Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie wrzuciles jeszcze foty z tarcza 245mm

wyszło by ładne porównanie :decayed:

Mogles dac lepszy klocek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam jeszcze bo kilka zrobiłem ale robota tak szła ,że o foto się nie myślało :doh::whistling::wink:

..................

..................

imag2886.jpg

tarcza 256 i stare jarzmo bez klocka....... PT

tarcza 269 i nowe jarzmo z klockiem ...... LT

imag28931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo i jak wrażenia po zmianie ?? U mnie leży już taki zestaw na tył 269mm tyle że ja będę przechodził z 245/10. Te dystanse o których piszesz to rozumiem że podkładki pod jarzmo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia....hmmmm...jakby d*pa przysiadała przy spowalnianiu....ale pewnie za kilka dni jak to się podociera to będzie można coś więcej powiedzieć :wink:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Pawel_M , Ty powinieneś zdecydowanie lepiej odczuć zmianę....24 mm więcej na tyle do tego wentylowane zamiast litych :wink: będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że mój tył to tylko z nazwy układ hamulcowy :facepalm: to na pewno poczuję różnicę :grin: A tak na marginesie ma ktoś numery katalogowe pełnego zestawu do regeneracji tylnego zacisku z poliftowego S4 ?

Osłony pod tarcze 269mm podpasują od A8 bo pod moje fabryczne osłony będą za małe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że mój tył to tylko z nazwy układ hamulcowy :facepalm: to na pewno poczuję różnicę :grin: A tak na marginesie ma ktoś numery katalogowe pełnego zestawu do regeneracji tylnego zacisku z poliftowego S4 ?

tylko AutoFren, ori niedostepne

mały wewnętrzny oring tylko ori, podróba cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko zestaw 4D0698671 i ten jest niedostępny ?? O którym oringu piszesz bo etka go chyba nie podaje albo ja źle patrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sssrrrrrryyyyy :facepalm:

ori kupisz oczywiscie w ASO ale cena nieziemska

mi chodziło o oryginał TRW dostepny np w ICarsie

mówiłem o małym oringu wewnatrz zacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak chcesz osłony to puść na pw adres do wysyłki ,a browara kiedyś postawisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak chcesz osłony to puść na pw adres do wysyłki ,a browara kiedyś postawisz :wink:

Dzięki za propozycję ale jeżeli osłony podejdą z A8 to takowe na stanie posiadam, dostałem w gratisie przy zakupie jarzm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, w takim razie ja je wezme

Ok

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:42 ----------

odgrzeję...gdyby ktoś szukał kompleciku 269 do założenia to mój jest do nabycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, w takim razie ja je wezme

Ok

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:42 ----------

odgrzeję...gdyby ktoś szukał kompleciku 269 do założenia to mój jest do nabycia :wink:

Przecież ja to miałem zabrać tyle że przez telefon powiedziałeś ze ktoś od Ciebie z okolicy jest tym zainteresowany i w razie co miałeś się odezwać.. :whistling: nadal jestem zainteresowany, chyba że się cena zmieniła.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 16" wyda pod tarcze 269mm?

U mnie 16" wchodzi pod tą tarczę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi max 288/12 mm pod 16" na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, w takim razie ja je wezme

Ok

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:42 ----------

odgrzeję...gdyby ktoś szukał kompleciku 269 do założenia to mój jest do nabycia :wink:

Przecież ja to miałem zabrać tyle że przez telefon powiedziałeś ze ktoś od Ciebie z okolicy jest tym zainteresowany i w razie co miałeś się odezwać.. :whistling: nadal jestem zainteresowany, chyba że się cena zmieniła.... :grin:

Poszło pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy hamulcach 312/269 w 1.8T jest sens bawić się serwem i pompą hamulcową od S4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest sens, pompa ma wieksza srednice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...