Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo


xdanielx

Rekomendowane odpowiedzi

cza było znaczek w chromie zostawić

dopiero zobaczyłem ze to auto z lubelskiego

ładnie utrzymana jak na ten rocznik

Dzięki, to jest drugi grill, znaczek mam w chromie jak pojeżdżę trochę to przerzucę znaczek i zobaczę co mi się bardziej widzi.

Utrzymana? Jest całkiem ok, ale po ostatnim "KuKu" jakie zrobił mi kierowca E46 i opiniach na forum, że oryginalny lakier audi jest twardy, doszedłem do wniosku, że ktoś to auto pomalował bezbarwnym po całości. Dodam zdjęcia i może ktoś coś podpowie?

Wymieniłem drzwi w tym samym kolorze a najnormalniej odcień jest inny trochę słabe zdjęcia no ale na żywo bardziej się to rzuca w oczy. Drzwi lewe tylne te zmieniane są jakby jaśniejsze

07072013512.jpg

27072013542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach nie widać :naughty:

Ale tak czy inaczej ja bym się tym nie spinał :wink:

U mnie drzwi kierowcy pod pewnym kątem wydają się ciemniejsze a nie były lakierowane i nie widać żeby były zmieniane, ale co się z tym autem działo przez 15 lat zanim je kupiłem to wiem tylko z historii serwisowej :wink:

Za to ten czarny grill jakoś mi się nie widzi, podoba mi się ten oryginalny chromik na ryjku ale to już kwestia gustu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dla relaksu po myciu auta wymieniłem żarówki wnętrza i oświetlenia tablicy na LED, oraz zrobiłem drugie przeciwmgielne tylne metodą SOKALową:wink: Zdjęcia uważam zbędne bo to taka kosmetyka, którą większość i tak już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"metoda sokalowa" :decayed:

:good:

a Noooo. U Ciebie to podejżałem więc też tak to nazwałem :-) Ty to masz czas na jakieś spoty czy raczej u siebie na miejscu tylko. Może uderzysz np. do Radzynia 25 sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to? :decayed:

Chętnie bym się wybrał ale chwilowo jestem świeżo po przeprowadzce i jakby to powiedzieć, moc moich funduszy znalazła inne ujście :grin: Chyba nawet na LPG mi do końca miesiąca nie styknie żeby do roboty jeździć :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to? :decayed:

Chętnie bym się wybrał ale chwilowo jestem świeżo po przeprowadzce i jakby to powiedzieć, moc moich funduszy znalazła inne ujście :grin: Chyba nawet na LPG mi do końca miesiąca nie styknie żeby do roboty jeździć :facepalm::grin:

Chyba wiem o czym mówisz:kwasny: za dużo wszystkiego na raz wychodzi, sam się od początku nastawiłem na ten Zlot, a teraz coś się bardzo grafik napina i sam nie wiem czy mi to wypali.

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 18:43 ----------

Mała świeża sesyjka

4cp5.th.jpgqrb6.th.jpgk6y8.th.jpgubtj.th.jpggjjx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna:thumbup1:

Ten kolor ma coś w sobie.

Nie myślisz o lampach poliftowych z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna:thumbup1:

Ten kolor ma coś w sobie.

Nie myślisz o lampach poliftowych z przodu?

Przecież widziałeś, siedziałeś i macałeś:decayed: O czym ja nie myślę:facepalm: lampy polift, najlepiej z bixem i dziennymi od Gwerty-ego, zderzak ze spryskami, najlepiej tylni od esy, a tam :decayed: kiedyś może coś konkretnego wpadnie.

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 13:31 ----------

Nareszcie po wielu dniach kłopotów wszystko wróciło do normy, auto jeździ i służy, zrobiłem porządek w pierwszym poście i tyle w najbliższym czasie, czekam do cieplejszych dni i może coś ruszy z jakimiś modami.

MAŁA ANKIETA:decayed:

Lepiej tak:ligj.jpg

Czy tak:gxdd.jpg

Wiem, nie ma w czym wybierać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daleka te kołpaki wyglądają jak felgi, ja bym je chyba jednak zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...