Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj dostałem właśnie Wagnera i :kox::kox: Napełniłem go wodą dla próby żeby zobaczyć jak się tworzy strumień i powiem, że bajka, nie mogę się doczekać aż pokażę się niebieski dip na stronie plastidipa:slina: Miejsce już mam załatwione:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody_z _drogi, nie zapomnij usunąć smoły i przejechać całego auta IPA :whistling: (to taka koleżeńska rada za free ) bo inaczej możesz narzekać, że PlastiDip Ci schodzi w kilku miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody_z _drogi, nie zapomnij usunąć smoły i przejechać całego auta IPA :whistling: (to taka koleżeńska rada za free ) bo inaczej możesz narzekać, że PlastiDip Ci schodzi w kilku miejscach

Właśnie miałem zapytać czym najlepiej odtłuścić całe auto bo tu nie mam dostępu do ipa, całe auto pojadę najpierw ironx'em a później glinką no i później trzeba odtłuścić ale nie wiem czym:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w PL IPA dostępne to i w IR, sklepy z elektroniką muszą to mieć a jak nie to kup w PL przez neta, ew. można APC np. Bilt hamber made in UK

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna odtluscic rozcienczalnikiem do dipa.Ja tak felgi odtluscilem przed malowaniem i jest ok.Mozna tez pewnie benzyna ekstrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem właśnie Wagnera i :kox::kox: Napełniłem go wodą dla próby żeby zobaczyć jak się tworzy strumień i powiem, że bajka, nie mogę się doczekać aż pokażę się niebieski dip na stronie plastidipa:slina: Miejsce już mam załatwione:wink:

Czemu nie zamowisz od tego kolesia z usa co ci link podeslalem, przesyłka w 5 dni jest w ire. I cenowo wychodzi też oki 10 e za puszkę 429ml. Ma też niebieski w ofercie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebralem paczke z US z dipem i customsi sie nie przyczepili a wartosc byla 120 eur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celnicy się nie przywalą??:eusathink:

powyżej 20 euro mogą, poczekam i zamówimy razem

Jak sie macie stresowac clem to bierzcie z uk a przy wiekszym zamowieniu oszczedzicie na kosztach przesylki i nie bedzie niespodzianki ze jeszcze trza clo zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na próbę czarnego plastidipa. Jak pomaluję grille to na pewno wrzucę tu zdjęcia i podzielę się opinią na temat tego produktu, im więcej fotorelacji i wiadomości tym lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja grila już pokazywałem i jest git myłem już wiele razy myjką i nic się nie dzieje:wink: a wygląd naprawdę jest w pytkę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zdjęcia i naprawdę bardzo mi się to podoba, dlatego stwierdziłem, że zamówię. Im więcej opinii tym lepiej dla przyszłych nabywców, wychodzę z założenia, że forum jest po to aby dzielić się wiedzą dlatego wrzucę zdjęcia jak pomaluje grille. Może to trochę potrwać ze względu na brak czasu, bo malowanie planuję po korekcie lakieru :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...