Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam mały problemik z automatycznym połączeniem telefonu z BT.

Po sparowaniu telefon działa z RNS-E ... natomiast po wyłączeniu zapłonu i ponownym jego włączeniu telefon nie łączy sie automatycznie z BT ...

Przy sofcie SW_4xx łączył sie automatycznie ... wrzuciłem płytkę z softem SW_650 ... i teraz za kazdym razem musze parowac telefon ...

[ telefon ma właczona usluge automatycznego nawiazywania polaczenia ].

Moze ktos pomoc przy tym problemie ? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może używa Samsunga Omnie z BT i czy ma z nim jakieś problemy?? książki nie chce ładować, jest tylko"no entries"

jakaś wskazówka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapomnę, to jutro sprawdzę współpracę z Omnią II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowalem bluetooth, zamontowalem rnse ale nie moge sobie poradzic z adaptacja bluetooth. Chodzi o to ze komunikaty sa zbyt glosne. Co prawda moge przyciszyc je z poziomu rnse ale musze robic to po kazdym odpaleniu. W adaptation 10 w kanale 128 wpisalem wartosc 133 ale to nic nie dalo. Prosba o pomoc jak zmniejszyc glosnosc komunikatow!!! w opisie wartosc 133 odpowiada -6db decrease - a gdybym chcial -10 to co wtedy? mozna to jakos p[owtorzyc? HELP[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________wie ktos jak przyciszyc ten bluetooth? mam vcds hex can 809

HELP!!! bo ogluchnac mozna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie mam podobny problem jak kolega wyżej. Ogłuchnąć można od tego BT !!! Posiadam Nokię E52 i gdy ktoś do mnie dzwoni jest zdecydowanie za głośno. Za każdym razem muszę przyciszać. Niestety jak przycieszę i np. wyłączę potem zapłon to nie zapamięta tego poziomu głośności i następnym razem znów jest głośno... Najlepsze jest to że poprzednio miałem Nokię 3120c i wszystko było miodzio... Po zmianie telefonu na E52 jest za głośno, takie przynajmniej mam wrażenie a nie posiadam już tej Nokii 3120c żeby porównać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, ale może głośność zależy od tego jak głośno masz ustawioną rozmowę w telefonie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

Witam , czy potrafi mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica w kodowaniu bluetootha z oznaczeniem na końcu H jak przy pierwszym kodowaniu po połączeniu telefonu na ekranie rns-e pojawia sie ikonka z napisem SIM a zmieniając kodowanie na inna cyferkę pojawia sie znaczek bluetootha i zasięgu sieci , wszystko działa tak samo więc jaka jest różnica bo chyba nie chodzi o to żeby wybrać sobie która ikonka na wyświetlaczu rns-e ma sie pojawiać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkrecalem swoj panel oswietlenia bo mi nie swiecila jedna zarowka i ku mojemu zdziwieniu zobaczylem ze znajduje sie tam mikrofon :blink: ( nie podlaczony do blutka tzn . 2 mikrofony :cool1: ). Sprawdzilem w Etce numery 8L1 862 373 A i 8E0 862 373 po co dwa :mysli:

Kiedys mialem zestaw glosnomowicy Nokii wszystko usunalem tylko mikrofon zostal :) i teraz chula z bluetootkiem.

Ciekawi mnie po co te dwa mikrofony :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose korzysta z drugiego mikrofonu[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________w BOSE nie masz gali. Tzn jest automatyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prześledziłem cały wątek i wydaje mi się że mój problem przypomina ten,z którym zmagał się Flaha na 15str. .... jest jednak taka różnica że on miał RNS-e a ja mam BNS 5.0 ( ta z mniejszym ekranem) Nie ukrywam, że czym więcej otym czytam tym bardziej miesza mi się wszystko :( jestem zielony, że mógłbym trawe żreć.

Co "odkryłem":

-po włożeniu telefonu w uchwyt z pinami ( nokia 6230i, którą kiedyś miałem i dobrze,że się jej nie pozbyłem, bo teraz się przydałała) wszystko chodzi ok. tzn. wszystkie kontakty są na FISie i na nawigacji, sterowanie z kierownicy, "Helga" mnie słyszy i odpowiada ( po niemiecku choć język na nawigacji i na FISie przestawiałem englis)

- moduł bluetooth jest bo fizycznie wg instukcji sprawdziłem 8PO862335 H ale telefony (nokia i samsung) się nie mogą połączyć

wiem że dla WAS to pewnie pikuś jak to wszystko odblokować ale ja jestem zielony

Poszukuję speca od tego w Łodzi lub okolicy i jesli takowego znajdę to ma on postępować tak jak to bylo u Flahy???, bo skopiowałbym to jak radziliście mu na forum (malik, andyN, kobra7) i gość może by jakoś do tego doszedł...

z góry wielkie dzięki :notworthy:

Poradźcie coś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem ...

wiec tak .. mam htc diamond touch i modul H.. z softem z orange, do rnsa nie sciagala sie ksiazka telefoniczna ..reszta dzialala tzn. dzwonienie i odbieranie rozmow. Po zmianie softu (ROM'a) w tym telefonie na ROM Shine On 2.4 Light ksiazka telefoniczna i kontakty zaskoczyly. Wczesniej pisano o programiku z JET-cos tam software ale programik ten nic nie pomogl.

nie wiem czy sie to komus przyda ale lepiej napisac co i jak. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie posiadam modul BT i tel. nokia N73 i nie mam dostepu do ksiazki w telefonie :disgust:

soft w tel. jest najnowszy - moge cos zrobic w tej kwestii :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...