Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega Krzysiek dobrze gada :good: te protesty to ch..a warte :wallbash: a jeszcze przy takich mrozach to stacje benzynowe tym bardziej zacierają ręce i specjalnie mogą podnosić ceny. Nie wiem jak to jest w innych miastach ale w Warszawie komunikacja jest dobrze zorganizowana i gdyby nie mendy jeżdżące bus pasami i na siłę jeżdżące do roboty autami to by raz dwa się śmigało autobusem czy tramwajem do pracy !!

Przypomnijcie sobie co zrobił Orlen w styczniu 2011. Miał o xx% niższe obroty i jako jedyny zszedł z ceny poniżej 5zł (a było to paredziesiąt groszy obniżki), potem inni poszli w ich ślady - można ?? MOŻNA !! zostawcie auta

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostawić auta przesiąść się na coś innego i zobaczymy co te popaprańce zrobią :wink4:

Opublikowano

Tylko żeby nie było tak ze koncern utrzyma zyski z mniejszej sprzedaży droższego paliwa.

Opublikowano

Tylko żeby nie było tak ze koncern utrzyma zyski z mniejszej sprzedaży droższego paliwa.

350px-Krzywa_Laffera.svg.png

Jeśli podniesienie ceny paliwa przekroczy punkt T* To prawdopodobnie nie ;) Taka ironiczna Krzywa Laffera. :decayed::naughty:

Opublikowano

Zostawić auta przesiąść się na coś innego i zobaczymy co te popaprańce zrobią :wink4:

Tylko na co jeżeli się ma 115 km do pracy:) :embarrassed:

Opublikowano

No właśnie nie do końca tak można :no:,ponieważ aby jeździć samochodem trzeba najpierw na niego zarobić i nie tylko ;(

Opublikowano

Zostawić auta przesiąść się na coś innego i zobaczymy co te popaprańce zrobią :wink4:

Tylko na co jeżeli się ma 115 km do pracy:) :embarrassed:

No rzeczywiście to już gorszy problem :mysli:

Opublikowano

Bez komentarza :sick3:

Opublikowano

LPG na BP w Lubartowie - jeszcze 2 tygodnie temu 2.89..teraz 2.92 zł/ litr

Stacja w Garbowie ( trasa Lublin - Warszawa ) - LPG 2.69 zł .. można.. można ! kurfa :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

25/01 bp naprzeciwko wola parku zwykły ON 5.81

dziś neste na trasie toruńskiej 5.75. dodam że w żywcu jest ok 10gr taniej

Opublikowano

dziś neste na trasie toruńskiej 5.75.

tyle to na Orlenie u mnie na wsi jest za ON :wink4:

Neste ostatnio jest mało konkurencyjne, czasami na Orlench i innych, takie same ceny lub czasami nawet niższe :shocked:

Opublikowano

On 5,69 częstochowa droga na opole nie wiem jaka stacja bo nowa :decayed:

Opublikowano

Macie może informacje do jakiej temperatury funkcjonuje ON Ekodiesel z Orlenu ?? Bo jak chciałem ostatnio tankować, to "nalewacz" usilnie chciał mi polecić Vervę ,że niby do -32 ma odporność.

Widełka pod Rzeszowem ON Ekodiesel 5.76 l

Opublikowano

Macie może informacje do jakiej temperatury funkcjonuje ON Ekodiesel z Orlenu ?? Bo jak chciałem ostatnio tankować, to "nalewacz" usilnie chciał mi polecić Vervę ,że niby do -32 ma odporność.

Widełka pod Rzeszowem ON Ekodiesel 5.76 l

Ja leje zawsze jakiś Depresator jak się ma na duże mrozy i nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty :hi:http://www.motofakty.pl/artykul/depresator.html

Opublikowano

Ja leje zawsze jakiś Depresator jak się ma na duże mrozy i nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty :hi:http://www.motofakty.pl/artykul/depresator.html

Napisali:

W połowie przebiegu między wymianą wkładu należy spuścić wodę z jego obudowy.

Ktoś to robi? Bo tak szczerze to pierwszy raz o tym słyszę i nigdy takiego zabiegu nie robiłem. Rozumiem, że chodzi o ten spust na samym dole filtra paliwa?

Krajowa piątka, kawałek za Poznaniem.

Shell ON 5,74zł

Orlen ON 5,71zł

W Poznaniu ~+10gr ale ogólnie u mnie już drugi tydzień trzymają się te ceny.

Opublikowano

Z ciekawości odkręciłem dzisiaj ten odstojnik i wyleciały może dwie krople. Spróbować można ale jak lejesz dobre paliwo to nie powinno być wody.

Opublikowano

Z ciekawości odkręciłem dzisiaj ten odstojnik i wyleciały może dwie krople. Spróbować można ale jak lejesz dobre paliwo to nie powinno być wody.

tu nie chodzi tylko o jakośc paliwa, woda sie takze skrapla w baku

Opublikowano

nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty :hi:

Nie każdy, nie każdy. Nikomu nie polecam i nie polecałem nigdy V-power Diesel'a bo wiem, że to daremny wydatek (no chyba że teraz, mając za pkt./bon z LIDL'a rabat na Vpower 30gr, a na zwykłego 15gr gdzie u nas na stacji jest różnica 12groszy - także po rabacie Vpower tańszy o 3 grosze :decayed: )

Opublikowano

nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty :hi:

Nie każdy, nie każdy. Nikomu nie polecam i nie polecałem nigdy V-power Diesel'a bo wiem, że to daremny wydatek (no chyba że teraz, mając za pkt./bon z LIDL'a rabat na Vpower 30gr, a na zwykłego 15gr gdzie u nas na stacji jest różnica 12groszy - także po rabacie Vpower tańszy o 3 grosze :decayed: )

No nie kazdy fakt ale większość. Jak jest kumaty gość to ok ale większość nalewaczy to ludzie którzy gdzie indziej roboty nie znaleźli włacznie z absolwentami filozofii itp :wink4:

Fajna ta promocja z LIDLem tylko że mam nadzieje że będzie jeszcze jak mi paliwko sie wyjeździ bo teraz mam prawie pełno :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.