Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jesteśmy aż tacy źli, na jakich wyglądamy:banan:

Opublikowano

też miałem lexuslook z tyłu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem ;)

Opublikowano
Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem ;)

No i :git:

Opublikowano

Kolego WhyMe?, u Ciebie w aucie nie ma automatycznego ściemniania lusterek, czyli fotochromu. Jeśli taka funkcja byłaby to miałbyś inne lusterko wewnętrzne ;)

Ogólnie fajny kolorek :)

Opublikowano
Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Opublikowano
Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Zobacz do Cymka u niego tez konkretną metamorfoze z brzydkiego ulepa przeszła furka:naughty:

Opublikowano
Panowie krytyka była , teraz proszę pomóc koledze w rezaniu :decayed:
no ale o co Tobie sie rozchodzi :decayed: mamy osobiscie pojechac i mu te lexy powybijac czy jak? :grin:

SoMeS byl tylko jeden i jedyny, drugiego takeigo nawroconego ze swieca szukac :whistling:

Zobacz do Cymka u niego tez konkretną metamorfoze z brzydkiego ulepa przeszła furka:naughty:

no jest tu paru takich nawroconych ale SoMeS to był pastor-wieszcz nawroconego rezactwa, jak sie rozkrecil to nie bylo moda nie do ogarniecia :kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię :kox:

Opublikowano
Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię :kox:
tylne lampy precz zaloz poliftowe, polifty na przod, do tego jakas glebka i kolo i dbac o lakier i bedzie :kox:
Opublikowano

Wystarczy jak zobaczy jakiego ja miałem parcha zwieśniaczonego, diodami ala lexus, lusterkami M3 look w chromie który zszedł po jednej zimie :lol1:, brewkami i niebieskimi postojówkam to tylko niektóre :kox::kox::kox:

Tu jest link do starego forum, na nowym jeszcze nie ruszam zdjęć póki z tym nie zrobią.

http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=17483.0

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zaliczony pierwszy spot w mojej okolicy. Przy okazji miałem szansę zmierzyć się z kolegą "tomaszem" :kox:

Pablo co ty chcesz ładnie wyglądał :lol1:

Opublikowano

No bazę masz konkretną do rezania, więc nie spi3rdol tego :grin: btw. ładny egzemplarz, oby służył jak najdłużej ! po mojemu to lampy przód i tył na polifty, przód w black, jakaś 18stka ładna + gleba i już będzie rwało suty ! :kox:

Opublikowano

Sam kolor rwie suty:decayed:

Opublikowano

hamulce zmien na 312-ki :wink: :wink: :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszły oczekiwane lampy tylne po lifcie. Na początku miałem trochę problemu bo nie miałem żadnego okablowania i musiałem kombinować ze starych. Całkowicie inne wtyczki. Trochę zabawy i gotowe, jak na moje oko to wygląda na prawdę nieźle :kox:

42272121.th.jpg 74258523.th.jpg 13803888.th.jpg 37552610.th.jpg

Opublikowano

jest elegancko ! ściągnij S4 z klapy jeszcze... a te poprzednie lampy do pieca od razu :decayed:

Opublikowano

1 krok w dobrym kierunku

Opublikowano

Teraz to jakoś wygląda :)

Opublikowano

Te S4:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.