Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BUŁGARIA - Wczasy proszę o informacje


Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary podręcznego są dość spore w sumie, ja miałem plecak taki prawie jak szkolny. ale widziałem ludzi którzy mieli małe walizki w sztywnej "budzie". :wink:

a wymiary tego bagazu "glownego" z tak powiem sa w jakis sposob okreslone?

braliscie ze soba jakiekolwiek cieplejsze ubranie (dlugie spodnie, swetry, kurtki)? czy absolutnie nie ma takiej potrzeby?

Wandej co do jedzenia: mowisz o hotelowym czy ogolnie? miales wypupiony all inclusive? ile miales gwiazdek w hotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaż rejestrowane nie ma wymiarów. Możesz mieć nawet dwie torby czy walizki, tylko żeby nie przekroczyły wyznaczonego limitu kg.

Ja wzialem jedna parę długich spodni i jedna bluze... W sumie nie potrzebnie:-P bo tylko leżały. No ale wiadomo... W razie czego się wzięło :-)

Jedyne co, to do podręcznego możecie sobie wziasc jakąś nie za grubą bluze - do samolotu, bo tam zbyt ciepło nie jest bynajmniej dla kobiet ;-)

Wandej co do jedzenia: mowisz o hotelowym czy ogolnie? miales wypupiony all inclusive? ile miales gwiazdek w hotelu?

Myślę że raczej o hotelowym pisał... Bo Na mieście mają wporzo żarcie nawet. Jest i subway czy McDonald gdybyś chciał. A tak to bary i restauracje gdzie na prawdę za***iste jedzenie mają ;-)

Ja polecam 'steak house lansdowne'... Za 7,5leva Dostajesz pół kurczaka, frytki i surowce... I sie najesz tym na bank :-D

Naciapane z mojego Galaxy S II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800 za tydzien? Mnie wyszlo niecale 2 tysie za dwa tygodnie a esa jechalem. Jakby ktos jechal do zlotych piaskow to mam namiary na dobre tanie knajpy i noclegi za niezla kase w jotelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam wlasciwie mozna zwiedzic bedac na miejscu? jest co zobaczyc czy tylko w dzien lezenie plackiem a w nocy imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnialo mi sie pytanko jedno z wielu: jaka kase zabrales ze soba? ojro zlotowki, czy ta ich walute? gdzie to powymieniales?

rok temu opłacało sie wziąśc Euro i wymienic u nich na miejscu, tak jak wczesniej pisałem, tylko w kantorach Crown. Nie wymieniaj czasem na lotnisku, mają taki kurs, że szok. Pochwal sie po powrocie jak było! Udanych wakacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary podręcznego są dość spore w sumie, ja miałem plecak taki prawie jak szkolny. ale widziałem ludzi którzy mieli małe walizki w sztywnej "budzie". :wink:

a wymiary tego bagazu "glownego" z tak powiem sa w jakis sposob okreslone?

braliscie ze soba jakiekolwiek cieplejsze ubranie (dlugie spodnie, swetry, kurtki)? czy absolutnie nie ma takiej potrzeby?

Wandej co do jedzenia: mowisz o hotelowym czy ogolnie? miales wypupiony all inclusive? ile miales gwiazdek w hotelu?

Tak hotelowe:wink: Na miescie jedlismy raz obiad to za 20lv potezna porcja piersi z kurczaka i salatki i frytki do tego + druga porcja frytek+ 2x cola 0,5l wyszlo 20lv. I bardzo smaczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjezdzam za dwa tygodnie jak tylko wroce to napisze jak wrazenia

powiedzcie mi jeszcze jak wygladaja plaze? sa kamieniste, kamienisto- piaszczyste czy raczej piaszczyste? da rade obejsc sie bez wykupowania na miejscu lezakow? wystarczy uwalic sie na kocyku badz reczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjezdzam za dwa tygodnie jak tylko wroce to napisze jak wrazenia

powiedzcie mi jeszcze jak wygladaja plaze? sa kamieniste, kamienisto- piaszczyste czy raczej piaszczyste? da rade obejsc sie bez wykupowania na miejscu lezakow? wystarczy uwalic sie na kocyku badz reczniku?

Na Słonecznym Brzegu, tam gdzie ja byłem masz sam piach... Który jest w chuuuuj gorący, hehe... :o że iść się nie da.

Od brzegu przez jakieś 20 metrów są same leżaki i parasole do wykupienia. A tuż za nimi jest przeciagniety sznurek i za nim rozkładane się jak chcesz i na czym chcesz ;-)

Naciapane z mojego Galaxy S II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak uwale sie na kocu na tym goracym piachu to dupska nie sparze :) ?

ile kosztuje taki lezak na godzine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak uwale sie na kocu na tym goracym piachu to dupska nie sparze :) ?

ile kosztuje taki lezak na godzine?

Na kocu nie ale ogólnie nie da rady po nim chodzić bez jakichś kapci czy japonek i leżeć też bo poprostu parzy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżak, i parasol kosztuje 8 leva na dzień, czy na pobyt. jakoś tak.... Czyli około 16 zł za sztukę leżaka, parasola.... :kwasny:

Ja najdłużej na plaży wytrzymałem około 2,5 godziny :naughty::decayed: w tym połowa w wodzie, hehe... ni huuuja nie da sie tam wyleżec, :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade po 20. sierpnia takze pewnie temp lekko beda mniejsze

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 21:05 ----------

u mnie wycieczka juz wykupiona wylot 24.08 :banan:

ciekawe co to bedzie, co to bedzie...

Sloneczny Brzeg, samo centrum

jesli ktorys z forumowiczow ma do polecenia jakies, dobre i tanie knajpy, dyskoteki, kluby etc.. bede wdzieczny za namiary

brac na miejsce Euro tak? i tak ewentualnie wymieniac na Levy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Wczoraj wrocilem...

Moge potwierdzic wszystko to co zostalo juz napisane, a więc...

Przemili ludzie, zaczynajac od obslugi hotelowej, lotniksowej, sprzedawcach, kelnerach konczac na kierowcach taxi...

Pogoda przepiękna, wieczorem i nocą jedynie moze przydac sie jakas bluza

Jedzenie moim zdaniem swieze, porcje wielkosciowo szalu nie robią (zauwazylem ze daja konkretne porcje miesa, dosc malo zas reszty: frytek, ew ryzu, sprawdzone w wieluuu knajpach), ale malo przyprawione, takie troche jalowe jak ktos gdzies napisal. Ceny od 10 leva (w calym slonecznym brzegu taniej sie nie znalazlo) wiec moze ceny uzalezione sa od czasu pobytu

Ceny w sklepach prawie takie jak w PL, na niektore art ciut wyzsze.

Plaze czysciutkie, woda cieplutka, czego chciec wiecej...

Powiem tak raj dla singli, bylem z dziewczyna, ale teee bugarki :kox: glowa chodzila na lewo i prawo....

Polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, tak jak ci pisałem ziomuś, hehe.... :-D

Na plaży być z dziewuchą to fakt lipa. Hehe. Ja co chwile zjeby dostawałem, no ale co zrobić jak tam nawet niektóre 20-latki bez staników leżały :-D :kox: :kox:

Naciapane z mojego Galaxy S II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...