Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja trochę w innym kierunku, może pytanko już się pojawiło?

Czy da rade pomalować elementy plastikowe wewnątrz?

Mam trochę podrapaną rącze gdzie są przyciski od elektryki szyb.

Szczerze to nie warto, bo do miesiąca od dotykania zejdzie i będzie jak było.

Opublikowano

Chyba nasze poruszenie wyczyściło magazyn sklepu. Zamawiałem z plastidip.pl cztery puszki czarnego matu i muszę czekać do czwartku-piątku.

Zobaczymy jak to kryje. Jak bedzie ok to idzie pomarańcz z dodatkiem Glossifier.

Opublikowano
Cały czas się jednak zastanawiam czy matt czarny czy biały.

http://www.adsora.com/media/2007/02/q7-1.jpg

Biały i tylko biały. Będzie kozak w macie

+1 :wink:

Opublikowano

jaja sobie robia do kosztow wysylki doliczaja sobie jeszcze 14 zl za obsluge wiec puszka wychodzi ze wszystkim 99,88 a na allegro z oemtuning wychodzi 82 zl

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

PlastiDip Smoke 400 ml - spray do przyciemniania szyb i lamp Sklep internetowy tuning | OEM+ Tuning Center a co sadzicie o tym?

Opublikowano

ja pewnie kupię na tylne lampy :whistling:

Opublikowano

No to w wolnej chwili działam:banan:

out.php?i=354547_dsc-2417.jpg

Opublikowano

myszkę czy biurko będziesz malował ?

Opublikowano

laptopa :P

smiechem żartem zamowilem dzisiaj czerwony dip czany jeszcze jest cos bede kombinowal

Opublikowano

Biały lipnie kryje trzeba dużo na czarny warstw nałożyć :decayed:

Opublikowano

kumpel pomalował dach i efekt taki ze wyglada jak flok.... zrobił sie taki meszek. jaka moze byc przyczyna?

Opublikowano

A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.

Opublikowano

Za zimno? Nie odtłuszczone? Słabo pomalował??

Buszek próbowałeś tego białego?

Opublikowano

odtłuszczone.... było ciepło:decayed:

sam miałem plan malowac ale jak wyszło takie dziadostwo to mam mieszane uczucia

Opublikowano
kumpel pomalował dach i efekt taki ze wyglada jak flok.... zrobił sie taki meszek. jaka moze byc przyczyna?

nom jak wyzej zimno nie odtluszczone albo sie zasyfilo zanim wyschlo :) niestety lubi sie conieco poprzyklejac podczas malowania no na to trzeba uwazac

no ale to tak jak z kazdym innym lakierem :)

Opublikowano

moim zdaniem to zapylenie, czym malowane? sprayem czy pistoletem?

Opublikowano
A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.

Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7.

Opublikowano

za b5 w sedanie w Krakowie powiedzieli mi 1500zl za cale auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.