Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cena niewekendowa 5,99 (+16gr) 16,7l/100zł

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za kretynizm :polew: przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd :facepalm: na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy..

Opublikowano

co za kretynizm :polew: przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd :facepalm: na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy..

ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.

Opublikowano

co za kretynizm :polew: przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd :facepalm: na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy..

ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.

władza ma nas w poważaniu...ciśnie się na usta- "by żyło się lepiej" pytam się komu?
Opublikowano
ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.

bzdura totalna! :facepalm: za tydzień ci sami kozacy, co przyjechali szumnie zatankować za złotówkę, przyjadą i zaleją cały bak bo będzie już pusty :polew: i myślisz że państwo się przejmie że mu kasa z akcyzy się opóźni o parę dni? :polew:

Opublikowano

co za kretynizm :polew: przecież to co stacje zarabiają na paliwach to ułamek - większośc ich zarobków to własnie sklep 24h - żarcie, gazety, alkohol itd.. tą akcją dadzą stacjom tylko zarobić, bo zjedzą im więcej hoddogów, wypiją więcej kawy itd :facepalm: na żarciu, alku i fajkach zobaczcie jakie stacje mają przebicie, a na litrach paliwa zarabiają przecież ledwo po parę groszy..

ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.

władza ma nas w poważaniu...ciśnie się na usta- "by żyło się lepiej" pytam się komu?

wiem że a nas gdzies dlatego nie mozna tego pozostawiac swojemu biegowi tylko coś robić.

ale to się przekłada na ilość sprzedanego paliwa a w związku z tym mniej akcyzy do kasy państwa. To nie chodzi o ukaranie stacji benzynowych a o przedstawienie problemu władzom.

bzdura totalna! :facepalm: za tydzień ci sami kozacy, co przyjechali szumnie zatankować za złotówkę, przyjadą i zaleją cały bak bo będzie już pusty :polew: i myślisz że państwo się przejmie że mu kasa z akcyzy się opóźni o parę dni? :polew:

Jaka bzdura? Co z tego że przyjadą? Wiadomo że trzeba zatankowac żeby jeździć. Ale Ci kozacy coś robia a nie siedza przed monitorem i głupio komentują i siebie kreując na takich własnie kozaków.

Wypowiadasz sie jak dzieciak któremu tatus tankuje bo Twoje komentarze nic do tematu nie wnosza poza wyśmiewaniem.

Opublikowano

To kupowanie po pare litrów to lipa.

Lepsze już jest blokowanie zjazdów z autostrady. Efektem będą korki na głownych trasach. I to na pewno pokazą w TV.

Tylko że wtedy powstaną korki i ludzie zaczną kopcić paliwo które i tak muszą kupić :D

Jedyne wyjście to mniej jeździć, chyba do pracy trzxeba sie ugadać ze znajomymi i jezdzić na 1 auto.

Bo już bak ponad 350zł. Za które zrobie po mieście raptem 900-950km.

Opublikowano

Za to tu jest dużo racji.

405723_330240447010686_100000742009060_1031897_1888831607_n.jpg

Opublikowano

Za to tu jest dużo racji.

405723_330240447010686_100000742009060_1031897_1888831607_n.jpg

Niestety trzeba sie z tym zgodzić :disgust: Niestety nie bardzo widać szans na poprawę. Trzeba by całe to sejmowe tałatajstwo przesiąknięte komuną wybic jak żydów w obozach. :kwasny:

Opublikowano

Za to tu jest dużo racji.

405723_330240447010686_100000742009060_1031897_1888831607_n.jpg

dokładnie tak jest niestety :wallbash:
Opublikowano

U nas jest kryzys od 65lat.

A oni chwile kryzysik mają i srają ogniem.

Opublikowano

Panowie, odchodzicie od tematu.

dziś jadąc do centrum spojrzałem na cenę Ultimate ON na BP - 6,03. a na Orlenie, na którym zawsze tankuję Verva za 5,97 nadal

Opublikowano

Panowie, odchodzicie od tematu.

dziś jadąc do centrum spojrzałem na cenę Ultimate ON na BP - 6,03. a na Orlenie, na którym zawsze tankuję Verva za 5,97 nadal

u mnie Ultimate ON na BP 6.07 a Verva ON wciąż 5.95.

Opublikowano

Shell on extra - 5,86

Shell VP Diesel - 5,98

"Taniość" :polew:

Opublikowano

Ciekawe jak będzie rozwijała się sytuacja z LPG, czy będzie się trzymać jak jest czy będzie "JEB" i pójdzie w górę o 1-2 zł :mysli::naughty:

Opublikowano

Za to tu jest dużo racji.

405723_330240447010686_100000742009060_1031897_1888831607_n.jpg

Sorry za OT, ale sytuację jaka panuje w naszy kraju doskonale opisuję ta piosenka ze składanki Grube Jointy 2

milego słuchania :good:

Opublikowano

co do ropy to w zg ceny 4.29 - 4.49 dzis :)

Zerknijcie na kilka pierwszych postów w tym temacie np 3 z 17maja 2008r wyżej ,

a dzisiaj :wallbash:

Opublikowano

http://www.polityka.pl/rynek/1523173,1,co-napedza-cene-oleju-napedowego.read

Olej napędowy był zawsze tańszą alternatywą benzyny. To się jednak skończyło.

Od stycznia sytuacja na rynku paliw nieodwołalnie ulega odwróceniu.

Jak sobie poradzi z tym polska gospodarka?

Fajny art wyjaśniający patologie na rynku paliw w UE.

Opublikowano

Wczoraj w TV wypowiadał się gość, który zacytował jednego z arabskich dostawców ropy: "Mogę wam dawać ropę za darmo, w zamian za 50% podatków, które na nią nakładacie". :decayed:

Opublikowano

Thom4s, dobre :kox:

7253513afe5b0a6209_1e52.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.