Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A jezeli jestes wlascicielem?? Tez masz jakis pomysl??

Ja mam :exclaim:

Zamykaj jutro kramik o 16:00 i jedziemy razem na dwie bryki :smile:

Opublikowano

Niestety niedam rady :cry:

Zbieram na audi z dwiema turbinami :biggrin:

Pozdrawiam

Opublikowano

A ja za 30 minut wychodzę z roboty..... na forum pojawię się dopiero we wtorek :twisted:

A jutro w drogę około 9tej......

Opublikowano

:twisted: :twisted: :twisted:

juz nie moge wytrzymać w robocie..........

Opublikowano

juz nie moge wytrzymać w robocie..........

pewnie dzis juz bedziesz mial klopoty ze spaniem :wink:

Opublikowano

trzeba jeszcze dzis po nawigację (czytaj mapę) do starych sie wybrać....

Opublikowano

no Niunia umyta i posprzątana jeszcze tylko szybki w srodku i jutro około 14 w drogę :biggrin:

pewnie dzis juz bedziesz mial klopoty ze spaniem

pewnie wszyscy będą mieć :rotfl:

Opublikowano

Heh, wyjechałem z firmy w Grodzie Kraka na ul.Zakopiańskiej a tu niespodzianka ekipa : Zdeniu srebrną strzałą wraz z icemenem swoim"B7"już pomykała do Wisły.....

pozdro dla Was chłopaki!! :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano
Zbieram na audi z dwiema turbinami
:quattro:
Opublikowano

co za pogoda. normalnie chce mi sie :cry: nie dosyc ze autka beda usyfione to jeszcze sobie nie posmigam na desce. :evil: mam nadzieje ze cos sie jeszcze zmieni ale to jest chyba wiara w coda i garbate aniolki :frown:

Opublikowano

Ku$waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

No i CH#J bombki strzelił wcześniejszy wyjazd. Do 18,00 spotkanie z którego się nie wywinę.

No szlag by trafił, a potem wyjazd w największe korki.

Jak dojadę, to nie tylko żadnego trzeźwego nie będzie, ale nawet nikogo żywego.

No jak nie urok to sraczka :evil:

Opublikowano
Jak dojadę, to nie tylko żadnego trzeźwego nie będzie, ale nawet nikogo żywego.
Będę żył-daję słowo

będę czekał z karniakiem :biggrin:

Opublikowano
:arrowr: kto z Wrocławia jedzie w piątek :question: jest już jakaś grupa czy pojedynczo :question: o której i skąd wyjazd :question: macie już jakieś plany :question:

a moze wroclaw podloczy sie do opolan my bedziemy a wezle a4 opole raciborz ok 11:30 w piatek

No i wstępnie możemy się tam umówić na 11:30, warunki pogodowe lipne i nie ma co się spinać z jazdami od rana na desce. Będę jechał ja i Darek dwoma autkami.

Opublikowano

Ci co dzisiaj pojechali pewnie już się ponapijali :question: :twisted: :biggrin:

Opublikowano
Jak dojadę, to nie tylko żadnego trzeźwego nie będzie, ale nawet nikogo żywego.
Będę żył-daję słowo

będę czekał z karniakiem :biggrin:

heh nie przejmuj się zaczekam :wink: te 150 kucy trzeba bedzie jakoś napoić uuu... nawet 2x 150 i pewnie więcej :lol::a4fan:

Opublikowano

Jo my wlasnie jemy i pijemy

Opublikowano

Ilu Was tam dzisiaj jest :question::wink: tzn.autek :lol:

Opublikowano
Ilu Was tam dzisiaj jest :question::wink: tzn.autek :lol:

jest ktoś tam wstanie to policzyć :biggrin:

Opublikowano
Ilu Was tam dzisiaj jest :question::wink: tzn.autek :lol:

jest ktoś tam wstanie to policzyć :biggrin:

Liczba może być niewiarygodna bo chłopaki pewnie są zmęczeni podróżą :lol: i widzą już podwójnie albo wcale.

Miłego biesiadowania.

Opublikowano
Ku$waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

No i CH#J bombki strzelił wcześniejszy wyjazd. Do 18,00 spotkanie z którego się nie wywinę.

No szlag by trafił, a potem wyjazd w największe korki.

Jak dojadę, to nie tylko żadnego trzeźwego nie będzie, ale nawet nikogo żywego.

No jak nie urok to sraczka :evil:

Ja tez póżno wyjeżdzam , trzezwy bede więc spoko, damy rade. Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.