Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie tez brak podświetlenie schowka :facepalm:

Opublikowano
Założyłem też podświetlanie kratek nawiewów oraz podświetlanie schowka:

http://img856.imageshack.us/img856/349/dsc0069uk.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/1202/dsc0070vh.jpg

Takie małe mody, ale bardzo cieszą oko:wink:

Tak jak mówisz. Małe mody a cieszą. :guma:
koka w schowku Ci się wysypała :decayed:
:whistling::naughty:
Opublikowano
podświetlenie schowka nie jest w stand. :shock3:

nie jest wchodzi w sklad pakietu oswitlenie i trzeba sobie dokupic.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z pakietu oświetlenia wnętrza dorezałem ostatnio jeszcze podświetlanie klamek, ale nie mam aktualnie żadnego zdjęcia:kwasny:, i zakupiłem też nakładki na pedały i podstopnicę z RS4 B7 trzeba to będzie teraz tylko zamontować zgodnie z opisem WRCLAGUNY i będzie modzio:naughty:

dsc0038to.jpg

Po świętach oddaję podłokietnik i mieszek zmiany biegów do obszycia skórą i białą nicią.

PS. Ciągle szukam sufitu z S-line gdyby ktoś coś widział, słyszał w rozsądnych pieniądzach to proszę o info:wink:

Opublikowano
  • Autor
NO piknie :naughty: a nie chciałes załozyc od najnowszego ?

http://img132.imageshack.us/img132/1840/20121223113939.jpg

Powiem tak te z B7 bardziej mi się podobają optycznie ( mam na myśli podstopnicę) bo na pedałach aż takiej różnicy nie ma a z drugiej strony te kupiłem w dobrej cenie oczywiście nówki ori sztuki:banan:

Opublikowano

Nakładki super;) Gdzie je nabyłeś?

Opublikowano
  • Autor

Pedały i podstopnica zamontowane podłokietnik i mieszek też już wrócił z obszycia :naughty:

dsc0086uz.jpg

dsc0085dz.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie:kox:, coś mi się zdaję że na wiosnę czeka Cię pranie foteli (chyba że zmienisz do tego czasu):decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładnie ładnie:kox:, coś mi się zdaję że na wiosnę czeka Cię pranie foteli (chyba że zmienisz do tego czasu):decayed:

Nie zmieniać raczej nie będę jak już to dam obszyć te co mam:wink: a jak będę chciał wyprać to nie martw się wiem gdzie zapukać do drzwi:decayed:

Opublikowano

Ładnie Sysek ładnie:decayed::decayed:

Opublikowano

Nakładeczki robią robotę. :good:

Opublikowano

Bardzo ładne nakładki. :naughty:

Opublikowano

Widze że idziesz w kierunku WRC ,a to dobry kierunek :wink:

Opublikowano
  • Autor
Widze że idziesz w kierunku WRC ,a to dobry kierunek :wink:

WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:.

Opublikowano
Widze że idziesz w kierunku WRC ,a to dobry kierunek :wink:

WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:.

WRC nie ma gwintu:banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.