Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

na mnie ta zmiana nie zrobila prawie w ogole wrazenia :) moze mam kiepskie opony dlatego ale mimo wszystko po glowe chodzą mi ciagle adaptery i zaciski 4tłoki od Bosxtera pod jakas tarcze co się schowa w 16 cali np. 320mm, do tego na tył 88 lub 300mm, przewody w oplocie i bedzie git

przy przejściu z 288->312 mała różnica była...zdecydowanie się zmieniło przy 312->321 z s4 ,teraz wpadnie 345 ,a na tył 269 ;)

To u mnie dopiero docierają się 312 mm przód :decayed:

A już jestem zadowolony , bo przy 288 nie docierało mi całych tarcz, teraz bierze mi całe tarcze i jestem na chwilę obecną zadowolony :)

Ale za chwilę pewnie się przyzwyczaję i będzie mało.

Gdyby nie trzeba było wywalać zwrotnicy i wahacza to bym na pewno poszedł od razu w 320 /321 mm co by w zimowe koła 16 cali wlazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 320 nie wchodza 16ki, albo inaczej mało która pasuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 320 nie wchodza 16ki, albo inaczej mało która pasuje:wink:

No własnie , ja mam te ORI Audi felgi na zime. I teraz na 312 mm tarczy luzu tam jest kilka mm , a zacisk z naklejanym wyważeniem mija się może na 3 mm. Ale może zacisk pod 320 nie jest taki "garbaty" i wejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski z S4 z tarcza 321mm wchodza w wiele felg 16 cali z ET35... wiec to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w mało felg od audi:wink: ale są na styk:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że mało która felga ori Audi w 16tce ma et35:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ori owszem ale jest duzo alternatyw w kazdym badz razie, a ET35 jest niemalze idealne do B5, wiec poprawia sie i wyglad auta i funkcjonalnosc z okazji pomieszczenia hebli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce 300mm na tyl to napewno linka rs4 lub przedluzenie tarcze i klocki s4 b6,zacisk tu jest pole do popisu bo rs4 b7 sa ok wiec i pewnie rs6 c5,phaeton i a8/s8 na tym samym zacisku i jarzma od s4 b6 do dostania w IC i mamy 300mm na zacisku z rs4 i jarzmie z s4 i wtedy klocek bierze cala powierzchnia nie jak w przypadku s4 b5 ze zostawia rant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge tak na marginesie wciąć się :) Jarzmo i łoże do a4 b5 pasuje P&P od a6 c4 :) mowa jest o przodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge tak na marginesie wciąć się :) Jarzmo i łoże do a4 b5 pasuje P&P od a6 c4 :) mowa jest o przodzie :)

ale od jakiego silnika, bo tam jest duzo 288 chociazby w 2,5TDI:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.8 V6 30v:) średnica 26x288 :)

25x288 jak juz, ale w ogole co to wnosi do tematu?:) wiadomo ze pasuje bo to te same zaciski i rozstaw srub w zwrotnicy :)

w temacie mowa jest o tyle glownie

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

osony/blachy tylnych tarcz 312 od RS4B5 kosztuja ponad 400zł/szt w ASO lol :D a juz myslalem ze znajde cos zeby oslonic tarcze 300mm na tyle

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

a do S4 B6 na tarcze 300x22mm niecałe 70zł/sztuka ale te nie podejda chyba do b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzma od s4 b6 do dostania w IC

zapomnij :facepalm::facepalm::facepalm: 2 miesiace czekam juz na 10 kpl, min jeden dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzma od s4 b6 do dostania w IC

zapomnij :facepalm::facepalm::facepalm: 2 miesiace czekam juz na 10 kpl, min jeden dla Ciebie

ale kupiles wczesniej :grin: dzieki za pamiec,ciekawe czego taka ujnia z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, chyba 91 lub 92 ale nie pamietam z bani

wieczorem zmierze to Ci napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jakbyś znalazł chwile, tam jest śruba na m6 z tyłu? Ampol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...