Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A wiec powoli realizuje swoje plany wpadła cała kompletna podsufitka z S4 polifta oczywiście czarna troszkę rezania i wszystko pasi :decayed:

oto fotki :

sam0296r.jpg

sam0292k.jpg

sam0295g.jpg

jak wszystko będzie już zrobione wtedy zrobię dokładniejsze

Opublikowano

Bede z Toba szczery mamy takei same auta i podobne pomysly z reszta wahlarz mozliwosci ograniczony takz emam nadzieje ze wiesz co mam na mysli a podsufitka KOSA :kox:

Opublikowano
A wiec powoli realizuje swoje plany wpadła cała kompletna podsufitka z S4 polifta oczywiście czarna troszkę rezania i wszystko pasi :decayed:

oto fotki :

http://imageshack.us/a/img534/7683/sam0296r.jpg

http://imageshack.us/a/img805/535/sam0292k.jpg

http://imageshack.us/a/img221/4715/sam0295g.jpg

jak wszystko będzie już zrobione wtedy zrobię dokładniejsze

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano
  • Autor

no wiem o co kama Lukasz :naughty: teraz kolejne prace w środku fotki niebawem :kox:

Opublikowano
  • Autor
dobra podsufitka :thumbup1: gdzieś dekora środkowego podział? :decayed:

dekor hehe no fakt jest i ma się dobrze, czekam na coś innego drewno mi się znudziło :decayed:

Opublikowano

zaktualizuj pierwszą stronę bo już się pogubiłem co masz zrezane:wink:

Opublikowano

Na żywo wygląda jeszcze lepiej:)

Opublikowano
  • Autor
zaktualizuj pierwszą stronę bo już się pogubiłem co masz zrezane:wink:

już zaktualizowane kolego, ale pewnie coś zapomniało mi się :P

Opublikowano
zaktualizuj pierwszą stronę bo już się pogubiłem co masz zrezane:wink:

już zaktualizowane kolego, ale pewnie coś zapomniało mi się :P

chodzi o foteczki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

fotki no spoko dodam jak wszystko już będzie w aucie tz w środku i porobię fotki wnętrza i z zewnątrz :P

Opublikowano

Podoba mi sie wnetrze, dekory jakie dajesz? Zazdroszcze szyber dachu:slina:

Opublikowano
  • Autor

dekory idę w czerwień+ deska z biegów na czerwono, popielniczka i decha przycisków czarne piano, szyby boki klamki też czarne piano :naughty:

Opublikowano
dekory idę w czerwień+ deska z biegów na czerwono, popielniczka i decha przycisków czarne piano, szyby boki klamki też czarne piano :naughty:

ciekawa koncepcja, czekam na final:naughty:

Opublikowano

Sam jestem ciekaw tej kolorystyki :naughty:

Opublikowano
dekory idę w czerwień+ deska z biegów na czerwono, popielniczka i decha przycisków czarne piano, szyby boki klamki też czarne piano :naughty:

A skąd czarne piano? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dekory idę w czerwień+ deska z biegów na czerwono, popielniczka i decha przycisków czarne piano, szyby boki klamki też czarne piano :naughty:

A skąd czarne piano? :naughty:

czarne piano czy jak to zawał będzie u lakiernika kminione wiadomo że (czarne piano napisałem bo łatwiej sobie wyobrazić ) nie będzie to ori kolor hehe :P

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Wymiana szybki licznika bo moja czasami jak gwałtownie dawało się but w podłogę to wypadała :facepalm:

sam0302c.jpg

a oto już nowa od razu polerka szybki i jest malina

sam0301g.jpg

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 12:36 ----------

Takie o z pewno spotkania

51712365.jpg

Opublikowano

Mati moja fota :grin: jeste m toz za Toba !!!

Fajnie było tylko ta cola z KFC i bez przerwy dolewki mnie wykonczyły :polew:

Opublikowano
  • Autor
Mati moja fota :grin: jeste m toz za Toba !!!

Fajnie było tylko ta cola z KFC i bez przerwy dolewki mnie wykonczyły :polew:

no jesteś jesteś widać thomasy jak się świecą hehe nieźle a dolewka była mega :polew:

Opublikowano
Mati moja fota :grin: jeste m toz za Toba !!!

Fajnie było tylko ta cola z KFC i bez przerwy dolewki mnie wykonczyły :polew:

no jesteś jesteś widać thomasy jak się świecą hehe nieźle a dolewka była mega :polew:

mega mnie wydeło :kox: nastepnym razem wezme zgrzewke ACTIVI :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.