Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt przekładki zawieszenia


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mniej wiecej kosztuje taka przekładka zawieszenia(amortyzatory+sprężyny+ geometria) u was w terenie???

Byłem u siebie w serwisie diagnstycznym i za przekładke kompletnego gwintu z regulacją i zbierznością kół krzykneli 450zł:shock3:

Na internecie widze stawki od 60zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie liczą 80-100zł za koło przód i od 80-60zł za koło przód. Geometria gdzieś 60zł. Zawias zawsze robię sam czyli 60zł geometria to żadna kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za zmianę zawieszenia ( sprezyny + amory ) policzyli 100zł. A geometria 50zł na stacji diagnostycznej. A nie masz jakiegoś kolegi co trochę się kuma na mechanice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już czekam na odpowiedź, bo ta cena mnie przeraża, zaklepałem termin na piatek, ale dzisiaj pojade odwołam

Bulczas czyli wychodzi to samo u Ciebie co u mnie, jeśłi te ceny co podałes są za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie za 60 zł ustawie geometrie ??:naughty:
Sosnowiec Swobodna 22 chyba

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

No już czekam na odpowiedź, bo ta cena mnie przeraża, zaklepałem termin na piatek, ale dzisiaj pojade odwołam

Bulczas czyli wychodzi to samo u Ciebie co u mnie, jeśłi te ceny co podałes są za sztuke

No za sztukę. Dlatego zawsze robię to sam. Kilka kluczy, ściągacze do sprężyn i nawet pod blokiem się ogarnie bez problemu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to nie zrobie, nie ma warunków nie ma narzędzi jest teoria:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pod blokiem to zrobisz, tylko klucze sobie kup, a po przekładce zostaną ci klucze

Ja u siebie przekładałęm sam. Najpierw jednego dnia rozplanuj sobie tył potem przód. Tył to prościzna w Q trochę gorzej z przodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że tak bez problemu ogarnie, bo wystarczy jak jedna śruba będzie zapieczona.

Jak ktoś nie lubi albo nie czuje się na siłach lepiej nawet nie zaczynać.

Bidy se można narobić i tyle.

Kowi u mnie za to wołają 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że tak bez problemu ogarnie, bo wystarczy jak jedna śruba będzie zapieczona.

Jak ktoś nie lubi albo nie czuje się na siłach lepiej nawet nie zaczynać.

Bidy se można narobić i tyle.

Kowi u mnie za to wołają 200 zł.

otóż to, ja jak chciałem zaoszczedzic to kończyło sie naprawą czegoś innego, wiec do zawiechy nawet nie podchodze bo jeszcze wachacze mi dojdą:facepalm:

200zł połowa ceny:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie doczytałem, podałem kwotę bez geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam za free:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie doczytałem, podałem kwotę bez geometrii.

no ale to i tak taniej, wychodzi 50zł/szt, u mnie policzył z 90zł/szt, a zbierznosć reszta bo to 4 koła a nie dwa jak w ośce

jak nie ogarne nic sensownego to pogadam z nimi zbije z ceny, bo z tyłu to faktycznie roboty wiele nie ma w porównaniu do przodu, oni moze o tym nawet nie wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się dziwisz? Każdy kto kiedykolwiek miał styczność z przednim zawieszeniem wie co tam siedzi i ile się trzeba napocić żeby to zdjąć. Tył też nie jest łatwy bo w FWD musisz boczki zdjąć a oprócz tego ciężko się dostać do śrub. Pewnie dla tego taka cena bo ktoś już to robił i nie chce mu się piepszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem o wymianę sprężyn to mechanik wołał 80zł za stronę, więc do kupy 160zł. Gdy pytałem o opcję z przekładką całych amortyzatorów, mówił że ta sama robota więc cena też stoi w miejscu:) Geometrię po zabawie z zawieszeniem też robi. Teraz tylko w dobrej ceniegwint używkę wychaczyć i ogień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że cena norma:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieznosc 50zl geometria przod tyl 120zl,amorki 40zl do 70zl za strone zalezy od zakladu....przy gwincie nietrzeba sciagaczy do sprezyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w siedlcach za wymiane sprezyny/amora 60zł, czyli 4 amory + cala geometria 80 = 320zł

ja bym wymienil chociaz tył sam, bo chyba nie trzeba ruszać boczkow bagaznika w Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobisz . Zobaczysz . Mi zmiana zawiechy gwinta ze zwykłego zawieszenia w kombi zajęła niecałe dwie godziny . Trzeba dodać iż musiałem zdjąć tapicerkę w bagażniku i przy okazji zmieniłem na takie z całymi zaczepami . Fakt - mogą się trafić zapieczone śruby , ale ja zmienialem kilka miesięcy wcześniej zestaw wahaczy i nie miałem już takiego problemu . Więc dasz radę . Wez jakiegoś kolegę to razem będzie szybciej .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...