Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie felg - foto


onion007

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem golfa 3 na takich BBS-ach tylko że miałem wypolerowany sam rant

http://s24.postimage.org/9zri252c1/1410306480.jpg

Mycie tych felg to była istna masakra :facepalm: wypróbowałem parę preparatów ale nie dawały sobie rady :kwasny:

Aż w końcu trafiłem na środek do mycia silnika o nazwie NIAGARA. Extra efekt popsikałem tym felgi i po paru minutach spłukałem wodą pod ciśnieniem i były czyste aż się świeciły:naughty: I to wszystko bez dotykania felgi palcem :banan::banan:

Polecam wszystkim taki preparat

Oj kolego wiem o czym mówisz.. Ja też mam BBS motosport i zdecydowałem się na odnowienie... właśnie jestem w trakcie matowienia pod podkład i solidnie się trzeba napracować aby wszystkie zakamarki ładnie zmatowić.. :facepalm: Będę musiał kiedyś wyprubować tej 'Niagary' :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niska cenę można wiele , pewnie, ale mnie sie wydaje że jednak jakies sprawdzone środki może dają trwalszy efekt co się wiąże z wyższą ceną

Do smoły i kleju tarx do rdzy built - hamber BILT-HAMBER Auto Wheel 1L - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe

Jest jeszcze car proTrix czyli ironx i tarx w duecie ale z tego nie korzystałem :) no ale jeśli to osobno działa to razem myśle że sa nie do pokonania:D

Wosk do felg to wiem że brat kupuje finish kare i jest zadowolony bardzo z trwałości FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax 412g - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe

A ja sie zastanawiam nad kupieniem kwarcówki na felgi . Tylko to już jest wydatek poważny :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi bo akurat tak się złożyło że mam noge w gipsie i nie mam co robić to chociaż sobie felgi na lato wyczyszczę w tym czasie a mam pytanie bo mam w garażu trochę bęzyny ekstrakcyjnej czy tym też mógł bym czyścić felgi czy tylko kupić właśnie środek do tego przeznaczony .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował.. najpierw kup jakis środek do felg, z marketu, one naprawde są dobre, wystarczy popryskać, ale nie na słońcu, niech trochę wyżre syfy i będzie błysk. Jak to nie pomoże to próbuj coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi bo akurat tak się złożyło że mam noge w gipsie i nie mam co robić to chociaż sobie felgi na lato wyczyszczę w tym czasie a mam pytanie bo mam w garażu trochę bęzyny ekstrakcyjnej czy tym też mógł bym czyścić felgi czy tylko kupić właśnie środek do tego przeznaczony .:wink:

dziś zrobiłem próbę, złazi tylko farba, więc nie polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...