Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVF ] S-line tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Widzę sesja w Esperanto :) Jak podobna bryczka (tylko troszkę brzydsza i w graficie) mrugnie Ci światłami... to będę ja :D

sporo tego jezdzi :kwasny: rozgladam sie tylko za ladnymi paniami :naughty:

Opublikowano
rozgladam sie tylko za ladnymi paniami :naughty:
zdrowy objaw :polew::polew:
Opublikowano

jak pierwsze wrażenia ? auto widziałem wisiało trochę na allegro ( nie znaczy że źle ) jak stan techniczny itp...

Opublikowano

Super Autko niech ci dobrze służy. Tylko cos z tym tyłem nie tak o ile sie nie myle to i zderzak i spojler na klapie to jakas lipa zrób cos tym :grin:

Opublikowano

ładna sztuka powodzenia w modach, już większość fajnych opcji masz więc nie zostało Ci dużo

Opublikowano
  • Autor
jak pierwsze wrażenia ? auto widziałem wisiało trochę na allegro ( nie znaczy że źle ) jak stan techniczny itp...

1 wrazenia...przesiadlem sie z prawie 300 KM leona cupry na turbognojka w kombi..jakos to jedzie:kwasny:

stan techniczny-bylem na hamowni na rolkach i diagnostyce,wszystko ok,jedynie wtryski nie daja rady wydajnosciowo przy turbo caha wiec jak porobie wszystko niezbedne zajme sie tym.

Dla pewnosci wymienilem filtry,olej,plyny,kompletny rozrzad,elementy zawieszenia,przeguby,wjechaly lekko ciemne szyby,nowe tarcze i klocki itp

Prowadzi sie dobrze,fotele wygodne wiec jest ok :) niedobor mocy rekompensuje niskie spalanie :decayed:

jutro avant odjezdza do lakiernika - musi byc perelka :naughty:

13kopiaand1more.jpg

nadaje sie na foto do kalendarza ??

Opublikowano

póki co i tak nie wiesz czy możesz wysłać bo może przejdziesz do głosowania głównego, a wtedy nie wiadomo.. a po finale (jeśli jesteś w finałowej czwórce) nie możesz się zgłaszać przez 2 miesiące :whistling:

Opublikowano

Kozak furka :thumbup1:

Wtryski wymieniasz całe na AL czy tylko końcówki? Orientowałeś się coś o kosztach takiej operacji? Seryjnie założone masz pompki z końcówką BA?

Jeśli celujesz w ok 200 kucy przydałby się też FMIC, jeśli nie masz już założonego... Turbo od jakich obrotów czuć że pompuje konkretnie?

Felga RS4 miażdży :good: Jak się jeździ na 19 calach i tym zawiasie po naszych pięknych drogach? :decayed: W stosunku do 18'' jest duża różnica? Sam mam fele 18 cali i zawias s-line 1BE... Bywa czasem ciężko :kwasny:

Opublikowano

Bardzo ładniutki avancik :thumbup1:

Furka z zewnątrz bardzo podobna do mojej :decayed:

Tylko nie wiem dlaczego, ale jak zawsze widzę inna B6 (nawet bliźniaka mojej) to zawsze twierdzę, że moja wygląda słabo, wy też tak macie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kozak furka :thumbup1:

Wtryski wymieniasz całe na AL czy tylko końcówki? Orientowałeś się coś o kosztach takiej operacji? Seryjnie założone masz pompki z końcówką BA?

Jeśli celujesz w ok 200 kucy przydałby się też FMIC, jeśli nie masz już założonego... Turbo od jakich obrotów czuć że pompuje konkretnie?

Felga RS4 miażdży :good: Jak się jeździ na 19 calach i tym zawiasie po naszych pięknych drogach? :decayed: W stosunku do 18'' jest duża różnica? Sam mam fele 18 cali i zawias s-line 1BE... Bywa czasem ciężko :kwasny:

pompki demontuje i wysylam do prrzerobki do cowboya z forum vw..

pomysle nad fmic.zobacze co wyjdzie na nowych pompkach i programie..

turbo wstaje przy 1800 obr...

na 19 jest ok :) w poprzednich autach mialem 18,19 i twarde zawieszki wiec jestem przyzwyczajony :naughty:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Bardzo ładniutki avancik :thumbup1:

Furka z zewnątrz bardzo podobna do mojej :decayed:

Tylko nie wiem dlaczego, ale jak zawsze widzę inna B6 (nawet bliźniaka mojej) to zawsze twierdzę, że moja wygląda słabo, wy też tak macie? :decayed:

tez nawet jak leci seria b6 na dobrej feldze :grin:

Opublikowano

Przy turbo Caha, pompkach AL i programie, FMIC jest też konieczny, tym bardziej gdy celujesz w ok 200 koni. Chyba wiesz jakie daje korzyści FMIC w stosunku do seryjnego IC... :wink: pomijam sam fakt przyrostu mocy.

Opublikowano

Sliczne autko, widac ze trafilo w dobre rece, szerokosci

Opublikowano
  • Autor

pol dnia zabawy z kosmetykami :) nalozony collinite 476:naughty:

64176858.jpg

Opublikowano

Pięknie się prezentuje po tej zabawie :thumbup1:

Co to za ledy masz założone w postojówkach? Nie pokazuje błędów na FIS-ie? Masz ksenon w przeciwmgielnych?? :decayed:

Opublikowano

Masz bixy?? A gdzie spryski:naughty:

Opublikowano
  • Autor

lampy bi ale spryskow brak :) ledy siedza w postojowkach z systemem can bus-wszystko dziala :) w halogenie jeszcze nie ma ledow ale beda :naughty:

Opublikowano

te ledy to jakie konkretnie masz? W5W czy H6W? Samopoziomowania też pewnie brak? :decayed: Policja się nie czepia? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
te ledy to jakie konkretnie masz? W5W czy H6W? Samopoziomowania też pewnie brak? :decayed: Policja się nie czepia? :naughty:

H6W,nie czepiaja bo nie lapia rodzinnych aut :) leon ciagle byl na celowniku :naughty:

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 18:10 ----------

67499956.jpg

20 cali chrom :)

Opublikowano

Jakoś duże wyglądają:decayed:

Opublikowano

okropne...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.