Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

poczemay zobaczymy co z zima :D bo to nie wiadomo w sumie

a mnie jebia zapewnienia producenta :D swojskie opinie sa najzajebistsze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik produktów PlastiDip:

  • PlastiDip spray (400 ml):
    • kolory: czarny, biały, czerwony, żółty, bezbarwny: 69,90 zł brutto (56,90 zł netto)
    • metalizer srebrny lub złoty: 99,00 zł brutto (81,00 zł netto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu nie dosc ze c**jowiej kryje to jeszcze drozszy :) chociaz tak trendy w ubezpieczeniu jez zwyzka za bialy kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy nie znam sie oczywiscie :) malowalem az czarnym matem i tyle :D ale jak widac Chlopaki malowali bialym zakladam ze sa

takimi niedojdami jak ja :) lub tylko ja taki jestem :D ale bialy nie ogarnal tematu rozumiesz ?? :D czarnym malowalem 1 raz i wyszlo mega

ladnie pokrylo zero zaciekow itd :D :D a bialy ... nie malowalem mlody malowal ... nie zakladalem ze jest #@$#@ :P () :P;) a i tak nie pyklo 6 warstw to duzo na pokrycie :)

tak czy siak bialy da rade w mieszaiu customowym :) wedlug mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie załatwia sprawę, z mojego doświadczenia to białą kredką nie zarysujesz czarnej kartki w łatwy sposób, jest to możliwe ale trzeba kombinować :)

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik produktów PlastiDip:

  • PlastiDip spray (400 ml):
    • kolory: czarny, biały, czerwony, żółty, bezbarwny: 69,90 zł brutto (56,90 zł netto)
    • metalizer srebrny lub złoty: 99,00 zł brutto (81,00 zł netto)

Ale to jest sam metalizer czyli jakby bezbarwny + metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 powłok i odpowiednio dobrana gęstość to kryje czarny :whistling:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

ile ten Wagner kosztuje? nie lepiej kupić kompresor i profi pistolet?

BTW ja pistolet mam ale kompresora jeszcze nie mam, jedno co to muszę sprawdzić z jaką dyszą mam, podobno 1,4 do plasti jest OK

Wagner 60euro, nie mam gdzie trzymać kompresor:whistling:

Mlody ja kupilem w Aldiku maly 25L (ostatnia cena 69EUR) i kola w Vitku pomalowalem bez problemu - zbiornik troszke maly ale na moje potrzeby to wystarczajaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ja jestem przeciwny takim wynalazkom :whistling: chcesz coś dobrze zrobić to kup porządny sprzęt, tzn. pistolet malarski a kompresor np. pożycz od kumpla

Pistolet lakierniczy IDOL HVLP dysza 1.4 mm (2632773370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. trochę tani ale pewnie się sprawdzi, muszę poszukać jaki ja mam to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...