Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze moje obcowanie z aparatem Sony NEX5N + 16mm + VCL-ECV1

Fotki totalnie bez obróbki prosto z aparatu

piecyk.jpg

aaaaym.jpg

dsc00013ad.jpg

Zdjecia z ręki bez lampy błyskowej, jutro pochwale sie fotkami w normalnym swietle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat oszalał...

To jest nie do wiary... za niedługo nie będzie się można ubrać tak samo jak inna osoba a następnym krokiem będzie wycięcie w pień wszystkich bliźniaków

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11037752,Kary_za_robienie_podobnych_zdjec___Szalony_wyrok_sadu_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w końcu wypróbowałem foto w dzień

niestety tryb auto, bo na manual zbytnio czasu nie miałem by sie pobawić

57601047.th.jpg

rozdziałka połowe mniejsza od ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze coś o statywie. Mój praktycznie nowy velbon sherpa uległ poważnemu uszkodzeniu, jedna z nóg została brutalnie wyrwana przez turlającą się z dużą prędkością piłkę... Poszperałem po sieci i znalazłem jakiegoś dystrybutora na Polskę owych statywów. Napisałem maila z opisem mojego problemu i po dwóch dniach otrzymałem odpowiedź. Podziękowali mi grzecznie za zakup statywu firmy velbon i zaoferowali różne opcje pomocy :kox: Nie będę się zagłębiał, ale mogą mi przesłać nową nogę w cenie 60zł netto + 15zł KW. Statyw nowy kosztuje około 350zł, oferta dystrybutora jak dla mnie jest bardzo fajna i pod tym względem polecam tą firmę jakby ktoś się zastanawiał. Aha, noga przykręcona jest na jednej śrubie, czas wymiany max. 3 minuty :)

BTW Kowi, aparat daje rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze coś o statywie. Mój praktycznie nowy velbon sherpa uległ poważnemu uszkodzeniu, jedna z nóg została brutalnie wyrwana przez turlającą się z dużą prędkością piłkę... Poszperałem po sieci i znalazłem jakiegoś dystrybutora na Polskę owych statywów. Napisałem maila z opisem mojego problemu i po dwóch dniach otrzymałem odpowiedź. Podziękowali mi grzecznie za zakup statywu firmy velbon i zaoferowali różne opcje pomocy :kox: Nie będę się zagłębiał, ale mogą mi przesłać nową nogę w cenie 60zł netto + 15zł KW. Statyw nowy kosztuje około 350zł, oferta dystrybutora jak dla mnie jest bardzo fajna i pod tym względem polecam tą firmę jakby ktoś się zastanawiał.

czyli dobrze doradzałem :wink4::good: również polecam Velbon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, stare szkiełko na m42. Trochę ciężko z ustawieniem ostrości, ale bokeh wynagradza wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może coś ode mnie :)

1.

Akpf0.jpg

2.

guHPF.jpg

3.

djDZ6.jpg

4.

wphAy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może coś ode mnie :)

1.

Akpf0.jpg

2.

guHPF.jpg

3.

djDZ6.jpg

4.

wphAy.jpg

Kiedy ja tak swoje auto wypucuje :mysli:

pokson nie marudź

śniegi puszczą to wiesz, do roboty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?

ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie :good: no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...