Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a tak poważnie to mało kto sie zna

po to jedziemy aby się poznać

jak znowu ma rację :gitara:

chłopaki powinienem o czymś wiedzieć przed tym wyjazdem :027: :D

Opublikowano

hehe co za kaban :D

Opublikowano

Bawie się Auto Mapą to i podam odrazu wspołrzedne miejsca gdzie mamy popić :053: Jak ktos korzysta z AM to niebędzie musiał szukać

Współrzędne geograficzne

N 49°31`40.55''

E 18°51`34.42''

Opublikowano

Chetnie bym wpadl ale daleko! Odemnie to chyba z 600 km!Z polnocy na poludnie...i jeszcze jechac samemu...bede mial zludna nadzieje ze moze kiedys bedzie zlocik gdzies blizej...

Opublikowano

micek, ja mam jeszcze dalej od Ciebie i jade :027:

to sama przyjemność jechać :auto24:

Opublikowano

ja mam tak na oko około 400-500 km (z Mińska Maz.) i chętnie jadę :)

Opublikowano
  • Autor

Ja mam 472km :one:

Opublikowano

a ja mam 17 do Wisły a 34 do Jaworzynki :P:D :one: :564:

Opublikowano

17 km to ja mogę jechać po gumy do CPN'u :D nawet w srodku nocy :028:

Opublikowano
17 km to ja mogę jechać po gumy do CPN'u :D nawet w srodku nocy :028:

tez sie ciesze ze to blisko mnie :diabel2:

tu macie link do warunków sniegowych na stokach w Wisle i okolicach :one:

http://www.wisla.pl/site.php3?a=600&t=016

Opublikowano

koledzy co za różnica w odległości jak się jedzie audi hm........ no może 2 różnice

1. Większa odległość - dłuższa przyjemność jazdy :D

2. Mniejsza odległość - więcej kasy na piwko zostanie :D

[ Dodano: 04-01-2007, 12:17 ]

w moim przypadku mniej przyjemności z jazdy więcej piwka ( 95km ) ;)

Opublikowano
Mniejsza odległość - więcej kasy na piwko zostanie

wole zdecydowanie te opcje wybieram :D :one:

Opublikowano

a ja zawsze się cieszę jak mogę dłuższy kawałek przejechać..... na ropę póki co nie brakuje mi :D

Opublikowano

daleko mimo wszystko w morde...

z 11 miesiecznym smykiem to nigdy nie wiadomo co w takiej dlugiej podrozy moze sie wydarzyc...

szkoda

moze za rok sie stawie

Opublikowano

czesc, czy znajdzie sie jedno wolne miejsce dla mnie?

zdecydowalam sie i jesli dobrze zrozumialam to zjazd bedzie w Wisle, a jakby spadl snieg to moze ktos by mnie wreszcie na nartach nauczyl jezdzic! ;)

Opublikowano
czesc, czy znajdzie sie jedno wolne miejsce dla mnie?

no nareszcie jakas klubowiczka sie zdecydowala

a miejsce to jest w pokoju grupowym ja i reszta dzikow :diabel: :053:

Opublikowano

jak mi obiecacie ze mi nic nie zrobicie to ja sie zgadzam! :)

a teraz powaznie, jesli jest taka mozliwosc to ja sie pisze, moze uda mi sie przyjechac nawet wczesniej bo mam tam mojego chrzesniaka :) a jak nie to albo pojade swoja NIUNIA albo do kogos sie dolacze jesli ktos mi pokaze swoje dobre serce! :)

Opublikowano
jak mi obiecacie ze mi nic nie zrobicie to ja sie zgadzam!

to zalezy ile krowek obalimy :564: ale masz szczescie bo ja trzezwy bede takze bede pilnowal dzikow :one:

teraz powaznie, jesli jest taka mozliwosc to ja sie pisze

no to na powaznie napewno Kolezanka sie zmiesci :)

Opublikowano

zmieszcze sie w pokoju a czy na liscie bo nie wiem czy mam wysylac zaliczke czy nie?

w takim razie sie pobawimy chopaki, o co chodzi z tymi krowkami bo ja nie w temacie? :)

jesli chodzi o miejsce to ja drobna jestem, wystarczy mi kawaleczek lozka i podusia i kocyk i jest gitt! :)

Opublikowano

oooooooooojaaaaaaa ...Niunia jedzie4_17_209.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.