Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-a2-a3-a4-a6-a8-tt-8gb-kl-i5891246740.html

czy ten zestaw jest kompletny do mojego concert 2 ? czy ten ADAPTER 20 PIN jest u mnie potrzebny czy nie ?

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny - Ciebie interesuje 8 PIN. Musisz wyciągnąć radio i samemu sprawdzić, czy potrzebujesz adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skasowania

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem zmieniarkę yatour i mam pewnien problem ,radio Chorus II odczytuje je, widać na nim jak "leci" muzyka, to znaczy że leci czas, lecą sekundy (no chyba wiadomo o co chodzi) ale nie słyszać tego w głośnikach... Wie ktoś co to może być?


Po przełączeniu na radio dzwięk gra jak trzeba

Foldery mam porobione od CD01 do CD06, na CD01 i CD02 mam muzykę, reszta jest pusta

Pendrive 16 gb


Dodatkowo w radiu automatycznie przerzuca na CD05 i na utwór 16, mimo że na CD05 nie mam nic.....


Przechwyt_snxaapn.png

666666666_snxaape.png


Zauważyłem 1 rzecz... Nieważne czy podłącze pena czy nie to na radiu samo wyświetla CDC5 track 16... Nie ma tam ani karty sd ani podłączonego wejścia aux.... Nie mam pojęcia co się dzieje...

HELP!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotę jak to podłączyłeś do radia.

Możliwe że będziesz musiał zareklamować tą zmieniarkę u sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka z kartą SD działa jak nalezy. Dzwięk tak jakby trochę inny niż z radia (jakby tak bardziej stłumiony), ale ogólna jakość i tak jest bardzo dobra.



Więc taka porada dla wszystkich, jeśli podłączysz pendrivera lub kartę (nie wiem jak to ma się do podłączenia pod AUX'a) i zmieniarka zaczyna "szaleć" to znaczy automatycznie załącza CDC5 i track 16 lub 99 (lub jaki kolwiek inny) to jest to wina naszego nośnika pamięci. Trzeba próbować na innych, aż do skutku.



Ps. Karty SD są bardziej tolerowane przez tą zmieniarkę



Sprzęt godny polecenia, nie ma żadnego problemu z montażem, są zdjęcia jak to zrobić (jakby ktoś nie wiedział pisać na priv), ale na forum jest wiele tematów odnośnie tego)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość pisz w jednym temacie a nie w dwóch o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem oddzielny, bo tu nikt mi nic nie odpisywał licząc, że większość "zainteresuje" się nowym tematem a nie ostniejącym już od dawna.

Według mnie to lepiej, bo ktoś kto szuka rozwiązania problemu ma większe szanse na znalezienie rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps. Karty SD są bardziej tolerowane przez tą zmieniarkę

Karty są ogólnie szybsze niż USB, więc jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem nowym forumowiczem, ponieważ niedawno zakupiłem swoją pierwszą Audi :)
Interesuje mnie zakup cyfrowej zmieniarki do mojego radia symphony 1.
Znalazłem aukcję, na której jest info, że sprzęt nie działa z systemem BOSE:
http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-audi-seat-8-pin-i5996083725.html

W związku z tym, że posiadam taki system mam pytanie, czy ktoś testował cyfrowe zmieniarki z systemem BOSE,

jakie to były zmieniarki i jak się sprawują?
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli potrzebuję 8pinowego wejścia do riadia Chorus II to będzie działała ta zmieniarka mimo, że w tytule napisane jest, że jej przeznaczenie to fiat.

http://www.morele.net/nvox-zmieniarka-cyfrowa-emulator-mp3-usb-sd-fiat-8pin-nv1080a-fiat-8pin-618501/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał opis to dowiedziałbyś się że ;

- możliwość kupienia tylko samego kabla aby przełożyć urządzenie do innego samochodu (kable dostępne w ofercie)
- w sprzedaży również modele do innych marek samochodów

Więc po co kupować do fiata i kombinować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie potrzebuje porady

chce podpiac tablet pod radio symphony II w a4 b6 aby odtwarzac muzyke i sterowac z tabletu tym

jaki najtanszy kabel wystarczy do tego ?

pozdrawiam

Edytowane przez maxus24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

posiadam audi a4 2003r radio concert ..

mam zmieniarke yatour i takie dodatkowe kable

http://allegro.pl/adapter-zlacze-iso-20-pin-na-3x-mini-iso-audi-vw-i6138489713.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Zmieniarki+CD-715_Fabryczne-14182

po podlaczeniu wszystkiego nie dzialaja mi glosniki z tylu i radio nie wyłancza sie po wyjeciu kluczykow ze stacyjki.. co jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepatrz ten temat, znajdziesz moje zdjęcia z podłączenia.

Sprawdź czy masz podpięte tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po podlaczeniu wszystkiego nie dzialaja mi glosniki z tylu i radio nie wyłancza sie po wyjeciu kluczykow ze stacyjki.. co jest ???

albo źle podłączyłeś albo przejściówka kijowa, ale stawiam to pierwsze :) pokaż fotkę jak podłączyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ogarnięte żółta i zielona wtyczka od przejściówki nie docisniete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić zmieniarkę cyfrową. Jednak zależy mi na dobrym dźwięku i brak problemów z kompatybilnością.

Wybór padł na Dension Gateway 300: http://www.car-tronic.pl/cyfrowa-zmieniarka-dension-usbipodiphoneauxid-audi-concert-ii-chorus-ii-p3551

Przede wszystkim dlatego wybrałem tą zmieniarkę bo odtwarza WAV, oraz wyświetla nazwę utworu na radiu i FIS. Tylko teraz jak z jakością dźwięku, ktoś miał styczność z tą marką? Większość opinii dotyczy XCarLink, lub Yatour.

Bardzo proszę o o opinię. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XCarLink, lub Yatour.

To jedno i to samo.

Denson odtwarza z taką samą jakością jak wyżej wymienione przez ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...