Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostaw taki zderzak :jerk::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zostaw taki zderzak :jerk::decayed:

coś w sobie ma ci powiem hehe przynajmniej wszyscy w okolicy mnie rozpoznają już :polew:

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 17:19 ----------

A wiec dzisiaj zabrałem się za pomalowanie przednich zacisków oraz wpadł cały grill na czarno plus OOOO w czerwień :decayed:

sam0361l.jpg

sam0368g.jpg

a to takie całościowe niebawem mała sesja :naughty:

sam0372f.jpg

sam0382k.jpg

Opublikowano

Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Opublikowano
Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Zmień lakiernika :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Zmień lakiernika :whistling:

zmienię hehe, zresztą jak by co na nyse przyjadę z zielonym :naughty: i z jego towarzyszką rdzą błotnika :facepalm:

Opublikowano

Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...

Opublikowano

super z tymi avusami wyszło gratuluję :decayed::thumbup1:

Opublikowano

git ale Panie dawaj jeszcze logo na dekielkach w czerwien :naughty:

Opublikowano

Jeszcze pytanko jak malowales zaciski i czym?

Opublikowano

Krzysiu,w Niemodlinie bym się przyłączył :wink: ja wiem, ze nie mam listew dolnych drzwi ale będę jechał ostatni, żebyście mnie się nie wstydzili :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor
Krzysiu,w Niemodlinie bym się przyłączył :wink: ja wiem, ze nie mam listew dolnych drzwi ale będę jechał ostatni, żebyście mnie się nie wstydzili :embarrassed:

weź przestań ja to mam się co wstydzić sporo mam do zrobienia z lakierem, wiec pojedziemy razem z tyłu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

git ale Panie dawaj jeszcze logo na dekielkach w czerwien :naughty:

już są pomalowane czekam żeby je wsadzić

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...

raczej w sobotę rano właśnie zbieramy ekipę na wyjazd więc teamt do dogadania w temacie

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

super z tymi avusami wyszło gratuluję :decayed::thumbup1:

a dziękuje zawsze to coś innego niż wszyscy mają :wink:

Opublikowano

jest szajn z tymi kołami :decayed: tylko zdesia pryśnij jak najszybciej :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

i emblemat S4 z grilla wyciągnij :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
jest szajn z tymi kołami :decayed: tylko zdesia pryśnij jak najszybciej :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

i emblemat S4 z grilla wyciągnij :wink:

zostanie

hehe powiem ci że zdesia uda się może już na dniach,a co go emblematu S4 to zostanie bo mi się podoba, fakt esa to nie jest ale ładniej mi jakoś się patrzy na to autko :naughty:

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 10:13 ----------

a takie tam

98380237114166965356618.jpg

Opublikowano

Rewelacyjna fota ,,,,naprawde bez wlazenia w D ladne te autka macie

Opublikowano

to prawda wcodza na tematy kolegow i ogladanie aut to moja babcia to taki smitniczek

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor
to prawda wcodza na tematy kolegow i ogladanie aut to moja babcia to taki smitniczek

jakoś powoli do celu, nic na siłę wszystko się da zrobić

Opublikowano

dobrze że zderzaka nie zmieniłeś bo bym na nysie sam gdzieś się błąkał :decayed: a i miło było poznać :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było projekt dalej idzie do przodu czekam na spryski i montaż na dniach autko odwiedzi lakiernie :decayed:

ah30.jpg

a tu fotka po wymianie błotnika na zdrowy mój niestety był w stanie fatalnym :facepalm:

pm9k.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.