Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to kodowanie jak ma wyglądać?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to kodowanie jak ma wyglądać?

Kolego wszystko masz w 1 poscie :hi: ile razy mozna pisac jedno i to samo

Opublikowano

Panowie mam BT w podstawie D, kiera multi wszystko działa tyle tylko ze gdy próbuje wybierać glosowo załącza mi się głos " eine klanie" czyli wpisy głosowe poprzedniego właściciela-Niemca. Jak je skasować i wgrać własne?

tąpnięte z iPhone

Opublikowano

Yoł,

Moduł założony, prawie wszystko śmiga. Dzięki @Galetto.

Jest jeden mały problem. Po wybraniu numery i podczas całej rozmowy jest dziwne buczenie w głośnikach. Tak jakby sprzężenie. Miał ktoś podobny problem albo wie ktoś jak temu zaradzić?

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy mógłby ktoś z modułem D sprawdzić czy android 4.4 albo 6.0 sparuje się bez żadnych problemów?

Opublikowano

Android 5.1.1 paruje się bez najmniejszego problemu. :)

Opublikowano

Android 6 też paruje się bez problemu z modułem D, ale nie ma kontaktów na fis'ie

Opublikowano

Android 6 też paruje się bez problemu z modułem D, ale nie ma kontaktów na fis'ie

U mnie kontakty na fisie pojawiaja sie bez problemu, andek 6.1 modul H na module M tez sie pojawiaja.

Opublikowano

Witam moje kodowanie wygląda tak:0011422 i dalej nie mam nic oprócz tego że telefon jest połączony, co jeszcze mogę z tym zrobić?

976260a1c0d45d66a9be4f93e663de85.jpg

Dodatkowo mam jeszcze taki błąd

Edytowane przez lolq1660

Opublikowano

A to kodowanie jak ma wyglądać?

Kolego wszystko masz w 1 poscie :hi: ile razy mozna pisac jedno i to samo

To które wartości mam zmienić to wiem, bo jest wszystko napisane tylko, że nie wiem jak wejść wgl w to kodowanie kanał 77 Telephone nie mogę wejść wcale, chciałbym zmienić język wybierania głosowego na angielski, bo wk*******cy jest ten niemiecki.

Edytowane przez sayan01

Opublikowano

A to kodowanie jak ma wyglądać?

Kolego wszystko masz w 1 poscie :hi: ile razy mozna pisac jedno i to samo

To które wartości mam zmienić to wiem, bo jest wszystko napisane tylko, że nie wiem jak wejść wgl w to kodowanie kanał 77 Telephone nie mogę wejść wcale, chciałbym zmienić język wybierania głosowego na angielski, bo wk*******cy jest ten niemiecki.

to masz cos z k-line do radia, pociagnij sobie bezposrednio do zlacza diagostycznego kline z radia, wtedy bedziesz mogl podlaczyc sie i do radia i do telefonu

Witam moje kodowanie wygląda tak:0011422 i dalej nie mam nic oprócz tego że telefon jest połączony, co jeszcze mogę z tym zrobić?

976260a1c0d45d66a9be4f93e663de85.jpg

Dodatkowo mam jeszcze taki błąd

Problem z modułem kierownicy...

Opublikowano

Yoł,

Moduł założony, prawie wszystko śmiga. Dzięki @Galetto.

Jest jeden mały problem. Po wybraniu numery i podczas całej rozmowy jest dziwne buczenie w głośnikach. Tak jakby sprzężenie. Miał ktoś podobny problem albo wie ktoś jak temu zaradzić?

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

Miał ktoś podobny problem? Lub wie jak to rozwiązać?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok jutro ogarnę, dzięki za odpowiedź :D

Opublikowano

W pomarańczowej kostce, za godzinkę Ci wrzucę które dokładnie piny :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Ok czekam

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Pomarańczowa kostka pin 11 i 12 :wink:

Tylko ze u mnie tabliczka rns-e wskazuje że mikrofon mam w pinie 1 i 7 plus i minus, czy to nie to?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W pomarańczowej kostce, za godzinkę Ci wrzucę które dokładnie piny :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Ok czekam

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Pomarańczowa kostka pin 11 i 12 :wink:

Tylko ze u mnie tabliczka rns-e wskazuje że mikrofon mam w pinie 1 i 7 plus i minus, czy to nie to?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

To jest podłączenie mikrofonu dla RNS-e z funkcją SDS.

Pomarańczowa kostka znajduje się na dole słupka A po stronie kierowcy.

Opublikowano

Ok super;) albo jestem głupi albo naprawdę mam szukać tej kostki w okolicach kierownicy a nie radia?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, Nie kierownicy tylko kierowcy :wink:, lewym slupkiem jest poprowadzona wiązka dachu.

Opublikowano

Witam. Panowie wczoraj zamontował mi kolega moduł bluetooth z końcówka Q. wszystko dziala tylko co jakiś czas rozłacza się tel z bluetooth. Czego to moze być przyczyna . Miałem wczesniej parrota i nie było takich problemów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej panowie mam problem z bt miałem galaxy s4 było wszystko Oki teraz mam galaxy s7 i telefon nie widzi bt co z tym zrobić???? Czekam na pomoc

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Jaki masz nr modułu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.