Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orange ..awaria ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanie.. czy w całej polsce tak samo jak ja nie da sie nawiązać połączenia z telefonów orange ?? smsy mog odbioreac i wysyłać ale dzwonić już nie.. nie tylko ja tak mam ze znajomych.. wie ktoś może coś o tym ??

Opublikowano

talib1990 mi dziala.. :decayed:

Opublikowano

u mnie hulo korzystam z ery i bez problemu moge gadac z pomaranczowymi. Mieszkamy w tym samym wojewodztwie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

f*ck.. jak wybieram numer to mam odrazu takie krótkie szybko powtarzające się sygnały.. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Talib, wyślij mi twój numer na GG albo PW. Puszczę Ci sygnała (mam w heyah) :kox:

Opublikowano
  • Autor

Talib, wyślij mi twój numer na GG albo PW. Puszczę Ci sygnała (mam w heyah) :kox:

Adamq puścił cynka i działa.. wiec nie da sie tylko dzwonić... już wysłalem tym pedałem maila .. niech posprawdzają sobie ten burdel ;P

Opublikowano

A ja myślałem, że tylko ja tak mam!! Już mnie szlag trafia od południa, myślałem na początku, że to wina telefonu ale w drugim to samo. Nigdzie się nie można było dodzwonić, w słuchawce tylko taki ciągły sygnał słyszałem. Dzwoniłem z drugiej komórki (Plusa) na infolinie Orange ale świętują dziś sobie i tylko zapłaciłem za połączenie :wallbash:

Teraz to działa.

Opublikowano

Miałem takie same jaja w piątek i to nie w orange tylko w heyah.Po wybraniu numeru najpierw była cisza w telefonie , a po chwili pik , pik , pik i kończyło połączenie.Przekładałem kartę do innego telefonu , ale było to samo.O dziwo z innych numerów w heyah dzwoniło się normalnie.W sobotę wszystko działało już normalnie :mysli:

Opublikowano

gdzieś na początku tygodnia zdarzało mi sie tak w krakowie. Telefon z ery. Wydaje mi sie że sieci operatorów czasem sie po prostu zapychają i występuje sytuacja jak np w sylwestra :thumbdown:

Opublikowano

wczoraj wieczorem ok 20-stej moim kumplom nie działały dwa numery z orange i jeden z plusa, efekt był podobny do tego co Hugo opisał :wink4:

mój orange działał normalnie :)

Opublikowano

Znajomi się wczoraj żalili że mają takie własnie problemy o których piszecie, ale tylko w orange. Ja osobiście nie miałem żadnych kłopotów z tel...

Opublikowano

na moim zadupiu wszystko smiga :naughty:

siec orange

Opublikowano

Bo czasem trzeba zaplacic rachunek lub kupic karte :polew:

Opublikowano

Tak zgadza się u mnie nie działało wczoraj wieczorem orange, przez jakieś trzy godziny :thumbdown:

Opublikowano

U mnie ta sama bajka też wczoraj Orange nawaliło to było koło 19 akurat mieliśmy spota i nikt z nas nie mógł nigdzie zadzwonić... Podobną sytuację miałem kiedyś w Lublinie, jakieś 3-4 miesiące temu, a może i więcej :mysli: Ale wtedy przyczyną było wprowadzanie 3G przez Orange w Lublinie, a ponieważ mam tel. 3generacji to mi coś się pierdzieliło... Teraz też myślałem że wprowadzają 3G w moim rodzinnym miasteczku, a tu psikus sieć się psuje :rolleyes: Może powinniśmy swoją własną sieć stworzyć? :polew: rozmowy - 1gr. za 60 minut :>

Opublikowano

W Tarnowie to samo bylo ...tak do ok 2 w nocy

Opublikowano

Byłam w Ustce i miałam całą sobotę masakrę z komem, jeśli chodzi o internet i MMSy .... a wczoraj wieczorem jakoś się samo magiczne naprawiło : )

Opublikowano
  • Autor

napisałem maila do orange ... i odpowiedzieli że była usterka ... niby sieć nie akceptowała połączeń z oferty MIX, POP, Orange GO itp...

Opublikowano

Miałem takie same jaja w piątek i to nie w orange tylko w heyah.Po wybraniu numeru najpierw była cisza w telefonie , a po chwili pik , pik , pik i kończyło połączenie.Przekładałem kartę do innego telefonu , ale było to samo.O dziwo z innych numerów w heyah dzwoniło się normalnie.W sobotę wszystko działało już normalnie :mysli:

Chłopaki jesteś cie na podsłuchu :gwizdanie: :gwizdanie: Pewno już macie teczki założone :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.