Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę w innym kierunku, może pytanko już się pojawiło?

Czy da rade pomalować elementy plastikowe wewnątrz?

Mam trochę podrapaną rącze gdzie są przyciski od elektryki szyb.

Szczerze to nie warto, bo do miesiąca od dotykania zejdzie i będzie jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nasze poruszenie wyczyściło magazyn sklepu. Zamawiałem z plastidip.pl cztery puszki czarnego matu i muszę czekać do czwartku-piątku.

Zobaczymy jak to kryje. Jak bedzie ok to idzie pomarańcz z dodatkiem Glossifier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się jednak zastanawiam czy matt czarny czy biały.

http://www.adsora.com/media/2007/02/q7-1.jpg

Biały i tylko biały. Będzie kozak w macie

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie coś PlastiDip Aerosol 311 ml - Plastidip Sklep Internetowy wystarczy na pomalowanie relingów dachowych? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robia do kosztow wysylki doliczaja sobie jeszcze 14 zl za obsluge wiec puszka wychodzi ze wszystkim 99,88 a na allegro z oemtuning wychodzi 82 zl

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

PlastiDip Smoke 400 ml - spray do przyciemniania szyb i lamp Sklep internetowy tuning | OEM+ Tuning Center a co sadzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel pomalował dach i efekt taki ze wyglada jak flok.... zrobił sie taki meszek. jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtłuszczone.... było ciepło:decayed:

sam miałem plan malowac ale jak wyszło takie dziadostwo to mam mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel pomalował dach i efekt taki ze wyglada jak flok.... zrobił sie taki meszek. jaka moze byc przyczyna?

nom jak wyzej zimno nie odtluszczone albo sie zasyfilo zanim wyschlo :) niestety lubi sie conieco poprzyklejac podczas malowania no na to trzeba uwazac

no ale to tak jak z kazdym innym lakierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.

Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...