Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Orange ..awaria ??


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie.. czy w całej polsce tak samo jak ja nie da sie nawiązać połączenia z telefonów orange ?? smsy mog odbioreac i wysyłać ale dzwonić już nie.. nie tylko ja tak mam ze znajomych.. wie ktoś może coś o tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 mi dziala.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck.. jak wybieram numer to mam odrazu takie krótkie szybko powtarzające się sygnały.. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib, wyślij mi twój numer na GG albo PW. Puszczę Ci sygnała (mam w heyah) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib, wyślij mi twój numer na GG albo PW. Puszczę Ci sygnała (mam w heyah) :kox:

Adamq puścił cynka i działa.. wiec nie da sie tylko dzwonić... już wysłalem tym pedałem maila .. niech posprawdzają sobie ten burdel ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że tylko ja tak mam!! Już mnie szlag trafia od południa, myślałem na początku, że to wina telefonu ale w drugim to samo. Nigdzie się nie można było dodzwonić, w słuchawce tylko taki ciągły sygnał słyszałem. Dzwoniłem z drugiej komórki (Plusa) na infolinie Orange ale świętują dziś sobie i tylko zapłaciłem za połączenie :wallbash:

Teraz to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same jaja w piątek i to nie w orange tylko w heyah.Po wybraniu numeru najpierw była cisza w telefonie , a po chwili pik , pik , pik i kończyło połączenie.Przekładałem kartę do innego telefonu , ale było to samo.O dziwo z innych numerów w heyah dzwoniło się normalnie.W sobotę wszystko działało już normalnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na początku tygodnia zdarzało mi sie tak w krakowie. Telefon z ery. Wydaje mi sie że sieci operatorów czasem sie po prostu zapychają i występuje sytuacja jak np w sylwestra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem ok 20-stej moim kumplom nie działały dwa numery z orange i jeden z plusa, efekt był podobny do tego co Hugo opisał :wink4:

mój orange działał normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi się wczoraj żalili że mają takie własnie problemy o których piszecie, ale tylko w orange. Ja osobiście nie miałem żadnych kłopotów z tel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się u mnie nie działało wczoraj wieczorem orange, przez jakieś trzy godziny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta sama bajka też wczoraj Orange nawaliło to było koło 19 akurat mieliśmy spota i nikt z nas nie mógł nigdzie zadzwonić... Podobną sytuację miałem kiedyś w Lublinie, jakieś 3-4 miesiące temu, a może i więcej :mysli: Ale wtedy przyczyną było wprowadzanie 3G przez Orange w Lublinie, a ponieważ mam tel. 3generacji to mi coś się pierdzieliło... Teraz też myślałem że wprowadzają 3G w moim rodzinnym miasteczku, a tu psikus sieć się psuje :rolleyes: Może powinniśmy swoją własną sieć stworzyć? :polew: rozmowy - 1gr. za 60 minut :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem maila do orange ... i odpowiedzieli że była usterka ... niby sieć nie akceptowała połączeń z oferty MIX, POP, Orange GO itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same jaja w piątek i to nie w orange tylko w heyah.Po wybraniu numeru najpierw była cisza w telefonie , a po chwili pik , pik , pik i kończyło połączenie.Przekładałem kartę do innego telefonu , ale było to samo.O dziwo z innych numerów w heyah dzwoniło się normalnie.W sobotę wszystko działało już normalnie :mysli:

Chłopaki jesteś cie na podsłuchu :gwizdanie: :gwizdanie: Pewno już macie teczki założone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...