Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki rodzaj mikrofonu obsługuje fabryczny bluetooth?

Pytam bo mam już założony zestaw w którym brakuje mikrofonu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki rodzaj mikrofonu obsługuje fabryczny bluetooth?

Pytam bo mam już założony zestaw w którym brakuje mikrofonu.

Pozdrawiam

[h=4] 8L1 862 373 A[/h]ale i volkswagenowe podejda po przerobieniu wtyczki albo poprostu podlaczeniu na zywca kabelkow, gdzies na allegro mial gosciu ale teraz nie moglem znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o rodzaj mikrofonu a nie jego numer. Chce wiedzieć z czego mogę podłączyć mikrofon w zastępstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie to jest drogie. Za pierdołe wartą góra 5zł dać 60-80 i jeszcze czekać. Mogę sobie załatwić za free mikrofon muszę tylko dobrać najbliżej zbliżony parametrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozmówcy skarżą sie na jakość rozmowy. Jak obnize czułość mic to mówią ze jest cicho i tak jakbym gadal z puszki znowu jak podniose czułość to mic zbiera hałas z auta i strasznie im szumi. Mozna na to jakos zaradzić. Moze jakis inny mikrofon zastosować. Teraz mam oryginalny mic i moduł w wersji Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł z literką C i nie mam aktywnej książki adresowej. Moduł auta łączy się z telefonem sam, ale wg własnego klucza (raz żąda połączenia, a raz milczy w ogóle). Jak chcę się połączyć z autem, muszę wyłączyć i włączyć telefon, wtedy dopiero go wyłapie. Czy to kwestia ustawień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy to było, ale może komuś się przyda taka informacja. Podłączając bluetooth znalazłem w bliskiej odległości (ok 30 cm) punkty K-LINE, CAN H i CAN L do których można się podłączyć z kabelkami. Poniższy obrazek przedstawia wiązkę kabli która idzie poniżej prawego przedniego słupka (niestety trzeba ją rozwinąć z czrnej taśmy). Kolory: zielono niebieski - K-Line, pomarańczowy fiolet CAN H, pomarańczowy brąz CAN L. Podane CANY są z systemu DISPLAY czyli z tego gdzie między innymi jest podłączone radio. Oczywiście system KOMFORTu też tu się znajduje: kolory: pomarańczowy zielony CAN H, pomarańczowy brąz CAN L (to tak gdyby ktoś potrzebował podłączyć się do KOMFORTu z np parktronikiem). I pamiętajcie, że kable systemu CAN bez różnicy czy DISPLAY czy KOMFORT powinny być skręcone. Gotowe nie oryginalne wiązki większości nie są skręcone. A oto zdjęcie:

20130508_172828.jpg

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Ups... obrazek obrócony o 90 stopni sorry... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersje Q tych modulow sa tylko pod a4 2006-2009 tak jak etka mowi, nie podejdzie pod zadne inne auto? widzialem takie sprzedaja ludziska i pisza ze tylko pod A3, juz glupi jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem moduł Q był stosowany w A4 i A3, różnica jest tylko w obsłudze telefonów, im młodszy moduł tym lepsze telefony obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie blutek jest, a założyłem D -tanio i korzystnie (a radio concert II), działa bez problemu z Samsungiem Galaxy S4, kierownica MF ładnie współpracuje, numer na FISie jest, tylko książki mi nie pobiera na FIS bo specjalnie jeden nr przeniosłem na SIM , ale pewnie nie będzie pobierać kontaktów z Galaxa. :wink::wink: Myślałem że będę robił razem z uchwytem, ale za dużo myślenia, brak schematu i tak by mi się chyba to nie przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie blutek jest, a założyłem D -tanio i korzystnie (a radio concert II), działa bez problemu z Samsungiem Galaxy S4, kierownica MF ładnie współpracuje, numer na FISie jest, tylko książki mi nie pobiera na FIS bo specjalnie jeden nr przeniosłem na SIM , ale pewnie nie będzie pobierać kontaktów z Galaxa. :wink::wink: Myślałem że będę robił razem z uchwytem, ale za dużo myślenia, brak schematu i tak by mi się chyba to nie przydało.

jak dasz całą książkę kopiuj na sim i ustawisz odczyt w telefonie z sima i tel to łyknie Ci do fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie blutek jest, a założyłem D -tanio i korzystnie (a radio concert II), działa bez problemu z Samsungiem Galaxy S4, kierownica MF ładnie współpracuje, numer na FISie jest, tylko książki mi nie pobiera na FIS bo specjalnie jeden nr przeniosłem na SIM , ale pewnie nie będzie pobierać kontaktów z Galaxa. :wink::wink: Myślałem że będę robił razem z uchwytem, ale za dużo myślenia, brak schematu i tak by mi się chyba to nie przydało.

jak dasz całą książkę kopiuj na sim i ustawisz odczyt w telefonie z sima i tel to łyknie Ci do fisa

A widzisz, spróbuję tak zrobić. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:)

W mojej audi mam fabryczny zestaw BLUTEK radio concert II. Telefon nokia e52zestaw łaczy sie odrazu po wejsciu do auta, ksiażke telefoniczna kopiuje na FIS, dzwoni wszystko pieknie ale problem jest w tym ze ja nikogo nie slysze a inni mnie słysza;/w ustawieniach radia sprawdzałem wszystko niby mam ustawione OK nie wiem w czym problem dodam ze zestaw był sprawdzany na innych telefonach i tez ten sam problem;/ czyktos pomoze ?? jestem ze szczecina jakby ktos chciał pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiałes małej navi czasem w bagażniku??? masz pokretło do sterowania navi koło zapalniczki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nani nie było fabrycznie. W podłokietniku mam uchwyt na telefon ale on chyba nie stanowi tu problemu gdyż telefon łaczy sie bezproblemowo problem w tym ze ja nikogo nie słysze;/ nie wiem czy ktos wczesniej zalozyl sobie dodatkowy głośnik pod kierownicą jego tez sprawdzałem i jest sprawny, w radiu mam ustawiony glos na prawy i lewy glosnik i na maxa, i nadal cisza. Radio samo sie wycisza jak telefon dzwoni, moge odbierac multifunkcja, jedynie brak glosu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nani nie było fabrycznie. W podłokietniku mam uchwyt na telefon ale on chyba nie stanowi tu problemu gdyż telefon łaczy sie bezproblemowo problem w tym ze ja nikogo nie słysze;/ nie wiem czy ktos wczesniej zalozyl sobie dodatkowy głośnik pod kierownicą jego tez sprawdzałem i jest sprawny, w radiu mam ustawiony glos na prawy i lewy glosnik i na maxa, i nadal cisza. Radio samo sie wycisza jak telefon dzwoni, moge odbierac multifunkcja, jedynie brak glosu;/

zobacz czy w tylnym nadkolu w bagażniku nie masz czytnika płyt do navigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...