiś schemat podłączenia haka. 

Z góry dziękuję 

Za chwilę zalacze zdjęcia wtyczek oraz zdjęcie modułu 

Opublikowano
11 minut temu, jakub1011 napisał:

A gdzie on się znajduje, jak się do niego wspiąć i czy możecie udostępnić jakiś schemat podłączenia haka. 

Z góry dziękuję 

Za chwilę zalacze zdjęcia wtyczek oraz zdjęcie modułu 

 

A4 - od 2001 - hak.pdf

Opublikowano

Nie mogę załączyć zdjęć. Aparat robi je w za dużej rozdzielczości 

Numer modułu 8E0907383

29 minut temu, jakub1011 napisał:

A gdzie on się znajduje, jak się do niego wspiąć i czy możecie udostępnić jakiś schemat podłączenia haka. 

Z góry dziękuję 

Za chwilę zalacze zdjęcia wtyczek oraz zdjęcie modułu 

Zdjęcia 

Opublikowano

Tapatalkiem fajnie się dodaje zdjęcia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
16 minut temu, jakub1011 napisał:

Nie mogę załączyć zdjęć. Aparat robi je w za dużej rozdzielczości 

Numer modułu 8E0907383

Zdjęcia 

wyżej wrzuciłem Ci schemat podłączenia modułu haka, tam wszystko jest narysowane i opisane co gdzie trzeba połączyć. Zdjęcia wtyczek są tutaj zbędne.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Mam ori hak. Nie mam lewej pozycyjnej. Brak napiecia na 6 pinie w kostce modułu. Gdzie szukac przyczyny? 

Opublikowano

Błędu na FIs nie ma? co mówi VAGcom?

Opublikowano
41 minut temu, GreGoriO napisał:

Błędu na FIs nie ma? co mówi VAGcom?

Blad wyskakuje na fisie. A kompa niepodlanczalem. Obojetnie jaki sterownik haka podopne to niema napiecia na 6 pinie

Opublikowano

Bezpieczniki? Sprawdzałeś?
Wypiąć wtyczki i do sprawdzenia zasilania i masy. Od tego bym zaczął.
Jednym słowem instalacja. A tego bez porządnego miernika nie zrobisz.

Na 1 stronie masz rozpiskę. zacznij od pomierzenia parametrów instalacji.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podrzuci ktoś schemat instalacji haka do B7? Mam moduł 383C i ori instalacje z 2011 roku. Jest tam dodatkową wtyczka 3-pinowa, zaznaczona na zdjęciu poniżej. Domyślam się że czerwony przewód to zasilanie gniazda, ale jeszcze jest żółty i brązowo-bialy. Do czego się  tym łączyć?

IMG_20200520_123457.jpg

Opublikowano

do niczego - to jest chyba opcja jak chcesz mieć zasilanie przyczepy po pinie 9 i 10 gniazda 

Opublikowano
8 godzin temu, Banan napisał:

do niczego - to jest chyba opcja jak chcesz mieć zasilanie przyczepy po pinie 9 i 10 gniazda 

czyli jakbym chciał np przyczepę kampingową ciągnąć, podłączyć lodówkę itp? Olać to?

Edytowane przez jaras99

Opublikowano

Ja byl olal - zawsze możesz dołożyć jak bedzie potrzebne - u mnie wtyczka nie podpieta 

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 5.04.2012 o 20:48, tomas2012 napisał:

Gniazdo 3-pin w haku (MCE LOW) - odcięcie prawego przeciwmgielnego i PDC: (8D0 971 701)

Pin 1 – Przekazanie zasilania do prawego światła przeciwmgielnego przyczepki (szaro/biały)

Pin 2 – Sygnał odcięcia do PDC [brązowa kostka 16-pin, pin 5] (czerwono/biały)

Pin 3 – Zasilanie przełącznika odcinającego z włącznika świateł (czerwono/biały)

Witam. Odgrzewam.

a) Gdzie mam poprowadzić PIN 1?

b) Jeśli nie mam PDC PIN 2 zostawiam niepodpięty nigdzie go nie prowadzę, zgadza się?

c) PIN 3 prowadzę do włącznika świateł Pin 9 – Zasilanie tylnego światła przeciwmgielnego (WY) [szaro/biały] zgadza się ? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, odgrzewam

 

Czyli z przodu samochodu prowadzę tak:

  • Zasilanie z bezpiecznika S27 (30A) (2,5mm)
  • Zasilanie z bezpiecznika termicznego S77 (30A) (2,5mm)
  • CAN-H (0,5mm)
  • CAN-L (0,5mm)
  • 12+ po stacyjce (0,5mm)

Czyli wiązkę złożoną z 5 przewodów.

 

Proszę też o weryfikacje schematu który stworzyłem co do poprawności podłączenia

image.png.282f1cf43e84eadb7beba750d15a0cd1.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.